Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Odlican danas. Priznaj.
    Nikad, taj jadnik je uspio da ga jedan Majkl Kerik iznapusava, mozes misliti koliko je bijedan. Valjda je Barsa skupila novce da uzme govno u januaru.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
      Postoji li šansa da Ole na kraju ostane menadžer, ako budu dobri rezultati?
      Postoje naravno, samo da li će uprava to uraditi pitanje je.. Cifra oko 8 miliona je potrebna ako hocemo da ga zadržimo kako je neko pisao.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Postoje naravno, samo da li će uprava to uraditi pitanje je.. Cifra oko 8 miliona je potrebna ako hocemo da ga zadržimo kako je neko pisao.
        Mislim da si to pomešao sa onim kad je Skaj prenosio da smo platili Moldeu 7 meleona za do kraja sezone, a posle Stonara javio da je u pitanju cifra od 500k.

        Čisto sumnjam da je tolika kompenzacija.

        Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Postoji li šansa da Ole na kraju ostane menadžer, ako budu dobri rezultati?
        Da odgovorim na ovo, jako mala. Oni su već počeli da traže novog menadžera. Mozda, samo možda, postoji šansa da se malo zapitaju ako momci nastave sa sličnom formom.
        Last edited by bici; 22-12-18, 22:39.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ono kad imas jednog od najboljih golmana u ligi a tvrdoglavi rener odluci da pruzi sansu mladjim golmanima i ti postanes klub sa najvise primljenih golova u ligi. Prvi mec nakon godinu dana i odmah clean sheet. Svaka cast Dawsonu i Wildsmitu, imaju 23 i 22 godine... nadam se da ce imali lepe karijere, ali Westwood nije neko ko se tek tako ostavlja kao 3. izbor.

          Comment


          • Utisak kola pored "petarde" Uniteda svakako je "nularica" Fulama.
            Mislim da otkad su se vratili u odabrano društvo nisu uspeli u nameri ne primiti gol.
            PS to mi veće iznenađenje no domaći porazi City-ja i Čelsija.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 23-12-18, 10:32.

            Comment


            • Utisak kola: Dzon Stons na poziciji zadnjeg veznog. Cim nema Fernandinja kako to cudno izgleda.
              I naravno Voker... Najgora partija od kada je u klubu. Dosle su na ovom mecu sve slabosti pozadi do izrazaja. Necu da detaljisem videli ste sve. Sjebao je Pep sa Dzonsom, trebao je Gundu povuci a dati sansu od starta Fodenu ako vec KDB nije bio u stanju igrati svih 90.
              Ode Liverpul na 4 boda... Naravno da to nije neka prednost, ali obzirom kako ih hoce i kako igraju bice pretesko odbraniti titulu.
              I daj da se konacno ove situacije sa povredama smire i razrese, da moze da se igra fudbal. Sledi tezak period za sve, a pogotovo za Siti koji ne moze da se osloni na duzinu klupe usled osakacenosti.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Utisak kola: Dzon Stons na poziciji zadnjeg veznog. Cim nema Fernandinja kako to cudno izgleda.
                I naravno Voker... Najgora partija od kada je u klubu. Dosle su na ovom mecu sve slabosti pozadi do izrazaja. Necu da detaljisem videli ste sve. Sjebao je Pep sa Dzonsom, trebao je Gundu povuci a dati sansu od starta Fodenu ako vec KDB nije bio u stanju igrati svih 90.
                Ode Liverpul na 4 boda... Naravno da to nije neka prednost, ali obzirom kako ih hoce i kako igraju bice pretesko odbraniti titulu.
                I daj da se konacno ove situacije sa povredama smire i razrese, da moze da se igra fudbal. Sledi tezak period za sve, a pogotovo za Siti koji ne moze da se osloni na duzinu klupe usled osakacenosti.
                Osakacen je i Liverpul nazad, Gomez, Matip i Trent. Mada za sada je to sve dobro, ali sledi taj gusti raspored gde se molim da se neko ne povredi, narocito VVD.

                Comment


                • Stouns ne umije da napravi faul i prekine kontru kao Fernandinjo, on ne shvata da neće dobiti žuti karton za to. Fernandinjo prekine tri kontre zaredom i nema žutog kartona. Čoek ima dva žuta kartona cijele sezone, a napravi desetak faulova po utakmici. Zašto je izgubio Siti? Nemaju zadnjeg veznog da zamijeni Fernandinja, on je jedini igrač za kojeg nema zamjene u Sitiju. Načičkali su ovih ofanzivnih veznih i krila, ne znaju koga će da stave u startnih 11. Ova rotacija Sterling, Mahrez, Sane je najveća glupost koju sam vidio. Uđe Sterling u formu, postigne gol, dva, namjesti neki i šta se desi? Klupa. Čoek u najboljoj formi u ligi sjedi na klupi, pa tu nema logike.
                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Pep od kakve neznalice si izgubio.

                    Comment


                    • Sve je to normalno, povrede tokom sezone. Ali jedna je stvar kada sva tri prva veznjaka ne mogu da igraju i pride prvi spic i prvi levi bek. To je 5 prvotimaca. Bas onako baksuz. S tim sto se mozda moglo rizikovati sa Agueron i KDB-om. Opet mozda je bolje sto nije.
                      Sada za praznike ce se igrati gomila meceva i nakon toga cemo videti kako ko gde stoji.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Stouns ne umije da napravi faul i prekine kontru kao Fernandinjo, on ne shvata da neće dobiti žuti karton za to. Fernandinjo prekine tri kontre zaredom i nema žutog kartona. Čoek ima dva žuta kartona cijele sezone, a napravi desetak faulova po utakmici. Zašto je izgubio Siti? Nemaju zadnjeg veznog da zamijeni Fernandinja, on je jedini igrač za kojeg nema zamjene u Sitiju. Načičkali su ovih ofanzivnih veznih i krila, ne znaju koga će da stave u startnih 11. Ova rotacija Sterling, Mahrez, Sane je najveća glupost koju sam vidio. Uđe Sterling u formu, postigne gol, dva, namjesti neki i šta se desi? Klupa. Čoek u najboljoj formi u ligi sjedi na klupi, pa tu nema logike.
                        Fernandinjo je mnogo bitan. Tu se slazem. Ne samo za preseca je i opstrujciju protivbicke igre vec i za gradjenje svoje. Opet za ovu trojku napred ne mogu. Jer ako je neko gubio minute u poslednje vreme onda je to Marez. Koji je imao takodje odlicnih partija ali njegov promasen penal protiv Livera moze mnogo da kosta Siti kada se gleda iz ove perspektive.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Meni Marez nekako ne lezi u ekipi Sitija, ne znam. Nekako mi se ne uklapa iako je imao dobrih partija.

                          Sandu, kako si zadovolkan sa Zesusom? Meni on isto nije nesto posebno, posebno posle Aguera



                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Zesus je imao svega 3 dobra meseca u Sitiju, kako on igra i na osnovu cega ja ne znam. Dobro sad je Aguero bio povredjen, ali on mi je meni uzasno precenjen. Kad se setim da je igrao pre Firmina stalno na WC

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Fernandinjo je mnogo bitan. Tu se slazem. Ne samo za preseca je i opstrujciju protivbicke igre vec i za gradjenje svoje. Opet za ovu trojku napred ne mogu. Jer ako je neko gubio minute u poslednje vreme onda je to Marez. Koji je imao takodje odlicnih partija ali njegov promasen penal protiv Livera moze mnogo da kosta Siti kada se gleda iz ove perspektive.
                              To što sam napisao za Sterlinga važi i za Mahreza i Sanea, isti metod. Dao sam samo primjer za Sterlinga. Mahrez je predobar igrač da bi sjedio na klupi i znam da on trpi najviše. Sane, Sterling i Mahrez nikad ne bi smjeli da budu u drugom planu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                To što sam napisao za Sterlinga važi i za Mahreza i Sanea, isti metod. Dao sam samo primjer za Sterlinga. Mahrez je predobar igrač da bi sjedio na klupi i znam da on trpi najviše. Sane, Sterling i Mahrez nikad ne bi smjeli da budu u drugom planu.
                                Sve je to tacno, ali je preterano da igraju svaku. Toliko meceva ima da jednostavno ima i mesta i vremena za sve.
                                Evo ti ga Aguero isto. Cepne 20-30 golova u sezoni najmanje, a moze da odigra jos brdo meceva.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X