Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportklub.rs/Blog/Neven-Cvija...r-osjecaj.html

    Jedan vrhunski tekst o Liverpulu

    Comment


    • Comment


      • Velika istina, u potpunosti se pronalazim u prvom delu teksta.
        Kažu da sve što se desi dva puta sigurno će se desiti i treći. A otkada ja pratim, Liverpoolu je ovo tek treći put da ozbiljno ulaze u borbu za titulu. Prva dva su ispustili. Bilo bi predivno da grešim, a ako ovo useru neka gase klub, nema smisla više.
        Last edited by mark !t zer0; 31-01-19, 16:28.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Mislim da je Klop namerno odveo igrace sto dalje od Engleske da igraci ne bi upijali svu tenziju koja okolina donosi, ali je greska odvesti ih u Dubai 7 dana da treniraju po lepom vremenu a onda vracati nazad u ledaru da igraju po zaledjenoj travi...
          Pa da, malo su se opustili. Ali to moze biti problem u nastavku sezone, ako oni ne mogu sad da se izbore sa tenzijom, u januaru onda ce u aprilu biti problem. I ja mislim da ih pritisak koci, ipak su Firmino, Salah, Mane, VVD, Alison, Robertson, Keita..ma ceo tim bez velikom trofeja. Trebali su ostati da se priviknu, izbore sa tim da bi lakse bilo kasnije. Sad verujem da je jos gore.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • A Lester što kao Robin Hud krade bogatima pa deli "siromašnima".
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ma ne brinite se nece Liverpul uzeti titulu, mozete bit spokojni.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ovaj ekspert jos pise posle one smijurije od teksta o Murinju.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ma ne brinite se nece Liverpul uzeti titulu, mozete bit spokojni.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Osetih se prozvanim. Ja navijam za Liverpul u ovoj trci sa Sitijem, pa valjda iz tog razloga vise gledam, diskutujem i govorim sta mi se ne svidja kod njih.

                  +cekam da mi stigne dres igraca koji je na tvojoj slici. Prvi koji nije Celsijev, prvi nekog drugog tima, gotivim ga dugo pa valjda je i to neki pokazatelj koga vise simpatisem.
                  Last edited by engleski_dopisnik; 31-01-19, 16:51.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Za ovu dvojicu verovatno ni Mags nikad nije cuo.
                    Last edited by belgrade_owl; 31-01-19, 17:34.

                    Comment


                    • Ne znam stvarno zasto si se osetio prozvanim, niti zasto mislis da ja mislim da ti ne navijas u ovoj trci dva konja za crvenog.
                      Ja samo kazem svoje misljenje.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Fantasticno

                        Comment


                        • Dobro pojacanje za Palace.

                          Comment


                          • Samo mi ladimo jaja
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Niste jedini.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X