Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pixi, pričaj mi još malo o otkazu za Kloppa.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Za ova tri boda zahvaliti Alisonu, prvo je cist gol izvadio i onda spasio loptu da ne ode u korner i odmah pustio loptu za kontru u roku od 5sek.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ova ekipa je blago receno jedna obicna karina. Pa ovdje bi jedino Hazard mogao igrati u prvih 11 Citya i Liverpula i nitko vise. Imamo najgore bekove od top ekipa (Alonso je uvijek bio los, a Azpilicueta nije za ovaj sistem, to je sad bar ocito), napadac, desno krilo, jedan stoper isto ne valjaju kurcu

        Comment


        • Murinjo je kroz čitav trenerski CV imao čvrste momčadi sa uglavnom granitnom odbranom.
          Period u Unitedu pamtimo defanzivni segment igre kao jedan od najlošijih delova ekipe. Probao je bezbroj defanzivnih kombinacija i gotovo ni jedna nije zadovoljila.

          Comment


          • Izvadio Alison ono iz gola posle kornera i onda pokreće kontru, kakva golmančina.

            Reklo bi se rutinski odrađeno.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Naljutio se Dycke ahahahaha
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Klop moze samo sam da ode...kad odluci...a da se nadamo da to nece biti uskoro...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Za ova tri boda zahvaliti Alisonu, prvo je cist gol izvadio i onda spasio loptu da ne ode u korner i odmah pustio loptu za kontru u roku od 5sek.
                  Nemoj mi sad to. Rutinska pobeda sa rotiranim timom? Reci lepo, jeo sam ono što se ne jede.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Whiskey View Post
                    Ova ekipa je blago receno jedna obicna karina. Pa ovdje bi jedino Hazard mogao igrati u prvih 11 Citya i Liverpula i nitko vise. Imamo najgore bekove od top ekipa (Alonso je uvijek bio los, a Azpilicueta nije za ovaj sistem, to je sad bar ocito), napadac, desno krilo, jedan stoper isto ne valjaju kurcu
                    Po meni Aspi jedan od najboljih bekova lige.
                    Čelsi igra sada očekivano. Tanani roster Sarija počeo uzimati danak.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Nemoj mi sad to. Rutinska pobeda sa rotiranim timom? Reci lepo, jeo sam ono što se ne jede.
                      Ma daleko od rutinske pobede, Alison nas ovde izvukao.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Ma daleko od rutinske pobede, Alison nas ovde izvukao.
                        A Alisona doveo ko?

                        I jel to konačno priznaješ da je Alison TOP golman?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Matić i njegova brzina misli

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Po meni Aspi jedan od najboljih bekova lige.
                            Čelsi igra sada očekivano. Tanani roster Sarija počeo uzimati danak.
                            U sarijevom sistemu je igrac manje. Ofanzivno nula, a ove godine je cak i defanzivno bas los. Alonso je jos veci problem, covjek osim slobodnjaka nema bukvalno nista

                            Comment


                            • Vrhunsko drugo poluvreme Liverpula, ne zezaj Adame.

                              Comment


                              • Pogbu ne možeš probuditi ni sa klupe.
                                Dečko od dolaska iz Juventusa u totalnom kanalu.

                                Comment

                                Working...
                                X