Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, osim Aldervirelda svi ste ih prodali Aldervireld je bio na pozajmici od Atletika.

    Comment


    • Tačno. Dobro, stavimo Lovrena tu.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Poor Fella. Svi ga biju.

        Bar 3 meča bi morao da dobije, ali mene, koji ne volim Mančester, raduje što nije dobio nijedan, možda bi proigrali fudbal.
        Last edited by mark !t zer0; 07-12-18, 16:04.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Pravo pitanje je kako je Roho završio utakmicu. Trebao je da dobije crveni još kod gola. Izgleda mu sudija oprostio jer je pao gol, ili je jednostavno slep.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Neka su Fella, Murinjo, pijanista i kompanija jos 100 godina tu, neka je Rashford najbolji mladi napadac uz Mbapea (ako nije i bolji), bice smor ako u klub nekom nesrecom dodju normalni, dosadni ljudi.

            Comment


            • Jesam li ja jedini čovek koji gotivi Raška?

              Ima on neki bag u glavi kad izađe 1na1, i to je verovatno do godina, ali kretnja mu je odlična. Nenormalno je agilan. Ako u naredne 2 godine sredi taj bag u glavi, može da bude vrhunski igrač. Ali veliko AKO.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Po kojim to parametrima je Klop bolji od Murinja? Cak i da im se pogledaju rezulati samo u trenutnim klubovima, Mou ga dere kao Musa jarca.

                Comment


                • Ja sam već pričao da njih dvojica ne mogu da se porede. Murinjo je trener koji će doći i odmah zahtevati da napada titulu. Biraće klubove koji su TOP klubovi i koji realno u 2 sezone mogu da uzmu titulu.

                  Dok je Klopp trener koji dolazi u osrednji klub i koji ima dugoročan plan.

                  Kako porediti trenere, ako je jedan trenirao (Čelzi, Real, Inter i sad Junajted) i drugi koji je trenirao (Majnc, Dortmund i Liverpul). To meni nema veze sa vezom.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • U medjuvremenu jos lepih vesti sa Hillsborough-a

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Po kojim to parametrima je Klop bolji od Murinja? Cak i da im se pogledaju rezulati samo u trenutnim klubovima, Mou ga dere kao Musa jarca.
                      Kako? Klop radi mnogo bolji posao. Jeste da Klop ima sposobnu upravu koja radi sa planom i koja ga je maksimalno podržala i dovela mu igrače koje želi, al opet je razlika u kvalitetu ekipa i igre toliko ogromna da nema potrebe potezati bilo kakve argumente.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Po kojim to parametrima je Klop bolji od Murinja? Cak i da im se pogledaju rezulati samo u trenutnim klubovima, Mou ga dere kao Musa jarca.
                        Izgleda tebe deru neki kompleksi ko Musa jarca. Ajde da razumem da navijac LFC napise za Mou ili navijac MU za Klopp...

                        Comment


                        • Skandalozna odluka sudije Inglanda uticala da Vila ne dobije na Hotornsu gradski derbi.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Jesam li ja jedini čovek koji gotivi Raška?

                            Ima on neki bag u glavi kad izađe 1na1, i to je verovatno do godina, ali kretnja mu je odlična. Nenormalno je agilan. Ako u naredne 2 godine sredi taj bag u glavi, može da bude vrhunski igrač. Ali veliko AKO.
                            Nije to do godina, to je do mozga.
                            Evo ti samo prost primer sta je u njegovim godinama idol mu radio. Driblao golmane, mnogo golova na prazan gol davao nakon driblinga, a umeo i da sutne. Imao opasan sut.
                            Mada Rasko i Raskov idol ne mogu da se porede. Svetogrdje je to.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Tobdzija View Post
                              A sta to fali Genduziju? Doveden za smesne pare, a sasvim pristojne partije pruza.
                              Fali mu sto nije panj. Fali mu sto se uopste usudio da udje u duel sa Felainijem, koji je inace fudbalski mag, pa kada uzme loptu popije nevidjene batine jer protivnici jednostavno nisu u stanju na drugi nacin da mu je oduzmu.
                              I naravno fali mu sto je mlad, sto nema jos jedno desetak godina vise... Moze i petnaest.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ko mu je idol?

                                Comment

                                Working...
                                X