Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sheffield Wednesday u jednoj slici.

    Comment


    • Komentator na meču Huddersfield - Newcastle prenošenom na SK8 je ceo meč za igrača Newcastlea Ciarana Clarka govorio da je Tonny Smith.
      Last edited by Mags Serbia; 15-12-18, 17:23.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Fulamu nikakva taktika ne pomože oko defanzive. Običan klizeći start Odoi nije mogao u aut da izbaci. Anderson i Snodgras nastavljaju da učestvuju kod svakog gola Vest Hema, u odličnoj su formi.
        sigpic

        Comment


        • Ocajna odbrana

          Felipe Anderson on fire ove sezone, ispunio totalno ocekivanja

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Stvarno je ovaj vlasnik Fulama opasan majstor,te odbrambene igrace moze da nadje i u Partizanu za dzabe.

            Comment


            • Džaba i Ranijeri.

              Comment


              • Poraz Barnlija, poraz Hadersfilda, poraz Fulama, dakle računica je jasna, sutra ništa osim pobede ne dolazi u obzir, pa da se lagano izvlačimo iz zone za ispadanje.
                Last edited by DžonDon; 15-12-18, 19:11.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Fulam se predao, ne vjerujem da oni mogu da preokrenu sezonu sa ovako očajnim izdanjima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Katastrofa drugo poluvreme.
                    Fulamovi igraci dekocentrisani i bez motivacije u utakmici kod kuce gde je svaki bod preznacajan, bez zalaganja i pomaganja saigracima, ovo nema ni kod jedne ekipe u PL. Apsolutno zasluzuju relegaciju.

                    Comment


                    • #LIVMUN

                      Koji rezultat prognozirate?

                      Comment


                      • Liverpool je od top5 ove sezone dobio samo Totenhem, ostalo remizirao. Generalno neubedljivo deluju u derbijima previse povuceno a takve tekme su Murinju poslastica. Po meni X2.

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          #LIVMUN

                          Koji rezultat prognozirate?
                          0:3[emoji23][emoji23][emoji23]

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Liverpool je od top5 ove sezone dobio samo Totenhem, ostalo remizirao. Generalno neubedljivo deluju u derbijima previse povuceno a takve tekme su Murinju poslastica. Po meni X2.

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                            Ali protiv mid-table timova nemamo problema ove sezone. Ne ocekujem zatvoren i dosadan mec, mislim da ce pucati na sve strane.

                            Comment


                            • Hahahha koja fora prviput cujem bravo kiseli bas si najjaci na zabavi

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Pa to je cinjenica, realnost, bilo tebi smesno ili ne. Junajted je trenutno daleko ispred top 5 klubova, negde u rangu sa Watfordom ili WH, gledano po igri naravno. Ali derbi je ovo, trenutna forma je zanemarljiva u ovakvim mecevima. Murinjo ne juri nista ove sezone, ne ocekujem standardan autobus.

                                Comment

                                Working...
                                X