Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispašće Totenhem iz Top4 ali samo ukoliko se budu takmičili u igri između dve vatre, ovako malo tježe.

    Comment


    • Ma nije samo to problem. Nemaju oni ni sredinu. Ne znam kad im se igrači vraćaju, ali Vinks-Eriksen sredina ne može nikako biti dobra, protiv bilo koga.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Njima sredina masu zavisi od Kejna, taj se vraca da uzme loptu i onda iskreira nesto, Sisoko im se isto povrijedio. Son ako Koreja bude gurala do kraja mjesec i nesto dana odsutan, a on je posle Kejna najklasiniji i najbolji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Ima li kakva za sva kola?
          Ovi tek na kraju sezone sastave tabelu "po zasluzi". Okacicu ako nadjem trenutnu fairness tabelu.

          Originally posted by Miki28 View Post
          Limune, kako ide na dijeti? Jel si na njoj do meca Utd-Liverpul pa onda 2 za sve pare?

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Ma pucam ja za tu dijetu vise nego na kocku, al sad sam bas otanjio posle onog nesrecnog meca, moracu da odlozim isporuku organske hrane i da jedem ono prskano iz Lidla (kazu makar da su im strozije kontrole).

          Na UTD - LFC nema sta da se igra sem neke vece kvote za manji ulog, recimo 2 & Xherdan Shaqiri postize gol na mecu.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Izgubiše Kejna i Sona u jednom kolu. Dva najproduktivnija igrača u napadu.
            A tacno se videlo nakon meca sa Junajtedom. Hramlje, ne moze na noge. Predpostavljam da je i pre isteka 90 bio za izmenu, ali se jednostavno rezultat tako kretao, a i on sam nije zeleo da izadje .....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Citava sredina osim Vinksa povrijedjena plus sad i bez Kejna i Sona. Ako Poketino zadrzi Totenhem na istoj poziciji sada svaka mu cast.

              Comment


              • Katastrofa za Poketina...

                Originally posted by limun View Post
                Na UTD - LFC nema sta da se igra sem neke vece kvote za manji ulog, recimo 2 & Xherdan Shaqiri postize gol na mecu.
                Znaci 1 i Fela daje 2, hvala ti kiseli
                Last edited by Ser Gagi; 15-01-19, 14:06.

                Comment


                • Miki se malopre dotakao rasporeda. Nije ni on toliko sjajan. Stoji da nemaju top6 tim u narednih nekoliko kola, ali imaju polufinale liga kupa sa Čelzijem i FA kup. Gust raspored ih čeka. 5 utakmica u 14 dana.

                  Posle toga i utakmica sa Dortmundom u LŠ.

                  Biće veselo za Poketina.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Miki se malopre dotakao rasporeda. Nije ni on toliko sjajan. Stoji da nemaju top6 tim u narednih nekoliko kola, ali imaju polufinale liga kupa sa Čelzijem i FA kup. Gust raspored ih čeka. 5 utakmica u 14 dana.

                    Posle toga i utakmica sa Dortmundom u LŠ.

                    Biće veselo za Poketina.
                    E to nisam vidio, ovo samo usao za PL. Bice im zajebano i eto sanse za Utd jer bas lijep raspored imamo naredna 4 kola prije tog derbija sa Liverpulom i duela sa PSG par dana ranije.

                    Brajton i Barnli kuci pa gostovanja Lesteru i Fulamu. U ovakvoj situaciji i formi moramo pucati na min 10 ako ne i svih 12 bodova

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Miki28; 15-01-19, 14:49.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Nema lake tekme u PL ali s obzirom kako igramo sada, ocekujem pobede protiv Brajtona, Barnlija i Fulama, jedino mozemo da se okliznimo u Lester.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Miki se malopre dotakao rasporeda. Nije ni on toliko sjajan. Stoji da nemaju top6 tim u narednih nekoliko kola, ali imaju polufinale liga kupa sa Čelzijem i FA kup. Gust raspored ih čeka. 5 utakmica u 14 dana.

                        Posle toga i utakmica sa Dortmundom u LŠ.

                        Biće veselo za Poketina.
                        To je ono kada ja pricam o kompletnoj sezoni, a ti me pitas, zasto objedinjujem. Sto ne gledam samo PL??? Pa upravo zato. Sve je povezano sve jedno od drugog zavisi.
                        Onda ce za 5 godina neki klinac da ode na vikipediju i gleda Totenhemove rezultate i da kaze: "I bas su imali lagan raspored, sto su tako zasrali!?!?!?" A tamo nece pisati koje su tekme bile "izmedju" i da dobar deo tima nije bio u stanju da igra.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          To je ono kada ja pricam o kompletnoj sezoni, a ti me pitas, zasto objedinjujem. Sto ne gledam samo PL??? Pa upravo zato. Sve je povezano sve jedno od drugog zavisi.
                          Onda ce za 5 godina neki klinac da ode na vikipediju i gleda Totenhemove rezultate i da kaze: "I bas su imali lagan raspored, sto su tako zasrali!?!?!?" A tamo nece pisati koje su tekme bile "izmedju" i da dobar deo tima nije bio u stanju da igra.
                          Nije baš tako prosto.

                          Pričali smo o tome da si ti pomenuo da je Liverpul ove sezone lošiji od Sitija kad se gleda sve ukupno.

                          Ti si želeo da gledaš poraze Liverpula ove sezone u svim takmičenjima tj. 2 u kupovima i 3 u LŠ. Ali si npr. zaboravio da pomeneš da je Liverpul imao mnogo teži raspored od Sitija.

                          Liverpul - Čelzi-liga kup, Vulvsi-fa kup, LŠ-PSG, Napoli i Zvezda.
                          Siti - Oksford-liga kup, Roterdam-fa kup, LŠ-Lion, Šahtjor i Hofenjhajm.

                          Kako je onda realno gledati ovo i reći, pa Siti je ove sezone mnogo bolji rival. Zato sam ja pomenuo da ako gledamo PL, Liverpul je bolji od Sitija. Jer smo i generalno pričali o tituli u PL-u, bez drugih takmičenja.
                          Last edited by z0La; 15-01-19, 15:36.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • I o rasporedu smo pricali i o tezini grupe u LS i rekli da su to otezavajuce okolnosti po Liverpul. Ali su sveukupno gledano losiji. Rezultatski su losiji. Iz grupne faze LS su kao drugi otisli dalje, u oba domaca kupa ispali. U prvenstvu su bolji trenutno. Tacnije cak ni tu ne bih rekao da su bolji (jer po meni ne igraju bolje od Stijija) nego su rezultatski uspesniji.
                            Jedino u cemu su bolji je odbrana - manje su golova primili. A i tu su do decembra bili egal, i onda se Siti naprimao samo tako. Siti je do sada dao 100 golova u svim takmicenjima. Znas ti koja je to brojka za ovaj stadijum sezone?
                            A druga takmicenja su povezana sa PL jer isti igraci igraju. Mogu da se zapostave, pa da se ekipa fokusira na nesto, to sve zavisi od strucnog staba i njihove zamisli. Ali svaka utakmica direktno i indirektno utice na onu sledecu. Forma se dize i spusta i kolektivno i individualno. Poraz u jednom takmicenju moze i te kako da se odrazi i na partije u drugom. Isti je slucaj i sa pobedom. Povredi se igrac u LS i onda mi treba da dodjemo i da kazemo ne vazi se to za PL..... Neka igra sledecu u PL, jer zaboga gleda se samo PL nevezano za LS. Premor, umor, fokus, forma, zasicenost, samopouzdanje ...... sve su to veoma bitni faktori opet kazem i na individualnom i na kolektivnom nivou a oni se grade preplicuci se kroz raznorazna takmicenja koja se tokom jedne sezone paralelno odrzavaju.
                            I onda je mnogo jednostavno, prosto, neodgovorno reci "GLEDAMO SAMO PL!"
                            Svaka cast na svemu pokazanom do sada u PL. I u LS takodje bitno je da je obezbedjena naredna faza. Ja prvi skidam kapu Klopu i svim igracima. Nije mala stvar napraviti ovakav rezultat u dosadasnejm delu takmicenja, ali po meni Siti je do sada pokazao vise.
                            Fokus jeste na Liveru jer su lideri i jer su napravili nesto sto odavno nisu. Pokazali su konstantnost, i kada ne igraju dobro uzimaju bodove, resenost iskorak u odnosu na prethodne sezone.... i logicno je da su svi reflektori upereni u njih, dok sa druge strane Mancesterski tim koliko god da je dobar ove sezone, a veruj mi predobar je, opet je rezultatski losiji nego prethodne. Onda se to karakterise kao "pad" sto u sustini nije tacno, jer je meni najbitnije da oni igraju odlicno, a samim tim i rezultati dolaze.

                            Bice tesko, pretesko Sitiju da stigne Liveprul i ako 4 boda nije neka razlika opet upravo zbog malopre nabrojanih karakteristika cisto sumnjam da ce Klop i kompanija ispustiti mnogo bodova do kraja sezone. Nesto sigurno hoce, ali da li ce to biti dovoljno za Siti da ih stigne .... videcemo. I sam Gvardiola kada su ga pre neki dan pitali za situaciju na tabeli je rekao da preferira da bude na poziciji Livera. Drugim recima zamenio bi poraz u derbiju za 4 boda razlike na tabeli.

                            Ko god se bude radovao na kraju (a radovace se neko od ova dva kluba to je izvesno) bice potpuno zasluzeno.

                            A za ovo "mnogo bolji" sam vec pisao i objasnio. Nije realno jer svakako nisu mnogo bolji. Dovoljno je bilo da napisem bolji.
                            Last edited by Sandugp; 15-01-19, 16:15.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Arsenal sve vise tone
                              https://www.independent.co.uk/sport/...a8729001.html?

                              Comment


                              • To nisu otežavajuće okolnosti, već stvari koje se ne porede, jer su nebo i zemlja. Oksford i Roterdam - Čelzi i Vulvsi.

                                A nemoj ni da počinjem za LŠ, gde ste vi imali šetnjica grupu.

                                Lako je napisati jednu rečenicu i reći, "to su otežavajuće okolnosti za Liverpul" i preći dalje i napisati 50 rečenica zašto je Siti bio bolji od Liverpula. I onda sam ja neogovoran što gledam samo PL. Pa glavni razlog što je rezultatski Liverpul bio lošiji od Sitija kad se pogleda(sve ukupno) je upravo raspored. Znači, ako ima otežavajućih okolnosti za Liverpul, zašto tretiraš(rezultatski) kao da ih nema i porediš?

                                Generalno gledano, Siti je rezultatski do sad uspešniji od Liverpula, ja to ne poričem. Ali stvari nisu tako jednostavne kao što ih predstavljaš. Glavno takmičenje i najbitnije(bar za mene) koje traje najduže i u kom ima najviše utakmica je za mene trenutno merilo. Opet ponavljam - za mene. Za tebe očigledno nije, i to je ok.

                                Liverpul je u PL-u bolji od Sitija. Bodovi ne lažu.

                                Vi ste dali više golova i imate lepšu igru. Mi smo primili manje golova i imamo bolju odbranu.
                                Mi smo u decembru pobedili svih 7 utakmica. Vi ste u decembru izgubili 3 utakmice.
                                Mi smo pokazali veću konstantnost.

                                I slažem se, ko god se bude radovao na kraju sezone, biće zasluženo.
                                Last edited by z0La; 15-01-19, 16:56.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X