Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crouch ce ponovo igrati EPL?

    Comment


    • Cekajuci Dusana...

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Ma kakvi gotovo prvenstvo...

        Prvo treba da se dobije Lester večeras. Pa onda u ponedeljak igramo protiv WH-a u gostima. To može da bude veoma zaebana tekma. Nikad nisi siguran sa njima kako će da izađu na teren. Mogu da budu prime Barsa, a mogu da budu i najgori Hudd.

        Posle toga imamo Junajted u gostima, a do kraja Spurse i Čelzi kući. Pa i Mersisajd nam je u gostima. Ima tu dosta utakmica u kojima mogu bodovi da se izgube.

        +7 bi bila odlična zaliha bodova. Mora večeras da se dobije Lester.
        I Siti mora da dobije 14 utakmica do kraja, i imaju tezi raspored od nas, ali nista me ne bi iznenadilo ipak smo mi Liverpul.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Vezista Atlante United Paragvajac Miguel Almiron stigao je na medicinske preglede u Newcastle, gde se očekuje da finalizira transfer vredan svih 21 milion funti.

          Samim tim, Newcastle United će oboriti svoj transfer rekord iz sada već davne 2005. godine, kada je za Michael Owena dato 16 miliona funti.

          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Dobar igrac, vidjecemo kako ce se snaci u PL

            Comment


            • Pf. Pojačanja dovode samo oni koji se plaše da im trenutni tim ne valja.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Palas ekipa koja može da pobedi Siti, da namuči Liverpul, i da izgubi od nekih desetih timova. Biće vrlo nezgodan meč.

                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Opet ništa od Sautemptona na prvih 6 kanala.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Nisu prenosili Junajted juče a da prenose Sautempton
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Originally posted by jakvuk View Post
                      Nisu prenosili Junajted juče a da prenose Sautempton
                      Koliko se sećam, gledao sam juče Junajted, mislim da je bio na 5 ili 6.

                      Kontao sam prenosiće sad kad se ovo vanredno kolo, svi uveče ovako, ali vidim džabe se nadam svako kolo, kad ih nikad ne prenose.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Sadio...kakav start
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                          Koliko se sećam, gledao sam juče Junajted, mislim da je bio na 5 ili 6.

                          Kontao sam prenosiće sad kad se ovo vanredno kolo, svi uveče ovako, ali vidim džabe se nadam svako kolo, kad ih nikad ne prenose.
                          Ima uvek dobrih strimova, bar je za engleze lako.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Morao je Mekarti bolje da se postavi..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • E moj Robertsone

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Divno kolo za sada, i Čelzi i Totenham se muce

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X