Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El Loco u punom izdanju, i nadmasio je i to

    Ovo je i smesno ali meni i neverovatno fascinantno i nenormalno cak do neke mere... on zna tamo nekog Mejsona Maunta iz Derbija koliko je minuta odigrao na koliko razlicnih pozicija, pa to u Derbiju ne znaju jbt

    Comment


    • Meni nije jeasno kako je Leeds uspeo da ga dovede, on je po mom misljenju kalibar za velike domete u EPL, covek je apsolutni fanatik.

      Comment


      • E to se zove profesionalac koji posteno zaradjuje svoj dinar...kudos to Bielsa
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Neverovatna reakcija Bednareka na meču protiv Lestera. I Morgan koji ne može da veruje, a i navijači koji su već skočili da proslave gol.

          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • sjecam se da je gazda Lidsa ima par godina zvao nikog grugog do Murinja i to u stilu: majstore dokazi da si veliki trener, uvedi nas u Premijer ligu

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
              Neverovatna reakcija Bednareka na meču protiv Lestera. I Morgan koji ne može da veruje, a i navijači koji su već skočili da proslave gol.

              A do pre mesec dana nije igrao uopce onom amateru Hjuzu

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                A do pre mesec dana nije igrao uopce onom amateru Hjuzu
                Ne podsećaj me. Koliko mi je žao što su ga toliko dugo držali na klupi (Hjuza), da su mu na vreme dali otkaz odavno se ne bi brinuli za opstanak.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Pa napisao sam da se GLEDA polozaj golmana i defanzivaca u odnosu na napadaca koji je uputio udarac...
                  Pa nisi

                  No dobro, opet se premalo stvari uzima u obzir
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Ne podsećaj me. Koliko mi je žao što su ga toliko dugo držali na klupi (Hjuza), da su mu na vreme dali otkaz odavno se ne bi brinuli za opstanak.
                    Preporodjeni su sa novim trenerom i sto je najvaznije,pozadi izgledaju bas dobro. Ocigledno je Hjuz bio najveci problem. Sad u ovom prelaznom roku kad bi uradili nesto konkretnije pa da se ucvrste na sredini ali koliko vidim teska situacija njima za pojacanja..
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Pricao sam jos na pocetku sezone kakav je manijak El Loco, takav nivo posvecenost i spremanje treninga i utakmica je imao jos samo Van Gal iz najboljih dana. Tu se gledaju utakmice satima, snimaju treninzi iz svih mogucih uglova, pa onda gledaju snimci i prolaze kroz njih sa igracima da im pokazu dje grijese. Nazalost on ne moze da vodi ozbiljan klub jer je lud ali Lids nema sta da izgubi sa njim, moze samo da dobije, a dobice ulazak u PL
                      Takticko-tehnicki mozda i najbolji ikad.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pricao sam jos na pocetku sezone kakav je manijak El Loco, takav nivo posvecenost i spremanje treninga i utakmica je imao jos samo Van Gal iz najboljih dana. Tu se gledaju utakmice satima, snimaju treninzi iz svih mogucih uglova, pa onda gledaju snimci i prolaze kroz njih sa igracima da im pokazu dje grijese. Nazalost on ne moze da vodi ozbiljan klub jer je lud ali Lids nema sta da izgubi sa njim, moze samo da dobije, a dobice ulazak u PL
                        Takticko-tehnicki mozda i najbolji ikad.
                        Zato ga i zovu kako ga zovu - LUDAK.
                        Nadimak mu prati ludačku posvećenosti najvažnijoj sporednoj stvari.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 17-01-19, 03:40.

                        Comment


                        • Tottenham Hotspur@SpursOfficial

                          We have reached agreement with Chinese Super League side Guangzhou R&F for the transfer of @mousadembele, subject to international clearance.
                          Meni jedan od omiljenih igrača u PL-u. Šteta...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Realno pao je Dembele dosta u poslednjih godinu dana. Al svakako hendikep za Totnam.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Poslednjih godinu dana je bio dosta losiji nego sto smo navikli, ali kakav je to majstor bio kad je bio na vrhuncu.. Steta sto je cesto bio povrijedjen. Jedan od najboljih veznih igraca koji su igrali u PL u zadnjih 10 godina.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Pa nisi

                                No dobro, opet se premalo stvari uzima u obzir
                                Dobro, meni i golman spada u ono "defanzivni igraci", u svakom slucaju taj xG je relativno nova stvar u fudbalu i verovatno ce se unaprediti, ja licno vise verujem u tradiciju.

                                U medjuvremenu, Lampard je pokusao da bude duhovit nakon sto ga je Bielsa oduvao

                                Comment

                                Working...
                                X