Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ovaj Lindelöf ima vecu minutazu od Baija...jedan bezi od lopte a drugi ide glavom na kopacku.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Odučili od života sa 1-0 koliko su pukli u Italiji. Jako odučavanje od života, nema šta. Sreća neka jebem li ga. Napoli baš baksuz bio. Inače su igrali bolje i od Liveprula i od PSG grupu.
      Brate jesi gledao ti tekmu ili samo lupetas onako od glave, Napoli je srecan bio sto je prosao samo sa 1-0, trebali su pet popiti minimum.

      Comment


      • Uki ,Barbara te zovem od sad.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Odučili od života sa 1-0 koliko su pukli u Italiji. Jako odučavanje od života, nema šta. Sreća neka jebem li ga. Napoli baš baksuz bio. Inače su igrali bolje i od Liveprula i od PSG grupu.
          Ček, zar ono ti ne reče u jedno 5 postova da nema šanse da Napoli izgubi u Engleskoj?

          A pošto vidim da nisi gledao tu tekmu, pogledaj, pošto je realan rezultat bio jedno 5-1.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Odučili od života sa 1-0 koliko su pukli u Italiji. Jako odučavanje od života, nema šta. Sreća neka jebem li ga. Napoli baš baksuz bio. Inače su igrali bolje i od Liveprula i od PSG grupu.
            Reci mu da Van Dijk morao dobit crveni u 10min i oborio si mu sve teze

            Comment


            • Nisam gledao Napoli u Engleskoj ali sam gledao sve ostale tekme. Naravno bio sam na Zvezdi genijalci Napoli je odučio PSG u obe tekme, dobio Liverpula, Zvezdu, jedino kiks kući sa Zvezdom, a tu je taj Liverpul pukao 2-0.

              Loša sreća za Napoli.

              Realan rezultat? Pa realan rezultat je bio da Napoli dobije obe sa PSG pa ništa. Batalite me realnih rez

              Comment


              • Znači nisi pogrešio, nego Napoli jednostavno nije imao sreće?
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Postovani clanovi, prije svega zelimo da se obratimo simpatizerima/fanovima Liverpoola i Uniteda. S obzirom da se sprema dugo ocekivani derbi zelimo da vas zamolimo sljedece. Budite korektni, ne nasjedajte na bilo kakvu vrstu provokacija. Sva tri moderatora ce pomno pratiti forum tako da nema potrebe pravdu uzimati u svoje ruke. Svaki vid odgovora na neku vrstu provokacije bit ce sankcionisan istom mjerom kao i provokacija. Zivi nam bili i neka pobjedi bolji. Ostanite gospoda kao i do sada.
                  Postovani Jax, da radite svoj posao, ne bi dopustali da odredjeni clanovi dok traje utakmica pisu u klupskoj temi. I to jedan clan radi vec mesecima i niko ne prebacuje nista.
                  Zbog cega sam ja dobio i ban, zato sto sam skrenuo paznju na to.
                  Last edited by Brian McShtull; 16-12-18, 16:52.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Pogrešio jesam naravno, mislio sam da će pobediti Napoli u Engleskoj. Ali tu sad svoditi celu grupu na jednu utakmicu, smešno. Liverpul trebao komotno da ispadne.

                    Comment


                    • Lukaku je potpuno beskoristan ovakav, u bilo kojem sistemu, a gdje neće biti beskoristan ako igraš na kontre. Ne može uštopati loptu, ne može istrčati, ne može dodati, apsolutno beskoristan. Daj Martiala da sa Rashom, ako ništa, trči.

                      Comment


                      • Bice 3-1 na kraju. Jaci Liverpool dosta.

                        Comment


                        • Ja bih i Matića izbacio. Previše spor i presporo se oslobadja lopte. Najngolan i Ćiro Imobile bi i ovakvi sada doneli više Junajtedu od pomenute dvojice.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Pogrešio jesam naravno, mislio sam da će pobediti Napoli u Engleskoj. Ali tu sad svoditi celu grupu na jednu utakmicu, smešno. Liverpul trebao komotno da ispadne.
                            Utakmica za prolaz. Ko pobedi ide dalje. Nokaut faza pre same nokaut faze. Kud ćeš veće pokazivanje kvaliteta. Ti pobediš, ja ispadam, ja pobedim ti ispadaš. I to Liverpul nije smeo da primi gol. Ali nebitno.

                            Da ne spamujemo temu, samo sam hteo da te čujem.

                            Gol nas ubio. Psihički su nenormalno pali. Nadam se da će ih Klopp trgnuti u drugom poluvremenu.

                            Fabinjo igra najbolju utakmicu otkad je došao.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Uvek se useremo protiv Junajteda.
                              Sto samo pokazuje da ovaj tim nije za velika dela, no videcemo ima jos 45min do kraja.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Bice 3-1 na kraju. Jaci Liverpool dosta.
                                Isto očekujem samo zato što ne vjerujem ni najmanje ovima nazad. Liverpool je najveću šansu iskoristio, protiv Napolija je ovakve 3 samo Mane promašio, danas je morao ubaciti prvu i jedinu.

                                Comment

                                Working...
                                X