Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ima solidan pregled igre. A kretnja bez lopte mu je možda najveća vrlina uz brzinu. To je neko moje mišljenje. Što se tiče mozga, na tome treba da se radi.
    Sve zavisi od situacije. Nekada se odlicno krece i otvara ili odvlaci protivbicke defanzivce. A nekada totalno ne skapira sta su njegovi saigraci hteli.
    A valjda se to vezba na treninzima. Tako da moze da se svrsta i pod "glavu".
    Sut mu je odlican tu nema pogovora. Medjutim opasno me iznervira kara zabije glavu u zemlju kao vocic i zaleti se napred. Tada niko drugi za njega ne postoji. Naravno izgubi loptu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Lingard sabija kad igra centralno, razvlači odbranu protivničku i stvara prostor kao niko u ekipi. Slažem se da nije igrač za prvih 11 ali jak squad fudbaler.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Sve zavisi od situacije. Nekada se odlicno krece i otvara ili odvlaci protivbicke defanzivce. A nekada totalno ne skapira sta su njegovi saigraci hteli.
        A valjda se to vezba na treninzima. Tako da moze da se svrsta i pod "glavu".
        Sut mu je odlican tu nema pogovora. Medjutim opasno me iznervira kara zabije glavu u zemlju kao vocic i zaleti se napred. Tada niko drugi za njega ne postoji. Naravno izgubi loptu.
        Slažem se da je nekonstantan. Ali to se i očekuje donekle od momka sa 21 godinom. Zamisli kakva bi zver mogao da bude za 2 sezone, ako se bude radilo sa njim kako treba.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Slažem se da je nekonstantan. Ali to se i očekuje donekle od momka sa 21 godinom. Zamisli kakva bi zver mogao da bude za 2 sezone, ako se bude radilo sa njim kako treba.
          Ako bude igrao. To je najbitnije. Zato je po meni dovodjenje Lukakua najgori potez koji je Junajted mogao da uradi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kakav golman[emoji16]

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ma daj ovaj nije normalan sta brani

              Comment


              • Najveca picka koja postoji u svetskom fudbalu je Dele Ali.
                Cudi me sto sada nije isao da povredi protivbickog igraca.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ddg! [emoji1320]

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Najveca picka koja postoji u svetskom fudbalu je Dele Ali.
                    Cudi me sto sada nije isao da povredi protivbickog igraca.
                    To ce poceti da radi vecina igraca spursa ako budu gubili i za 20tak minuta. Standardno za njih

                    Comment


                    • Samo se pazite sad. Ovi kad gube su najprljavija ekipa koja postoji. Ima da tuku samo tako.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Nema pregled igre, nekada se strasno lose krece bez lopte, nema mozak. Obicno igra potez vise, obicno ne vidi slobodnog saigraca, ali ima ko da ga nauci, da ga napravi na vrhunskog napadaca. S tim sto materijala za obradu i te kako ima.
                        Dosta tih stvari su povezane sa samopouzdanjem. Ok kreativnost, jbg nema to svako, ali ima on dosta potencijala da bude vrh igrac.

                        Comment


                        • Bravo Pogba, steta

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Pogba Sam za malo im ga zabi

                            Comment


                            • Ne mogu Winks i Eriksen da čuvaju Pogbu, očekivano. Previše mu prostora ostavljaju. Mogao bi da sevne neki gol sa 16-17 metara.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pogba kad hoce, a otkad je Murinjo otisao itekako hoce, sam nosi tim. Sve ide preko njega. Neverovatne partije pruza.

                                Comment

                                Working...
                                X