Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    U svakom slucaju ima mnogo vise titula negro otkaza, sto mnogi izvikani menadzeri mogu samo da sanjaju. Kako god se okrene Murinjo ce se pamtiti kao jedan od najuspesnijih menadzera u istoriji, steta sto i u mom voljenom klubu nije napravio vise ali sta da se radi, takav je zivot.
    Nije to nijednog trenutka problem. Problem je kada ti to ne dozvoljava da sagledas stvari realno, i ako treba uputis kritiku Murinju za ono sto njegova ekipa pruza trenutno ove sezone. A ne da se pominju rezultati iz proslosti kao dokaz da Murinjo ne moze da omane i da je do igraca, Vudvorda, Pogbe... U sustini svega, osim do Specijalnog. Tako ja gledam na stvari, daleko od toga da bilo ko umanjuje Murinjove rezultate u karijeri, medjutim ovo sto je prikazao ove sezone je stvarno sramota, pogotovu za nekoga takvog renomea kao Zhoze i kao MUTD.
    Last edited by mark !t zer0; 18-12-18, 11:40.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Nije to nijednog trenutka problem. Problem je kada ti to ne dozvoljava da sagledas stvari realno, i ako treba uputis kritiku Murinju za ono sto njegova ekipa pruza trenutno ove sezone. A ne da se pominju rezultati iz proslosti kao dokaz da Murinjo ne moze da omane i da je do igraca, Vudvorda, Pogbe... U sustini svega, osim do Specijalnog. Tako ja gledam na stvari, daleko od toga da bilo ko umanjuje Murinjove rezultate u karijeri, medjutim ovo sto je prikazao ove sezone je stvarno sramota, pogotovu za nekoga takvog renomea kao Zhoze i kao MUTD.
      Brane ga "navijaci"Utd gdje je failovao zestoko i pricaju o titulama iz drugih klubova. Sjajno[emoji23][emoji23][emoji23]

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Brane ga "navijaci"Utd gdje je failovao zestoko i pricaju o titulama iz drugih klubova. Sjajno[emoji23][emoji23][emoji23]

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Pa jeste tako. Secam se dana kada je Liveprool pimao golove kakve danas prima UTD pa je bilo ovde na forumu "Klop ne radi dovoljno na treningu odbranu ", e onda su isti ti ljudi kada se to desavalo UTD-u pricali kako je do igraca, kako je nemoguce da jedan Zoze Murinjo ne moze da postavi ekipu u odbrani dobro. Nego ne razumeju igraci gde treba da stoje, amateri... Jbg, nikad nije do Specijalnog.


        Evo i sad ce se pricati o Pogbi(on snosi svoju krivicu svakako) a ne o Murinju koji je bas zestoko fejlovao. Izgubio sezonu u oktobru.
        Last edited by mark !t zer0; 18-12-18, 11:51.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nikad nije njegova krivica[emoji16]

          Konacno se otrova rijesismo, kakav dan

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Brane ga "navijaci"Utd gdje je failovao zestoko i pricaju o titulama iz drugih klubova. Sjajno[emoji23][emoji23][emoji23]

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Ovo 'navijaci' ti ne treba.

            Comment


            • Inače, mene lik opasno podseća na Klopa..

              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Pa kad je tako. Razumijem Ukija i tako te jer vole Portugalca, kontam i zasto ali da ga navijaci Utd brane jer je failovao u Utd mi je van svake pameti.

                Znas koliko me tangira sta je on sve uzeo u Celziju, Interu itd? U Utd ima Liga kup i Ligu Evrope, o tome mozemo da pisemo ali o njegovim trofejima van Utd? Totalno nebitno za mene.

                Sa druge strane, on ce biti upamcen kao jedan od najvecih menadzera ikada ali isto tako i kao fail u Utd.

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Last edited by Miki28; 18-12-18, 11:58.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                  Inače, mene lik opasno podseća na Klopa..

                  Klop sa Alpa.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Nije to nijednog trenutka problem. Problem je kada ti to ne dozvoljava da sagledas stvari realno, i ako treba uputis kritiku Murinju za ono sto njegova ekipa pruza trenutno ove sezone. A ne da se pominju rezultati iz proslosti kao dokaz da Murinjo ne moze da omane i da je do igraca, Vudvorda, Pogbe... U sustini svega, osim do Specijalnog. Tako ja gledam na stvari, daleko od toga da bilo ko umanjuje Murinjove rezultate u karijeri, medjutim ovo sto je prikazao ove sezone je stvarno sramota, pogotovu za nekoga takvog renomea kao Zhoze i kao MUTD.
                    Pa ja nigde i nisam napisao da je on bio odlican u Junajtedu kao i da nije zasluzio da ode jos nekad ranije, cak sta vise pisao i MouOut u par navrata, ali ismejavati tako uspesnog coveka je bas bezveze. Ne mislim konkretno na ovu posalicu gore, to je cisto ok fazon u ovom trenutku ali generalno ljudi ga spominju kao da je neki anonimus koji pojma nema a ne covek koji je osvojio sve.

                    A da je sve do njega to sigurno nije, videcemo kako ce ici dalje ali svakako da nisam optimista uz ovakav rad uprave i ovakvo ponasanje igraca.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Nikad nije njegova krivica[emoji16]

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Znaci "Scouser in disguise"

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Pa ja nigde i nisam napisao da je on bio odlican u Junajtedu kao i da nije zasluzio da ode jos nekad ranije, cak sta vise pisao i MouOut u par navrata, ali ismejavati tako uspesnog coveka je bas bezveze. Ne mislim konkretno na ovu posalicu gore, to je cisto ok fazon u ovom trenutku ali generalno ljudi ga spominju kao da je neki anonimus koji pojma nema a ne covek koji je osvojio sve.

                        A da je sve do njega to sigurno nije, videcemo kako ce ici dalje ali svakako da nisam optimista uz ovakav rad uprave i ovakvo ponasanje igraca.
                        Svako treba da se kritikuje, pa da je Bog licno.

                        Bold - isto tako mozda nije bilo sve do Van Gala ili Mojesa, pa se ne secam da je iko stajao toliko u njihovu odbranu, mozda gresim, ali mislim da je ovde samo u pitanju to sto je to Murinjo, pa se zato spinuju stvari, i odvraca paznja sa ocajnog posla koji je obavljao ove sezone: Pocevsi od priprema pa sve do meca za vikend. Sve je izgledalo pogresno.

                        No, ja svakako mislim da je ovo pravi potez za UTD, i da je dosao pre, samo bi jos bolje bilo, postalo je ocigledno da je svaki dodatni dan sa Murinjom, izgubljen dan za MUTD.
                        Last edited by mark !t zer0; 18-12-18, 12:24.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Bas da vidim gde ce taj velikan Mou sada dobiti posao, nema vise za njega mesta u ozbiljnim klubovima, moze da se vrati u Inter ili Milan jedino i unisti i njihov projekat.

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Bas da vidim gde ce taj velikan Mou sada dobiti posao, nema vise za njega mesta u ozbiljnim klubovima, moze da se vrati u Inter ili Milan jedino i unisti i njihov projekat.

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                            Moze se vratiti u Inter uvijek na osnovu onoga sto je uradio prije desetak godina tamo.

                            Da li je stvarno realno da Poche zavrsi u Unitedu? Tottenham je trenutno nivo ispred. Jedino ako odu Kane i Eriksen na ljeto pa vidi da nece nista uraditi sa njima.

                            Comment


                            • Kakav god bio i da više nigdje ne dobije posao, ostaće jedan od najvećih trenera ikad. To je jednostavno čista činjenica, nema veze sa emocijama, sviđanjem itd.

                              Btw. iz Uniteda je trebao biti otpušten bar dva mjeseca ranije.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Moze se vratiti u Inter uvijek na osnovu onoga sto je uradio prije desetak godina tamo.

                                Da li je stvarno realno da Poche zavrsi u Unitedu? Tottenham je trenutno nivo ispred. Jedino ako odu Kane i Eriksen na ljeto pa vidi da nece nista uraditi sa njima.
                                Trenutno da ali nista to nije nedostizno. Od neceg se mora poci a i pitanje je sta on moze jos u Totenhemu da uradi dok je stanje kakvo jeste? On izvlaci maximum iz tih momaka.

                                Kejn ce vrvt ostati ali Eriksen ide, siguran sam.

                                Sad pricamo sbbkbb price ali moze on od Utd itekako ozb ekipu da napravi uz neke korekcije. Vjerujem da je sposoban da te korekcije uradi za 2-3 godine ali prvo i osnovno, da se rascisti skart

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X