Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
    Otkad se svi okrenuše protiv Liverpula?
    Da se jos uvek raspadamo, svi bi nas voleli, jasno kao dan.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Ako neko ne bi trebalo da se javlja u vezi ovoga, to su navijaci UTD. U tom klubu ima vise rijalitija nego fudbala.
      Znam ja da te istina pogadja pa se osecas prozvanim da lupis neku nasumicnu glupost ali zamolio bih te da ubuduce ne pises ko treba a ko ne treba da pise o bilo kojoj PL temi na ovom pdfu posto se takve stvari sigurno nece tolerisati.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Pa sudije nisu mogle vise zeznuti nego sto jesu, dva ofsajda od preko metar ne vide i jos na sve to Klop ima obraza da se zali. Mislim cuj trebao da precuti zato sto je posle oruzane pljacke par 50-50 situacija svirao protiv njih, realno bi bilo da ih izljubi i odvede na veceru posto su mu poklonili bod i uradili sve u njihovoj moci da obezbede sva tri ali eto desio se Origi. Na kraju dana nista novo posto nije bas da nismo navikli na novu meru licemerstva zvanu Klop.
        Ja i ti smo već imali jednu diskusiju o ovome. Ti izgleda vidiš samo odluke koje se sviraju za Liverpul. Ne znam što je ljudima teško da budu objektivni. Ja navijam za Liverpul, pa svaki put kad igra Junajted, trudim se da budem maksimalno objektivan. Nešto se ne sećam da si se za neke odluke protiv Liverpula žalio? A bilo ih je ove sezone. Izgleda se čeka neka odluka u korist Liverpula da bi se ostavio krajnje nepotreban komentar.

        Da, trebao je da prećuti to što su i nama svirali nepostojeći ofsajd Salaha kod prilično opasnog napada za nas. Ili kod napada gde je Anderson igrao rukom i mislim Nobl šutnuo preko gola u odličnoj šansi protiv nas. To su bile više nego obične situacije. To su ustvari bile ogromne greške. Da je nekim slučajem Nobl dao gol(a malo je falilo), kakva bi onda priča bila?

        Sudija nam je poklonio gol i onu akciju na kraju, ali je sudija svirao i na našu štetu u ovoj utakmici. Možda ne u većoj meri, ali svakako ne u zanemarljivim situacijama.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Po tvojoj teoriji pretpostavljam da bi Pelegriniju u najmanju ruku bilo opravdano da udari po plesku sudijama sobzirom da imas opravdanje za ovakvo Klopovo ponasanje.

          Eto ja nisam objektivan zato sto mi nije isto neka 50-50 odluka i pogresno dosudjen ofsajd igraca koji je bio u liniji i koji je bio daleko od izgledne prilike sa dva poklonjena gola bukvalno ali eto bitno da sebe smatras objektivnim i da branis ovakvu kradju. Da dodam ja prvi napisem zasluzena pobeda kad je to tako, nevezano da li se radi o Liverpulu ili nekom drugom ali isto tako kao neko ko voli sport generalno uvek sam se gnusao ovakvih stvari ali ok ja sam neobjektivan dok su po tvom objektivnom misljenju sudije posteno donosile odluke.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Po tvojoj teoriji pretpostavljam da bi Pelegriniju u najmanju ruku bilo opravdano da udari po plesku sudijama sobzirom da imas opravdanje za ovakvo Klopovo ponasanje.
            Opravdanje? Nemoj tako.

            Originally posted by z0La View Post
            Moram priznati da se generalno slažem sa tobom. Ispao je Klopp dosta sitničav. Ne znam što mu je to uopšte trebalo da pominje.

            Ja bih razumeo da nas je sudija nešto orgomno zeznuo, pa ne možeš da se kontrolišeš. Ali ovako, prećutiš i nastaviš dalje.

            Nešto se on "pokačio" sa sudijom pre ulaska u tunel. Pa je ovo možda bila neka vrsta prozivanja zbog toga.

            Originally posted by z0La View Post
            Svakako mi se ne sviđa što uopšte priča o sudijama. Nije morao sve ovo da priča. Ne znam da li nije mogao da se kontroliše ili šta već....ali mi se ne sviđa.


            Originally posted by srdjan_sl View Post
            Eto ja nisam objektivan zato sto mi nije isto neka 50-50 odluka i pogresno dosudjen ofsajd igraca koji je bio u liniji i koji je bio daleko od izgledne prilike sa dva poklonjena gola bukvalno ali eto bitno da sebe smatras objektivnim i da branis ovakvu kradju. Da dodam ja prvi napisem zasluzena pobeda kad je to tako, nevezano da li se radi o Liverpulu ili nekom drugom ali isto tako kao neko ko voli sport generalno uvek sam se gnusao ovakvih stvari ali ok ja sam neobjektivan dok su po tvom objektivnom misljenju sudije posteno donosile odluke.

            Ja nisam branio nikakvu krađu. Ti si me quotovao i napisao "Cuj trebao da prećuti". Ja ti jednostavno odgovaram šta je trebao da prećuti. A iznad sam ti postavio moje quotove da nisam ništa branio. Sinoć sam prvi ili među prvima napisao da je ofsajd bio ogroman kod gola. A na kraju tekme sam napisao i da mi je drago što Origi nije dao gol i da ne bih voleo da smo dobili na taj način. To možeš proveriti slobodno pre nego što mi govoriš da ja branim bilo šta.

            I da, Salah je bio iza igrača, nije čak bio ni u liniji. A da nije sviran, bila bi opasna akcija za Liverpul. I Nobl je imao praktično 100% šansu kad je Anderson udario loptu rukom. To nije daleko od izgledne prilike. Ali ja nisam ni rekao da su to bile veće šanse od nepostojećeg ofsajda. Već da su bile isto ogromne greške. Koje izgleda prolaze ispod tepiha.


            Što se tiče objektivnosti, znaš ti na šta sam ja mislio. Nisam govorio o čestitanju i sličnim stvarima. Za to svaka čast.

            p.s.

            Originally posted by z0La View Post
            Dobro je da nije bio gol. Nisu ni zaslužili.
            Last edited by z0La; 05-02-19, 21:09.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Znam ja da te istina pogadja pa se osecas prozvanim da lupis neku nasumicnu glupost ali zamolio bih te da ubuduce ne pises ko treba a ko ne treba da pise o bilo kojoj PL temi na ovom pdfu posto se takve stvari sigurno nece tolerisati.
              lol kk

              Comment


              • Zola znas i sam da te smatram za jednog od najkorektnijih forumasa na SK forumu isto tako itekako postujem tvoje misljenje ali mi je cisto ovo trebao je da se iskontrolise i da precuti bas poparalo uho sto se kaze pa sam iz tog razloga i citirao samo to. Znaci nikako mi se ne uklapa da je Klop trebao da se kontrolise posto je jedini koji je trebao da prilazi sudijama i da se zali bio Pelegrini ali eto on covek se nije oglasavao i sad Klop umesto da bude zahvalan na poklonima on jos napada ljude.

                Jasno je meni zasto je to tako i da bi u hipotetickoj situaciji da je Origi postigao gol bio itekako harizmatican i pricao kako se takve stvari desavaju ali posto nije onda dolazimo do jedne jako ruzne slike a to je licemerni Klop. Koliko god da mi je oduvek bio simpatican Klop kad pobedjuje isto tako mi je antipatican kad gubi. Jasno mi je da je pod pritiskom ali daj malo i fer pleja, ipak te je juce nadigrao WH, imao vise prilika i bolje stajao na terenu, dobio si dva poklona od sudija u vidu 100% sansi i imas obraza tako da se ponasas. Eto cisto iz tog razloga sam prokomentarisao situaciju.
                sigpic

                Comment


                • Limun ti sebi dajes za pravo da na upozorenje moderacije odgovaras sa lol, gledaj da sledeci put bar malo promislis pre postavljanja slicnih odgovora.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Zola znas i sam da te smatram za jednog od najkorektnijih forumasa na SK forumu isto tako itekako postujem tvoje misljenje ali mi je cisto ovo trebao je da se iskontrolise i da precuti bas poparalo uho sto se kaze pa sam iz tog razloga i citirao samo to. Znaci nikako mi se ne uklapa da je Klop trebao da se kontrolise posto je jedini koji je trebao da prilazi sudijama i da se zali bio Pelegrini ali eto on covek se nije oglasavao i sad Klop umesto da bude zahvalan na poklonima on jos napada ljude.

                    Jasno je meni zasto je to tako i da bi u hipotetickoj situaciji da je Origi postigao gol bio itekako harizmatican i pricao kako se takve stvari desavaju ali posto nije onda dolazimo do jedne jako ruzne slike a to je licemerni Klop. Koliko god da mi je oduvek bio simpatican Klop kad pobedjuje isto tako mi je antipatican kad gubi. Jasno mi je da je pod pritiskom ali daj malo i fer pleja, ipak te je juce nadigrao WH, imao vise prilika i bolje stajao na terenu, dobio si dva poklona od sudija u vidu 100% sansi i imas obraza tako da se ponasas. Eto cisto iz tog razloga sam prokomentarisao situaciju.
                    Prećuti sam mislio u smislu da ne odgovara uopšte na celu situaciju. Pošto je bio pitan šta misli o sudijama. Jednostavno prećutiš i kažeš kao što je nekada naš Lane odgovarao.."Aj dont giv a komentar". A on je umesto toga ušao u neku totalno nepotrebnu debatu i objašnjavanje. Ne znam šta je uopšte hteo da postigne sa tim. Moguće sasvim da ga pritisak jede.

                    Klopp svakako ima svoje bubice. Napisao sam da je u ovoj situaciji ispao sitničav, i to i dalje mislim.

                    Razumemo se sad sve.

                    Što se tiče prve rečenice, zahvaljujem.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Da ne bi i ubuduce dolazilo do slicnih banova da ponovim jos jednom da je strogo zabranjeno komentarisanje rada moderacije, ukoliko imate neka pitanja mozete ih postaviti preko PP nekom od moderatora. Hvala
                      sigpic

                      Comment


                      • I opet tuzno i vazno obavestenje

                        Ovi iz PL-a bas pritegli, banovani su sabrediti r/soccerstreams, r/soccerstreams_pl, r/soccerstreams_others.

                        Upadajte ovde na discord, tu ce biti ubuduce postovani linkovi

                        https://discord.gg/7HV42hp

                        Imate i r/soccerstreamsstreamer, al kapiram i da ce to odmah ugasiti, drzite se diskorda.
                        Last edited by bici; 09-02-19, 15:19.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Predao se Silva a nije ni pocelo.

                          Spoiler


                          Spoiler

                          Comment


                          • pa logično kad su mu navijači zaprijetili otkazom ako pobijedi

                            Comment


                            • Što je najgore, nije uopšte loše odigrao Everton. Sad će ovo da ode na 0-3 kraj.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Što je najgore, nije uopšte loše odigrao Everton. Sad će ovo da ode na 0-3 kraj.
                                Nisi valjda ocekivao nesto od Evertona, pa njima je jedini cilj do kraja sezone da Liverpul ne osvoji titulu.
                                Mada kad bolje razmislim to je cilj svih klubova u PLu
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X