Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi za vas otkinemo Čelsiju dva boda, vi za nas dobijete Njukasl. Svi srećni.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
      Mi za vas otkinemo Čelsiju dva boda, vi za nas dobijete Njukasl. Svi srećni.
      Hvala

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • United ce lagano u top 4, i to uskoro

        Comment


        • Junajted na mišiće. Teško da bi dobili da nije bilo greške Dubravke, pošto su ovi naprijed izgledali kao pijani u nekim situacijama. Šo odigrao vrhunski, pored njega i Lindelof dobro odigrao, ostali nisu bili nešto zapaženi.
          sigpic

          Comment


          • Nije za ovaj mini uspon Junajteda zasluzen Solser, nista posebno nije ucinio sem sto je pustio momke da igraju fudbal. Ovo je samo pozitivna reakcija igraca na veliku promenu, a takva euforija obicno splasne posle par losih meceva. Onda ce se videti snaga tima i takticka zrelost koja nazalost ne prati najvise standarde PL koje postavljaju Klop i Pep, te ce Solser zavrsiti svoje gadjanje u maju. Bitno je do tada zadrzati zdrav duh, a onda u dobrom raspolozenju sacekati novog trenera.

            Comment


            • Tako. Objasni ti nama...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ko osvaja sledecu sezonu Limune, reci da se obogatim

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Nije za ovaj mini uspon Junajteda zasluzen Solser, nista posebno nije ucinio sem sto je pustio momke da igraju fudbal. Ovo je samo pozitivna reakcija igraca na veliku promenu, a takva euforija obicno splasne posle par losih meceva. Onda ce se videti snaga tima i takticka zrelost koja nazalost ne prati najvise standarde PL koje postavljaju Klop i Pep, te ce Solser zavrsiti svoje gadjanje u maju. Bitno je do tada zadrzati zdrav duh, a onda u dobrom raspolozenju sacekati novog trenera.
                  To je to, iskusno.



                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Nije za ovaj mini uspon Junajteda zasluzen Solser, nista posebno nije ucinio sem sto je pustio momke da igraju fudbal. Ovo je samo pozitivna reakcija igraca na veliku promenu, a takva euforija obicno splasne posle par losih meceva. Onda ce se videti snaga tima i takticka zrelost koja nazalost ne prati najvise standarde PL koje postavljaju Klop i Pep, te ce Solser zavrsiti svoje gadjanje u maju. Bitno je do tada zadrzati zdrav duh, a onda u dobrom raspolozenju sacekati novog trenera.
                    Kakva su očekivanja za sutra?

                    Comment


                    • Bice zanimljiva borba za cetvrto mjesto.
                      Sutra ocekujem da City dobije pa da i tu bude zanimljivo.

                      Comment


                      • Sutra ima da prsti, ide Pep na sve ili nista. Nadam se pobedi Sitija, da bude zanimljivije

                        Zanima na sta ce se Klopp odluciti na sredini, Fabinjo i Vajnaldum su sigurni, dali ce treci biti Keita, Henderson, ili mozda Saciri?

                        Comment


                        • @gagi
                          Verujem da kada bi sada izasle kvote za osvajace PL 19/20, LFC bi imao najmanju a odmah iza naravno Siti. Ne vidim ko bi mogao da ih prati u narednom periodu, svi ostali su daleko neozbiljniji trenutno. Tako da je moje objektivno misljenje - Liverpool.

                          @noto
                          Sutra opet tvrd mec sa malo golova, podela bodova uz 1:1 najrealniji rezultat, bice interesantno vise zbog vaznosti meca no zbog fudbalskog spektakla. Obojica trenera znaju da je prevelik rizik napasti od starta, podela bodova je najmanje bolna za obe ekipe.

                          Comment


                          • Ovog krljaca kada sam videla da ulazi u igru, zeludac mi se prevrnuo... pamtim dobro, eto ne bez razloga..@$@!₩!#@

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ovog krljaca kada sam videla da ulazi u igru, zeludac mi se prevrnuo... pamtim dobro, eto ne bez razloga..@$@!₩!#@

                              Comment


                              • E ne vidim sa tt kod instagrama, ne cita ga, ajd ubaci ceo link, pliz
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X