Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Užasna postavka Matića.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Mora da ga prime pa da ga jbs, gde je prosla ova lopta izmedju Lingarda i Bajia lol...

      Comment


      • Gde prodje ova lopta

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Tezak covek, karakter najgore vrste.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Ja njega volim u sustini,neko bi rekao odje da sam hejter Murinja ali ja sam samo frustriran njegovim neuspjesima zadnjih godina,mnogo nedostaje fudbalu stari Zoze.
          Nadam se da ce ipak u narednom periodu dobiti priliku u nekom evropskom gigantu ali mislim da mu treba jedna pauza da malo procisti glavu.

          Comment


          • Ma ovo je bre fudbal, idemooo.

            Ocemo goleade

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Kako prodje ona lopta izmedju Lingarda i Janga
              Mehh

              Edit: Lingarda i Bajija
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Stari dobri Matic ponovo, odlicno igra
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • To je ta losa ekipa Junajteda. Nedovoljno dobra i kvalitetna. To je taj nahajpovani Pol Pogba.

                  A sto je primljen gol - ko ga jebe... Bitno je da se igra fudbal. Vremenom ce se i pozadi dovoljno zategnuti.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    To je ta losa ekipa Junajteda. Nedovoljno dobra i kvalitetna. To je taj nahajpovani Pol Pogba.

                    A sto je primljen gol - ko ga jebe... Bitno je da se igra fudbal. Vremenom ce se i pozadi dovoljno zategnuti.
                    Znas kad me briga sto primamo jer znam da idemo da ga damo posle toga.

                    Steta pa se kasno odlucise za sut kartu, trebalo je posle onih prvih trzavica i poraza

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Spavas li mirno Murinjo Zoze?

                      Comment


                      • Lep fudbal, nema šta. A i igrači ginu za svaku loptu.

                        Lepo bi bilo da namučite PSG.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Lep fudbal, nema šta. A i igrači ginu za svaku loptu.

                          Lepo bi bilo da namučite PSG.
                          Čuj namučimo... 6:0 na OT-u
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • To je to. Jednom je možda bilo slučajno ajde i druga utakmica ali evo već i treću utakmicu igramo neverovatno.. Naprepoznatljiva je ova ekipa od perioda pod Murinjom, igrači uživaju u ovom napadačkom fudbalu, samo ovako nastaviti..

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Čuj namučimo... 6:0 na OT-u
                              Ništa mi ne bi bilo draže nego da ih izbacite, veruj mi.

                              Strah me samo vaše odbrane.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Eh sad. Nećemo titulu da svedemo na sreću.

                                Mogu da razumem kad neko kaže, imali su sreće da izbegnu povrede. Kao npr. Lester one sezone, ili Čelzi sa Konteom. Ali da sreća odluči titulu, to nikako.

                                Ustvari, grešim. Jedino ako se ponovi ono poslednje kolo protiv QPR-a kad je Siti uzeo titulu. E to je bila sreća ako ćemo realno.
                                Srecu treba zasluziti. A Liver ju je svakako zasluzio. E sada sto ih ove sezone bas sve hoce i bas sve im se poklapa... Jbg.
                                Ako ne izgube na Etihadu titula im je u dzepu. Ako pobede.... Gotovo je sve.
                                Pored ovako mocnog Sitija ako uzmu titulu uz naravno i ostale opasne konkurente i to posle 30 godina... Bice EPSKI PODVIG. Isto vazi i za Siti. Ako se trgnu na vreme i odigraju ostatak sezone kako mogu.

                                Konteova titula je proizvod neigranja Evrope. To bi trebalo odavno da svima bude jasno. Naravno da nije samo to, ali je to ogromna olaksavajuca okolnost u odnosu na konkurente. Manji broj meceva automatski znaci i sveziju ekipu i manje povreda. Nema tu srece... Cista kalkulacija.
                                Rabijerijeva titula je ipak senzacija. Ista prica kao sa Konteom, ali uz znatno slabije igrace. Ranijerijeva titula je veca senzacija nego Grcka, nego Crvena Zvezda ... Nego ista u fudbalu. Jer za trofej u ligi ti treba konstantnost tokom citave sezone, dok u kup takmicenjima jedan mec resava sve.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X