Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premijel Liga jeste najbitnija u sezoni. To je takmicenje koje zahteva konstantnost i dobru igru tokom najduzeg vremenskog perioda i najrealnije takmicenje za odredjivanje najbolje ekipe u tekucoj sezoni. I za mene je PL najbitnija stvar.
    Uopste nisam delio takmicenja po vaznosti, vec govorio rezultatski i igracki o celoj sezoni.
    PL, pa onda LS (koje je takodje jako bitno takmicenje). Ostalo moze a i ne mora da se osvoji. Osvajanjem nekog od ostalih trofeja tipa Superkup ili ova dva kupa sezona je lepsa, ukrasenija, nakindjurenija, ali nikako uspesnija u koliko se podbaci u dva najvaznija takmicenja.
    Ali kada gledam formu, igru, rezultate, ne gledam ih kroz prizmu pretendovanja na trofej u bilo kom od takmicenja, nego sveukupnu prikazanu igru.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      To ce da gori. Ako vi i oni zadrze to neko rastojanje od 2,3,4 boda i onda taj mec na OT sa Utd. U najavi nekoliko banova

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Vi imate kuci i Siti i Liverpul, kapiram da ce te odluciti sampiona.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Razumem ja šta ti pričaš, ali kako može tako da se gleda, kad u takmičenjima van PL-a, jedan tim može da ima nenormalno dobar raspored, a drugi nenormalno loš? I kako je realno onda porediti to? Timovi ne igraju sa istim protivnicima. Jedan ima teže, drugi ima lakše protivnike.

        Zato je meni PL merilo. Oba tima igraju protiv istih protivnika.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Auuuh, 2 meseca OUT. Još dok se vrati u formu, baš loše za Spurse.

              Llorente glavni špic u naredna 2 meseca?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Morace nesto dovodit, makar na pozajmicu

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ima li kakva za sva kola?
                  Ima ocekivan plasman do kraja sezone ako se gleda xG

                  Comment


                  • ExPos u ovoj tabeli je expected position samo za ovih 22 kola na osnovu obracunatih konacnih ishoda po xG analizi. U sustini to je i trazio Jax.
                    Na kraju tabele imamo xPoints, odnosno ocekivan broj poena na osnovu xG ishoda.

                    E sad mi po ovome mozemo prognozirati sta ce biti nadalje...

                    Comment


                    • U pravu si, lose sam procitao...

                      Comment


                      • Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          ExPos u ovoj tabeli je expected position samo za ovih 22 kola na osnovu obracunatih konacnih ishoda po xG analizi. U sustini to je i trazio Jax.
                          Na kraju tabele imamo xPoints, odnosno ocekivan broj poena na osnovu xG ishoda.

                          E sad mi po ovome mozemo prognozirati sta ce biti nadalje...
                          Imaju na sajtu i prognozu za kraj sezone.

                          Comment


                          • Kako se xG računa?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Uzima se u obzir broj sansi koje jedan tim napravi na mecu. Zatim se gleda koliko je povoljna ta sansa, udaljenost od gola, da li je sut bio glavom ili nogom, ugao odakle je upucen udarac u odnosu na gol, broj protivnickih igraca ispred napadaca koji je uputio udarac. Uglavnom jos jedan bikini koji pokazuje sve a ne otkriva nista.

                              Comment


                              • Je l' realno da je Fulham doveo Ryana Babela?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X