Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poketino s Totenhemom nikad vjerovatno uzet ozbiljan trofej neće iako radi vrhunski posao. Fenomenalan trener, prava je šteta što njegov rad i dalje nema trofeja ali to je pitanje vremena. Ono što je loše po Totenhem je što teško da će bilo koji ozbiljni trener prihvatiti da ih vodi nakon Poketina, sa ovakvim uslovima. Vjerovatno najbolje rješenje za njih je da idu po Edi Hauva koji radi slične stvari sa svojim klubom ali na nižem nivou. Junajted ako sad ne potegne za Poketinom (na ljeto), sjebali su se žestoko.

    Comment


    • Jbt, šta uradi čovek od tima, a tek je došao. Ovako nisu trčali od Kumana..

      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Bas da vidim gde ce taj velikan Mou sada dobiti posao, nema vise za njega mesta u ozbiljnim klubovima, moze da se vrati u Inter ili Milan jedino i unisti i njihov projekat.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
        Bitno da ga vi ni najgoreg niste mogli dobiti, a u boljim danima to je bilo 6:0, 3:0 itd

        Comment


        • Ne znam kakvi su ti ovo rezultati i sto se osecas uvredjenim ali dobro...
          Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Bitno da ga vi ni najgoreg niste mogli dobiti, a u boljim danima to je bilo 6:0, 3:0 itd
          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Dace Bog da je ovo zadnji derbi za Portugalskog narcisa

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            I jeste

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Ne znam kakvi su ti ovo rezultati i sto se osecas uvredjenim ali dobro...

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
              Nisam se uvrijedio ali nejasno mi je kad tako nešto napišeš. Kakvi projekti u Interu, Milanu? Taj Inter je pod njim uradio što nikad neće, šta sad rade, 8 godina ništa i sad ne mogu PSV da pobijede za osminu finala kući. Milan je očaj, Olimpijakos ih izbacuje u grupnoj fazi LE. Murinjo i jedne i druge može samo podići, naročito u blijedoj Seriji A, osim Juvea i Napolija svi tanki, i Roma ove sezone. A da vama Arsenalovcima ide opasno na neku stvar to je jasno i ne bi ti da je drugačije ni napisao ove baš nidjeveze rečenice

              Comment


              • Sutra je "Fans forum" vlasnik se obraca navijacima i odgovara na pitanja... ne izgleda dobro

                Comment




                • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • I zvanicno. Sad je barem jasno zasto ne menja trenera. Kao potencijalan kupac se pominjao i Red Bull, mada ne znam kako bi se to zavrsilo Red Bull Wednesday ili Sheffield Red Bull.
                    Last edited by belgrade_owl; 19-12-18, 23:47.

                    Comment


                    • L'Ekipova lista trenera koji si dobili najvisa obestecenja za otkaze:

                      1. José Mourinho (Chelsea, 2007), 25,7 M€
                      2. José Mourinho (Manchester United, 2018), 24,9 M€
                      3. Laurent Blanc (PSG, 2016), 22 M€
                      4. Brendan Rodgers (Liverpool, 2015) : 21,2 M€
                      5. Fabio Capello (Russie, 2015) : 15 M€
                      6. Felipe Scolari (Chelsea, 2009) : 14,5 M€
                      7. André Villas-Boas (Chelsea, 2012), 14,4 M€
                      8. José Mourinho (Chelsea, 2015) : 13,4 M€
                      9. Roberto Di Matteo (Chelsea, 2012), 13,3 M€
                      10. Arsène Wenger (Arsenal, 2018), 12,5 M€

                      Mozda je vise za Opste diskusije, ali ipak mi je aktuelnije za PL, poslednji Mou i rekorder Celzi tako da stavicu ipak ovde.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...edsednika.html

                        Veliki covek!

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Celsi je takav klub dok god je ova uprava trenutna,uvek ce ovako raditi sa trenerima. Nece da ispastaju na rezultatima a sa druge strane platice veliki novac za otkaz. Ja sam navikao na to od njih,ne bi me zacudilo da Sari ako ne uspe ove i sledece sezone da uradi nesto konkretno isto ce se desiti kao i sa prethodnim. Jos mu sad ima naznaka da ce da ide Azar a zamene u vidu njega,nema ni na vidiku.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Znate li kako se na španskom kaže govno u urbanim krugovima? - gvardiola

                              Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 14:42.

                              Comment


                              • Ja ne znam da li postoji bizarniji klub od Wednesday-a.
                                Pre par dana je Chansiri na forumu rekao da planira da proda klub u skorije vreme a danas se pojavljuje prica da je ponudio 2 miliona funti legendu Manchester Untieda, Steve Brucu da preuzme klub od januara. Navodno bi Steve Agnew i Stephen Clemence, asistenti, trebalo da pocnu sa radom ranije.
                                Na fan forumu je rekao id a cemo do kraja sezone prekoraciti FFP za osmocifrenu sumu ukoliko ne prodamo neke igrace a sada planira da dovede menadzera koji voli da trosi.
                                Takodje je pre par dana rekao da nema smisla menjati Josa posto novi trener imao iste probleme a danas nakon razgovra predsednika i trenera ovaj drugi nije vidjen na treningu, cak je i Lee Bullen vodio pres konferenciju.
                                U svakom slucaju sutra opet GG&4+
                                Last edited by belgrade_owl; 21-12-18, 17:55.

                                Comment

                                Working...
                                X