Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Samo navija ili se prati i što se kladze tiče?

    Biće to primamljiv kec.
    Zaklao me tužni Liverpul prošli vikend, tako da nema singlova tamo negde do lige šampiona, a i svakako da od Arsenala bežim ko djavo od krsta Junajted-PSG, Lion-Barsa, Ajax-Real, ima tu nekih kečeva za probati sa dobrim kvotama.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Zaklao me tužni Liverpul prošli vikend, tako da nema singlova tamo negde do lige šampiona, a i svakako da od Arsenala bežim ko djavo od krsta Junajted-PSG, Lion-Barsa, Ajax-Real, ima tu nekih kečeva za probati sa dobrim kvotama.
      Cek, ni sutra nece da se proba neka dvojcica, bar na sitno? 3.25 je primamljivo

      Ovo za Arsenal ti je pametno.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Comment


        • Sutra kecina ko vrata. Kada je u pitanju kladjenje igram bez navijacke strasti. Sutra se sutra mora ici all in na Tot, kvota od 2.1 je veliki promasaj bukmejkera i to se valja iskoristiti. Moja procena realnih sansi je 65-30-15 gde bi kec izasao oko 1.53, X 3.33 i dvojka 6.67.

          Comment


          • Au zajebo sam. Izasao sam na 110%.
            Onda bi trebalo bit 60:30:10

            Comment


            • Comment


              • E moj ti, nije lepo tako trolovati

                Možda smo u padu ali ti to baš onako slepački prestavljaš ali kako god naslađuj se dok možeš..

                Baš neki navijači Liverpula imaju opasan kompleks ali opasan

                Comment


                • Igra se na Vembliju, sto mu dodje kao finale FA Cupa recimo. I on bi dao 60% sanse Totenhema da dobije, a 10% Junajteda

                  Comment


                  • Stvarno ne trolujem, realno je Totenhem (iako ne toliko jaci individualno) daleko ispred Junajteda u timskoj igri.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Cek, ni sutra nece da se proba neka dvojcica, bar na sitno? 3.25 je primamljivo

                      Ovo za Arsenal ti je pametno.
                      Pa hoće, al moram spojiti sa Evertonom gg3+
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Danas u 17.30h da se pogleda taj 1 ko kuca.

                        X2&drugo vise na 3.75 kvotu, ljepotica.

                        Svakako ocekujem dobar derbi, masu sansi i golova

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • 4:3 dobija Junajted. Pogba daje dva komada... od kojih je jedan iz penala.

                          Comment


                          • Verujem da nam prijao Dubai. Imali smo dosta vremena od poslednje tekme, našpanovani sigurno dolazimo na Vembli s ciljem nastavka niske pobeda.
                            Vidim mnogi nas otpisali, prognoziraju šta će nam čuvena četvorka T'hema činiti al mislim da ćemo mnoge rasplakati posle poslednjeg sudijskog zvižduka.
                            Moja prognoza, 1:2 za United.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • U finoj smo seriji, Totenhem je međutim opet favorit, naročito i prvenstveno zbog naše klimave odbrane. Džons bi treblao standardno da usere, upravo protiv Totenhema je to uradio prošle sezone. Nije nešto naročito visok, nije ni Lindelof, gol Kejna mi je nekako najlogičnija stvar. Svejedno, ofanzivci su u formi pa mi mogli sve to da nadoknade. Recimo 2-2 Kejn, Džons; Rašford, Marsijal.
                              Last edited by BorisUnited99; 13-01-19, 10:57.

                              Comment


                              • Jel se sećate Fila Masinge?
                                Igrao jedno vreme u Lids junajtedu zajedno sa zemljakom Radebeom.
                                Nažalost južnoafrikanac umro u 49. godini.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X