Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nije to do godina, to je do mozga.
    Evo ti samo prost primer sta je u njegovim godinama idol mu radio. Driblao golmane, mnogo golova na prazan gol davao nakon driblinga, a umeo i da sutne. Imao opasan sut.
    Mada Rasko i Raskov idol ne mogu da se porede. Svetogrdje je to.
    Dobro, godine i mozak su povezani. Kad sazri, može to sve lepo da mu se slegne. Tek je napunio 21 godinu. Nekim igračima treba više vremena da sazre.

    Rano je otpisati ga.

    I da, ko mu je idol?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ko mu je idol?
      Rasfordu? Pa CR7

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ja mislio Kenwyne Jones, Cameron Jerome, Darren Bent... ili mozda Dean Ashton

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ko mu je idol?
          Panonaj decko kome je Sakic tamo negde 96 na Marakani uleteo klizeci sa dve noge na samom startu meca pri njegovom prvom kontaktu sa loptom. On ustao pokazao na Sakica i napravio rukom pored glave onaj potez kada pokazujes za nekog da je lud. Ceo taj mec cim bi primio loptu gledao je samo sto pre da je se oslobodi. Nije se prakticno video na toj utakmici. Bas nezainteresovan (citaj uplasen ludaka) bio.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Panonaj decko kome je Sakic tamo negde 96 na Marakani uleteo klizeci sa dve noge na samom startu meca pri njegovom prvom kontaktu sa loptom. On ustao pokazao na Sakica i napravio rukom pored glave onaj potez kada pokazujes za nekog da je lud. Ceo taj mec cim bi primio loptu gledao je samo sto pre da je se oslobodi. Nije se prakticno video na toj utakmici. Bas nezainteresovan (citaj uplasen ludaka) bio.
            Zuba? Nisam ni ja znao da mu je on. Mislio sam CR7

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment



            • Islratite malo klip, videcete mnoge jake face.
              Medju njima i sadasnje trenere Sitija i Junajteda. Obratite paznju kako komentator naziva Robsonovog asistenta
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post

                Islratite malo klip, videcete mnoge jake face.
                Medju njima i sadasnje trenere Sitija i Junajteda. Obratite paznju kako komentator naziva Robsonovog asistenta
                Kao i obično kod neuspješnih sportskih rezultata nikad se nisam vratio da pogledam ponovo bar pregled, neću ni sad. Tugovao danima poslije toga, drugo poluvrijeme smo ih raznijeli, stative, šanse, nedosuđen penal, fuj

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Kao i obično kod neuspješnih sportskih rezultata nikad se nisam vratio da pogledam ponovo bar pregled, neću ni sad. Tugovao danima poslije toga, drugo poluvrijeme smo ih raznijeli, stative, šanse, nedosuđen penal, fuj
                  Ali cinjenica je da cim je bilo gusto (kada je Zvezda povela 1-0) da su odmah dodali gas i Hristo Stoickov (valjda je on, ako se dobro secam nisam ni ja odgledao ovaj klip u celosti) resava mec.

                  Inace komentator Murinja naziva "Maurinjo"... Asistent menadzera a ujedno i prevodilac
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dobro je za nas nutralne što Bornmut napada. Očekivao sam da se skroz povuku..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Alison je De Hea od prosle sezone.

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Sta reci????

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Bezveze. Loša odbrana Begovića, a uz to i ofsajd..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Bravo Salahinjo!!

                            Comment


                            • Tri ofsajda Salaha nije svirao sudija. Nenormalno.

                              Jednom da razume čovek, ali 3 puta...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ofsajd kao kuca, inace ovaj Salah na 9 mi se uopste ne svidja

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                                Last edited by krele90; 08-12-18, 12:58.

                                Comment

                                Working...
                                X