Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • DVANAEST GODINA NUFC.BLOG.RS

      Dame i gospodo, prijatelji i saborci. U subotu 15.12.2018. godine, naš blog puni dvanaest godina. Dakle, pre dvanaest godina, tačnije 15.12.2006. godine, pokrenuli smo blog o našem voljenom, jednom i jedinom Newcastle United Football Club. Adresa nufc.blog.rs nije bila slučajno odabrana. Ona je bila i sada je jasna asocijacija na naš klub - Newcastle United.

      Za ovih dvanaest godina, koliko preko našeg bloga pratimo Newcastle United, klub je imao puno uspeha i padova. Ruku na srce, klub je imao mnogo više padova nego uspeha. Za proteklih dvanaest godina klub je nažalost promenio deset trenera. Vlasnik kluba Mike Ashley ih je menjao kao na pokretnoj traci. U nekoliko navrata igrali smo zaista dobar fudbal, imali lepe izlete i u Europa League, ali uglavnom smo igrali loš i očajan fudbal, uz dva ispadanja u niži rang takmičenja, odnosno u Championship.

      Klub se trenutno, baš kao i prošle godine u ovo vreme nalazi pred prodajom i nadamo se, da će se to ove godine i dogoditi, jer ako se to ne dogodi, kako stvari stoje, naredne sezone ćemo igrati u Championshipu, jer nam u Premier League u poslednje vreme baš i ne cvetaju ruže. Rafaelu Benitezu na leto ističe ugovor i ako Mike Ashley ostane na čelu kluba, Benitez sigurno neće produžiti ugovor. Tada će nas vrlo brzo zadesiti sudbina sunderlanda.

      Međutim, naš "posao" i naša dužnost je da pratimo naš Newcastle United, bez obzira ko se nalazio na čelu kluba, ko ga vodio sa klupe, koji igrači igraju za njega i kakvi su rezultati. Iako smo od Newcastle-a udaljeni 2000 milja, mi osećamo kako pulsira St James' Park, kako diše regija, kako teče reka Tyne.

      Mi smo Newcastle United, mi smo njegova snaga.

      Srećan nam dvanaesti rođendan, sa željom da proslavimo i sto dvanaesti.

      S poštovanjem, Vladimir Savić, autor bloga.

      Last edited by Mags Serbia; 14-12-18, 20:16.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Ko je komentator Siti-Everton?

        On je definitivno najgori na SKu, i Gojko je bolji.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • E moj Riča. U punom trku, umesto glavom da zakucaš, ti se nešto nameštaš na unutrašnju.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mina[emoji23][emoji23][emoji23]

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ovakve lopte ni na treningu ne smeju da se bacaju. Izbijaš u sredinu na 30 metara od tvog gola.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Vladimir Živković je valjda komentator. Meni je solidan, gori od Gojka nikako nije.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ovakve lopte ni na treningu ne smeju da se bacaju. Izbijaš u sredinu na 30 metara od tvog gola.
                  A ofsajd zamka posle? Fil Dzons da mu pozavidi

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Koliko je glup Andre Gomes lik je svaki napad sjebao.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ko je komentator Siti-Everton?

                      On je definitivno najgori na SKu, i Gojko je bolji.
                      Ja ovoga zovem Gojko Jr. Vidi se uticaj Gojka na ostale komentatore.

                      Ne može Everton da iskoristi rupe na sredini. Kontru jednu ne mogu da istrče kako treba. Siti ništa posebno, čak im je i presing loš na ovoj utakmici. Očajan je Everton.
                      sigpic

                      Comment


                      • Savršen centaršut.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Strasna asistencija. Kida mali!

                          Comment


                          • Niko nije ocekivao da ovo Everton uzme, ali ovo sto igraju vec sat vremena je amaterski nivo fudbala.

                            Comment


                            • Ali vraća se Everton, mada teško da će do 2:2 doći, pre će Siti dati još jedan..

                              Ovo je lopta pogodila čini mi se ovog iz Sitija, da l' Delf beše..
                              Last edited by DžonDon; 15-12-18, 13:56.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • U roku 10-15 minuta vracaju se na dva razlike. Dade ga Calvert nekako ramenom.

                                Comment

                                Working...
                                X