Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ne možeš Roje da se braniš 85 minuta i da odjednom pređeš u attack mode. Ne ide tako.

    Baš je ispao sisa.
    Pa proslo mu je protiv Sitija. Pa on rob pomislio da ce stalno da prolazi. A ne moze da sere uvek.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ostin

      Comment


      • Jooj Čarli bre
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Eto kazne immediately...

          Comment


          • Kao duh
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Pa proslo mu je protiv Sitija. Pa on rob pomislio da ce stalno da prolazi. A ne moze da sere uvek.
              Nije ovako igrao prošle sezone kući protiv Sitija. Igrao je dosta agresivnije i ne ovoliko povučeno.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pretnja masinicom i ziletom urodila plodom.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Deluje mi da nisu naviknuti igrači na ovu formaciju. Nekako su razvučeni po celom terenu, i često van svoje pozicije. Prelako igra Siti. Moglo bi ovo da bude ružno ako zapnu u ovom prvom poluvremenu.

                  Ostin se prilično obrukao. Da je bar šutnuo.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Soton nema srece sto je naletao na Siti u ovakvom trenutku, gde oni imaju 2 poraza za redom. Nema teorije da ovo ne dobiju danas, grizu bas.

                    Comment


                    • Stivense znaš li gde si došao..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Al što ih ubiše Marez i Bernardo po desnom boku. Malopre kod gola napraviše 2vs2 kao da je 2vs0.

                        Bez Redmonda i Amsrtonga, nema ko da povuče loptu u napadu Svetaca.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Au kakva akcija Steta sto nije uslo

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Au kakva akcija Steta sto nije uslo
                            Kako kome..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Što ispade sebičan. Sterling mu plače tamo po strani sam.

                              Ali brutalno kako su neutralisali presing. Koliko znači kad imaš golmana koji može nogom da igra kako treba.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                                Kako kome..
                                Hahaha, ja imam na tiketu 4+ tako da odgovaraju mi golovi

                                Comment

                                Working...
                                X