Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav maler Poksa pred finiš. Ne bih bio u njegovoj koži.
    Od fantastične četvorke spreman jedino Eriksen.

    Comment


    • Ziheraški su i ušli u sezonu, emotivno ispražnjena ekipa već dve godine i ne pojačaš se, šta i da očekuješ?
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • I onda kada nema rezultata trenera na odstrel. A gazdi ne pada na pamet postojeći igrački kadar nadogradi s još nekim kapitalcem i napadne velike trofeje.
        Ovako Totenhema ima da pamtimo po bitisanju u gornjem delu tabele. Ničim specijalno.
        Zbog takve politike sada su u velikom problemu.

        Comment


        • Ako ih sad Celzi ne uspije izbaciti onda ne znam

          Comment


          • Stadion im znacajno usporio rezultatski i timski rast. Ko bi ocekivao 3 duze povrede ofanzivnih igraca u istom periodu kad i Son ide na Azijski kup. A i Moura je rovit.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Сад нек се надају да ће Сон испасти што пре у Азији тамо на оном купу, јер су им сада опције напред веома лоше.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Bukvalno cele sezone se muce sa povredama. Dobro se jos i drze kakve probleme imaju.

                Mozda se Son vrati do sledeceg kola ako ispadnu u petak u 1/4finala
                Hoce to kad nemas klupe i previse forsiras odredjene igrace. Sad ce tesko i osminu lige prvaka proci.

                Comment


                • Neće Son skoro, dobro mu ide. Sa druge strane najboljem štoperu premijer lige takođe dobro ide u Japanu, i moguće je da se sretnu u finalu. Tako da smo i mi oslabljeni.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ma njima je ključno da se oporavi sredina.

                    Poketino se već vratio na ovu taktiku sa 3 štopera. Tu im je ključ da se Dajer i Sisoko oporave.

                    Lloris
                    Aldervield-Sancez-Vertonghen
                    Tripije-Dajer-Sisoko-Rose
                    Eriksen-Lamela
                    Lucas

                    Nije ni to loš tim. Samo da se oporavi sredina da mogu da maknu Eriksena napred.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • https://twitter.com/GFFN/status/1087...203245568?s=20

                      http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...prekinuta.html

                      Nerealno

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Stvarno ne mogu da vjerujem da se to desilo.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                          Hoce to kad nemas klupe i previse forsiras odredjene igrace. Sad ce tesko i osminu lige prvaka proci.
                          Skoro svi igraci su dosli do zavrsnice, glavni igraci svojih repki, nije samo do Poketina: Loris, Tripije, Tobi, Jan, Sancez, Rouz, Dajer, Eriksen, Ali, Kejn, Dembele. Pa opet Son i repka. Neki dosli povredjeni, neki nespremni, odmah u pet kola imao derbije sa Liverpulom i Junajtedom. Posle toga Inter. Nije imao sa kim da igra a morao je odmah krenuti sa najboljim jer sa ta tri poraza bi u startu kasnio a oni moraju uci u takmicarski ritam

                          Klop i Sari forsiraju takodje najbolje, ali imaju vise srece sa povredama najboljih igraca. A ne bih se slozio da je toliko jace klupe Liverpula i Celsija od klupe Totenhema
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Spygate jos uvek aktuelan. Meni licno je drago sto mi nismo potpisali pismo o kojem se govori.

                              Championship clubs pushing for full inquiry into 'Spygate' demand 'times, dates and payment details' of Leeds United's scouting trips

                              https://www.yorkshireeveningpost.co....rips-1-9553896

                              Comment


                              • Sve gore od goreg za Fulham.

                                Comment

                                Working...
                                X