Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Opkladica, ko ce biti bolje plasiran? Utd ili Liverpul? U avatar Portugalca/Klopa?
    Pa ja kazem United, znaci ako bude United ti nosis Kloppa jel?
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Hahaha eh sad. Nije zanimljivo da obojica pogodimo
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Pa ja kontao ti mislis da ce Liverpul biti ispred, ja sam i ovde u voteu i u onoj temi napisao sta mislim.
        To nema veze sa cinjenicom, da je Liverpul prosle sezone poslednja 2 meseca bio fokusiran na LS, i da je PL samo otaljavao bez nekog motiva.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sad ozbiljno, iako mislim da cete ove sezone biti tu u konkurenciji titula ide Utd. Bice zestoka borba izmedju Utd, Sitija i Liverpula, u nekoliko bodova, po meni.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • To nije ozbiljno, to je subjektivno, to bi ti voleo. Kao sto bih ja normalno voleo da osvoji Liverpul, i ja se pre svake sezone potajno nadam tome, ali to nema veze s realnoscu.
            Realnost je nesto drugo, i u toj realnosti Siti uzima titulu lagano. Sad ko ce biti drugi a ko treci ili cetvrti je totalno nebitna stvar.
            Last edited by Brian McShtull; 14-08-18, 18:57.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Mozda ces mislit da se zajebavam ali ja uopste ne ocekujem Siti da uzme titulu.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Samo neki epski raspad moze Siti da odvoji od titule, po meni. Jednostavno gaze one male utakmice, a bogami i ove goleme.

                Comment


                • Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                      KDB se povrijedio ozbiljnije na treningu, izgleda nekoliko mjeseci pauza.

                      Koljeno tj ligamenti koljena.

                      Nista jos zvanicno ali tako se prica po Engleskoj
                      Last edited by Miki28; 15-08-18, 15:55.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Povrede su uvijek lose ali nije ni bitno toliko za Siti, oni su rutinirali Arsenal bez njega i Davida, Fernandinjo je taj kojeg ne mogu zamijeniti, De Brujne im nije nikakav problem koliko to god cudno zvucalo. Mada u januaru se svasta pricalo, te povreda koja ga odvaja na duzi vremenski period, pitanje je kad ce zaigrati pa onda magicno i on i Zezus odma se oporavili, jos De Brujne odigrao sledecu utakmicu bukvalno, jer su bili kod onog nekog gurua iz Barselone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prelak im je raspored, taman ce se oporaviti pred jake meceve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma da, sad mogu da sibaju sa Marezom iza Agera, David ce biti malo povuceniji vjerovatno, Bernardo desno, Sterling ili Sane lijevo, i opet imaju sebi luksuz da na klupu ostave Zezusa i Sanea ili Sterlinga, vjerovatnije ovog prvog. Svakako ce zgaziti sve male na pola gasa jer jednostavno niko ne moze da ih pritisne, samim tim imaju loptu i kontrolu i barem dva moraju dati.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ali ako je ova povreda ozbiljnija, mnogo zavisi koliko je Dilva spreman i fokusiran. Ne moze vezni red Bilva Gundogan i Fernandinjo da iznese period do decembra. KDB je motor ove ekipe, mnogo bi uticalo njegovo odsustvo da Siti.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X