Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Onaj drugi gol je cista sreca. Tu nema sta. Ali iskreno preretko im se tako nesto desavalo. U odnosu na glavne rivale tek preretko.
    Mnogo cesce su primali tako neke golove.
    Eh sad. Nećemo titulu da svedemo na sreću.

    Mogu da razumem kad neko kaže, imali su sreće da izbegnu povrede. Kao npr. Lester one sezone, ili Čelzi sa Konteom. Ali da sreća odluči titulu, to nikako.

    Ustvari, grešim. Jedino ako se ponovi ono poslednje kolo protiv QPR-a kad je Siti uzeo titulu. E to je bila sreća ako ćemo realno.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Koliko pogrešnih dodavanja..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by Baka View Post
        Ja bi Zincenka stavio prije Delfa protiv Pula.

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
        Koga god da stave, ima Salah djecu da im pravi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Eh sad. Nećemo titulu da svedemo na sreću.

          Mogu da razumem kad neko kaže, imali su sreće da izbegnu povrede. Kao npr. Lester one sezone, ili Čelzi sa Konteom. Ali da sreća odluči titulu, to nikako.

          Ustvari, grešim. Jedino ako se ponovi ono poslednje kolo protiv QPR-a kad je Siti uzeo titulu. E to je bila sreća ako ćemo realno.
          Tacno, al na kraj odluce mali detalji tokom sezone, neko ce ih pripisat sreci. Eto, prosle godine cini mi se Siti je uzeo 3 pobjede zaredom u 90+, bas Sterling dao gol Sautempton na Etihiadu. Ove godine, Liverpulu je dosta krenulo stvari da idu od noge posle onog srecnog (ili nesrecnog, zavisi od perspektive je l te) gola protiv Evertona, od tada pocinje tesko gazenje plus Marezov promaseni penal. To ce bit neki mali detalji ako Pul osvoji, a ako Siti osvoji, pa na te male detalje cemo morati sacekati ili ih nece ni biti. Naravno, pobjeda Pula na Etihiad bi (po meni) odlucila mnogo toga, potreban bi bio epski choke.

          E sad, zasto se svakom timu kurac digne pa poceli opet Sitiju da daju golove iz prvog/drugog udarca ne znam, to se desavalo i prve sezone, ne moze se to pripisat sreci ako se desava cesto, iako je Taunzenda usralo epski.



          @Reise tacno, ali Salah ce vise igrat centralno, a tu ce se namucit Stouns (mislim da on startuje prije Kompanija/Otamendija ako nije povrijedjen, a posle njega drugi pik mi je Otamendi, treba malo agresivnosti na Salaha da ga smiri). Ali mislim da ce vise da pridonese u napadu, plus je dosta brzi, a Delf bi tek imao probleme i sa Salahom i Maneom i Sacirijem. Sad je pitanje da li ce mu Pep vjerovati toliko, mada mislim da nece.

          Comment


          • Pogrešio je što je Remsija stavio, nije ovo meč za te stvari, ali dobro, rekao bih da nije ni on mnogo očekivao od ovog meča, jer je najbitnije igrače na klupi ostavio.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Iskreno, ne znam kakve formacije Klop igra ove sezone. Nekad se Salah ubacuje sa lijeve strane, a nekad je špic. Protiv Arsenala u defanzivi su sinoć igrali 4-4-1-1 sa Salahom u špicu. Nepredvidljiv je Klop ove sezone.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Bas sraman pristup mecu.

                Kako ova ekipa dobi Siti???

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                I dalje se pitam. Kojom magijom Palas 3 komada spakirao na Etihada.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                  Ings na klupi, kao i Redmond. Debi desnog beka Ramsija, iz mladog tima.
                  Kad sam ja Ingsa, iz samo meni znanog razloga, angažovao na Fantasy-ju on odma sledeće kolo u nemilosti kod Hasenhutla.
                  Ili je bivši stvaralac moćnog Lajpciga uvideo da Soton teško može do podviga pa svesno žrtvovao Denija i još neke i izbacio ih iz startne postave.
                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-12-18, 15:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Kad sam ja Ingsa, iz samo meni znanog razloga, angažovao na Fantasy-ju on odma sledeće kolo u nemilosti kod Hasenhutla.
                    Ili je bivši stvaralac moćnog Lajpciga uvideo da Soton teško može do podviga pa svesno žrtvovao Denija i još neke i izbacio ih iz startne postave.
                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Ma namerno, pa gde će bez 3 glavna igrača iz napada na Siti.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Mekartiju svaka čast.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Mesarima nije mjesto na terenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • MARKUSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

                          Comment


                          • Oleee[emoji123][emoji123][emoji123]

                            Markuseee sta uradi to covjece

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Au koji driblinzi. Bravo mali!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sto bi nasi stari rekli: nagrdi ih covek!

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X