Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt potrošiš 0 funti za 2 prelazna roka, usput ti se povrijedi praktično čitava sredina, Ali i Kejn kao najbitniji igrači i ti zasjedneš na drugo mjesto, makar i na dan. Poch mora početi osvajati trofeje da bi pobio sumnje ali ovo je fenomenalno.

    Comment


    • kako da osvoja sam si rekao potrose 0 funti, dok drugi, citaj Murinjo, trose po 500*600m i uzalud

      finu konekciju imaju Hazard i Higuain, mogla bi biti dobra suradnja, Higuain ga zabio bas u maniri klasnih napadača, bit ce veliko pojacanje
      Last edited by Mrkela; 02-02-19, 15:17.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        kako da osvoja sam si rekao potrose 0 funti, dok drugi, citaj Murinjo, trose po 500*600m i uzalud

        finu konekciju imaju Hazard i Higuain, mogla bi biti dobra suradnja, Higuain ga zabio bas u maniri klasnih napadača, bit ce veliko pojacanje
        Pusti ti Murinja, taj je sa jednim Portom i Interom uzeo LŠ, sa parama ili bez on je čovjek-trofej.

        A ja kažem kako jeste, mora uzeti neki tfofej da bi pobio određene sumnje a osim toga nema većih nedostataka. Ali čitaj kako ti srcu drago

        Comment


        • To gonzalo

          Comment


          • Idemo, 9 bodova od play off zone

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Idemo, 9 bodova od play off zone [emoji3]
              Bravo za vas, kad ovi neće da brišu.

              Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
              Last edited by DžonDon; 02-02-19, 16:58.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Greška, brišite to gore.

                Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Peter Crouch na svom debiju izborio penal u '93 minuti izborio penal
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Peter Crouch na svom debiju izborio penal u '93 minuti izborio penal
                    Interesantno da je Vokes na svom debiju promasio penal za Stouk. Za ljubitelje statistike Stouk je promasio 9 od poslednjih 12 penala.

                    Comment


                    • Bod za Barnli u 94 minutu. Jbg, idemo dalje.

                      Bravo za Hodžsona što je poslao Fulam čempionšip. Pored nas i Barnlija, nemaju oni tu šta da traže.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                        Bod za Barnli u 94 minutu. Jbg, idemo dalje.

                        Bravo za Hodžsona što je poslao Fulam čempionšip. Pored nas i Barnlija, nemaju oni tu šta da traže.
                        Vraća se Barnliju prosuto pre samo neki dan na OT.

                        Comment


                        • Za svojih 30 i kusuir godina ne pamtim veću skupinu duduka od sadašnjih u Fulamu.
                          Trubadur gledati kako iz kola u kolo ne znaju. I ako su mi simpa mislim da itekako zaslužuju vraćanje u Čempionšip.
                          Onakva igra pozadi, to je za fudbalske antologije, kako ne treba izgledati ekipa iz elitnog ranga.

                          Comment


                          • Biće zeznuto dobije li Kardif ovaj meč, pogotovo jer sledeće kolo dolaze na Sent Meris.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Bornmut u stabilnoj zoni zato je Kardif ultra napaljen i motivisan da uhvati voz spasa.
                              Fulam, pogotovo Hadersfild jednom nogom u nižem rangu.

                              Comment


                              • Kanarinci odlicni protiv Lidsa. Ja sve cekam da oni padnu sa formom, a oni sve bolji i bolji

                                Comment

                                Working...
                                X