Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    E ne vidim sa tt kod instagrama, ne cita ga, ajd ubaci ceo link, pliz
    https://www.instagram.com/p/BsJkzDulDhl/

    Izvoli

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ovog krljaca kada sam videla da ulazi u igru, zeludac mi se prevrnuo... pamtim dobro, eto ne bez razloga..@$@!₩!#@

      Je l' bio makar zuti ?

      Comment


      • Nije ni zuti bio, hvala Bogu sto se nije povredio, uzas od starta. A sudije danas su dozvoljili da nas ovi tuku kad god stignu, samo sa jednim zutim kartonom su prosli, smesno.

        Comment


        • I uzas je mala rec. Kakva debilcina. A sudija jos veci jer je dozvolio takvu igru. Nema sta gore nego kad se inferiorna ekipa opusti tj dobije krila od sudije da krlja do mile volje.

          Comment


          • Pogba mu posle vratio jednim startom, nije onako kao Šelvi njega krvnički

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Nije za ovaj mini uspon Junajteda zasluzen Solser, nista posebno nije ucinio sem sto je pustio momke da igraju fudbal. Ovo je samo pozitivna reakcija igraca na veliku promenu, a takva euforija obicno splasne posle par losih meceva. Onda ce se videti snaga tima i takticka zrelost koja nazalost ne prati najvise standarde PL koje postavljaju Klop i Pep, te ce Solser zavrsiti svoje gadjanje u maju. Bitno je do tada zadrzati zdrav duh, a onda u dobrom raspolozenju sacekati novog trenera.
              Samo toliko .... A to je osnova svega.
              Nije nista specijalno ucinio a vec postavio neke rekorde KRALJ!!!
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Neću da kažem da Solskjer nije ništa napravio, volim Olea, čak sam sebe uhvatio kako navijam za Utd zbog njega i istog momenta se sablaznio, ali činjenica je da mu je raspored išao na ruku. On sigurno ima štofa kad je sa Moldeom uzeo dve lige za redom, prve u stogodišnjoj istoriji kluba, ali postoji i senka epizode u Kardifu.

                Da se vratim na Moua jer nisam neko vreme pisao. Valjda je sad jasno i onima koji su ga branili da nisu bili u pravu. Kada je došao u Utd. sećam se da je Vladan bio egzaltiran i rekao, najbolji trener je došao u najbolji klub, to mora da uspe ili tako nešto, ne sećam se. Rekao sam mu, to više nije onaj trener koji je bio jer je izgubio oštrinu. Vlajko je rekao titula u prve dve godine, a ja rekao otkaz. Došao je otkaz u trećoj, jasno je ko je fejlovao, a ko nije.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Neću da kažem da Solskjer nije ništa napravio, volim Olea, čak sam sebe uhvatio kako navijam za Utd zbog njega i istog momenta se sablaznio, ali činjenica je da mu je raspored išao na ruku. On sigurno ima štofa kad je sa Moldeom uzeo dve lige za redom, prve u stogodišnjoj istoriji kluba, ali postoji i senka epizode u Kardifu.

                  Da se vratim na Moua jer nisam neko vreme pisao. Valjda je sad jasno i onima koji su ga branili da nisu bili u pravu. Kada je došao u Utd. sećam se da je Vladan bio egzaltiran i rekao, najbolji trener je došao u najbolji klub, to mora da uspe ili tako nešto, ne sećam se. Rekao sam mu, to više nije onaj trener koji je bio jer je izgubio oštrinu. Vlajko je rekao titula u prve dve godine, a ja rekao otkaz. Došao je otkaz u trećoj, jasno je ko je fejlovao, a ko nije.
                  Da, raspored je odlican, tu nema sta ali opet, protiv takvih ekipa smo ove sezone izgubili masu bodova uz uzasnu igru.
                  Nevezano za ove 4 pobjede jeste igra, prve 3 utakmice sjajno a sinoc solidno, nista spektakularno ali gledas i znas da ce ga ipak dati i rijesiti duel u svoju korist.
                  Bitna razlika.

                  Sad FA kup pa onda Totenhem, tu cemo vidjeti sta i kako. Vrvt prerano dolazi taj mec za Olea ali bar se nece gledat dabl-deker.

                  Sto se tice ovog zadnjeg, svaka cast. Omanuli smo zestoko

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Neću da kažem da Solskjer nije ništa napravio, volim Olea, čak sam sebe uhvatio kako navijam za Utd zbog njega i istog momenta se sablaznio, ali činjenica je da mu je raspored išao na ruku. On sigurno ima štofa kad je sa Moldeom uzeo dve lige za redom, prve u stogodišnjoj istoriji kluba, ali postoji i senka epizode u Kardifu.

                    Da se vratim na Moua jer nisam neko vreme pisao. Valjda je sad jasno i onima koji su ga branili da nisu bili u pravu. Kada je došao u Utd. sećam se da je Vladan bio egzaltiran i rekao, najbolji trener je došao u najbolji klub, to mora da uspe ili tako nešto, ne sećam se. Rekao sam mu, to više nije onaj trener koji je bio jer je izgubio oštrinu. Vlajko je rekao titula u prve dve godine, a ja rekao otkaz. Došao je otkaz u trećoj, jasno je ko je fejlovao, a ko nije.
                    Nije lijepo lagati, ti si rekao otkaz u prvoj sezoni jer gajis patolosku mrznju prema Murinju ali s obzirom da simpatises Arsenal to je ok. Posle sam dozvolio da promijenis opkladu pa si presao na otkaz tokom druge sezone. Fejlovali smo obojica ali kao i po obicaju ti vise, Murinjo je u prvoj sezoni osvojio tri trofeja, a nije bilo govora o otkazu ni posle druge jer je nakon godinu i po dobio produzenje ugovora. Naravno na kraju druge je bio drugi, tako da sto se opklade tice mnogo je bio blizi titulu nego otkazu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nije lijepo lagati, ti si rekao otkaz u prvoj sezoni jer gajis patolosku mrznju prema Murinju ali s obzirom da simpatises Arsenal to je ok. Posle sam dozvolio da promijenis opkladu pa si presao na otkaz tokom druge sezone. Fejlovali smo obojica ali kao i po obicaju ti vise, Murinjo je u prvoj sezoni osvojio tri trofeja, a nije bilo govora o otkazu ni posle druge jer je nakon godinu i po dobio produzenje ugovora. Naravno na kraju druge je bio drugi, tako da sto se opklade tice mnogo je bio blizi titulu nego otkazu.
                      Ne mogu da tvrdim, ali sam dosta siguran da je bila druga sezona u pitanju, pokušaću da nađem u arhivi.

                      Ne pričamo o Miki Maus trofejima, ozbiljni smo ljudi i znamo da su trofeji LŠ i Premier liga, ako se ne zoveš Vigan.

                      Nema sumnje da si ti više fejlovao, u stvari ti si jedini i fejlovao, ako sam ja rekao otkaz u drugoj. Druga ili treća, koga briga, nije doneo ni jedan veliki trofej i dobio nogu u dupe, sad dal je kraj druge ili početak treće nije mnogo ni bitno.

                      To što je produžio ugovor ne znači ništa jer očigledno ti ljudi nisu znali šta rade ako su mu dali produženje ugovora, a par meseci kasnije otkaz.
                      Last edited by goku; 03-01-19, 11:59.

                      Comment


                      • Naravno da ne mozes jer si ti takav, ides i lupas, prosipas se po forumu since july 2014, a moja dobra volja je sto sam promijenio opkladu, odnosno dozvolio ti da produzis jos godinu dana. ALi to je ok, ja bih to opet uradio, meni ne znaci nista da si banovan, ali mi znaci da se prosipas. Od Zidana, preko Murinja i Dalica do Muslina odnosno Krstajica i Pepa samo za tvoje fejlove mora poseban folder da se pravi. Mogao bih ja da ga otvorim, ali mi je tezina, nisi mi inspirativan za pracenje odavno.

                        Od januara do decembra par mjeseci? Jak si matematicar.

                        Decembar nije pocetak trece, vec polovina iste. Na kraju druge je imao zacementiranu poziciju. Na kraju druge drugo mjesto. A opklada je bila ili ovo ili ono ili nista. Bilo je nista, ali svakako tvoja istorija na forumu nam jasno pokazuje da ti fejlujes u kontinuitetu, tako da tvoj fejl da ni kraj prve sezone nece docekati na klupi je posebna prica, koju ja nikad ne bih potezao, ali jbg na bezobarzluk odgovaram istom mjerom.

                        Oces li sad da se povuces sa foruma po 12930490. put?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Naravno da ne mozes jer si ti takav, ides i lupas, prosipas se po forumu since july 2014, a moja dobra volja je sto sam promijenio opkladu, odnosno dozvolio ti da produzis jos godinu dana. ALi to je ok, ja bih to opet uradio, meni ne znaci nista da si banovan, ali mi znaci da se prosipas. Od Zidana, preko Murinja i Dalica do Muslina odnosno Krstajica i Pepa samo za tvoje fejlove mora poseban folder da se pravi. Mogao bih ja da ga otvorim, ali mi je tezina, nisi mi inspirativan za pracenje odavno.

                          Od januara do decembra par mjeseci? Jak si matematicar.

                          Decembar nije pocetak trece, vec polovina iste. Na kraju druge je imao zacementiranu poziciju. Na kraju druge drugo mjesto. A opklada je bila ili ovo ili ono ili nista. Bilo je nista, ali svakako tvoja istorija na forumu nam jasno pokazuje da ti fejlujes u kontinuitetu, tako da tvoj fejl da ni kraj prve sezone nece docekati na klupi je posebna prica, koju ja nikad ne bih potezao, ali jbg na bezobarzluk odgovaram istom mjerom.

                          Oces li sad da se povuces sa foruma po 12930490. put?
                          Hoću.

                          Comment


                          • Glupo je pricati o rasporedu. U Premier ligi nikoga nije lako dobiti, a pogotovo nije lako imati cetiri pobjede u nizu.
                            Nego, da li je Pogba igrao povrijedjen ranije? Neshvatljiv napredak u njegovoj igri.

                            Comment


                            • To je samo Kardif, pa to je samo Hadersfild, e Bornmut ce vec biti malo ozbiljniji, Njukastl najozbiljniji, sve rutina

                              Ajde nek i Totenhem bude naj najozbiljniji

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                To je samo Kardif, pa to je samo Hadersfild, e Bornmut ce vec biti malo ozbiljniji, Njukastl najozbiljniji, sve rutina

                                Ajde nek i Totenhem bude naj najozbiljniji
                                Nista bez Liverpula.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X