Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jakvuk View Post
    Niste jedini.
    Ma vi ste druga stvar, nama baš treba neko osveženje, vi možete ovako do sledećeg roka.

    Mislim nervira me što se svi iz zone pojačavaju, a oni sede tamo, ko zna da l' su razmišljali o bilo kom pojačanju..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Fantasticno
      Taj video je jedina pozitivna stvar iz te cijele priče. Tužan, tužan prijelazni rok. Ako ispadnemo uprava je kriva za sve, kratko i jasno. Ambicija nula bodova, da sam na čelu kluba bilo bi me sram da zimski prijelazni rok završim u plusu.

      Comment


      • Fabrika...

        Comment


        • Dobar sistem za klub. Oni sto se pokazu veoma dobrim (Christensen, Loftus Cheek, pa sad imaju npr Mount, Reece James i Abraham koji bi takodjer mogli dobiti sansu u celziju), dok ostale koji su nedovoljno dobri, prodaju i tako dobiju sredstva za transfere da ne bi bilo eventualno problema sa FFP.

          Comment


          • Krauc u Barnliju, a Markovic u Fulamu. Fulam dovodi sedmo krilo a u odbrani opasno duvaa.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Tottenham Hotspur are the first Premier League club not to make a single signing in back-to-back transfer windows.
              Levy obara rekorde.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jbg pukli mnogo para na stadion.

                Videcemo da li ce Poch imati zivce za jos jednu sezonu, cisto sumnjam..

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Levy obara rekorde.
                  To nije istina

                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Surov bunker Rafe. Duboko se brane, odlično pozicionirani. Čak su uspeli i par puta da budu opasni u napadu.

                    Moraju Spursi više da šutaju van šesnaest.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sad će da ubaci Ljorentea u drugom pa će glavom nešto da ugura.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Ccc amaterska intervencija Dubravke

                        Comment


                        • Ekipa ti se brani savršeno timski 80 minuta, i onda golman primi ovakav gol i sve upropasti.

                          Šutnuo mu čovek po sredini i lopta mu prođe kroz ruke...E bre Dubravka..
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Davno nisam video smešniju intervenciju golmana [emoji23]

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Zaslužena pobeda Totenhema, greška golmana ili ne, gol više nego zaslužen. A i drago mi je da gube ovi dole što su sa nama.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Ukopa ih Dubravka, i to dobro. Ne bi Spursi bez njega do sutra dali gol.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X