Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i sa Tviter naloga.

    Last edited by DžonDon; 05-12-18, 12:28.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ovo je fantasticno za Sautempton, ali zaista. Mogao sam da zamislim, ako danas Kovac bude oteran iz Bajerna, Hassenhutl ce biti u TOP3 da ga nasledi, a Sautempton ga uzeo, bas kradja. Ja sam uzbudjen za njih, ne mogu da zamislim navijace Saintsa koji ga prate kakav je ovaj lik

      Predobro za PL

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ovo je fantasticno za Sautempton, ali zaista. Mogao sam da zamislim, ako danas Kovac bude oteran iz Bajerna, Hassenhutl ce biti u TOP3 da ga nasledi, a Sautempton ga uzeo, bas kradja. Ja sam uzbudjen za njih, ne mogu da zamislim navijace Saintsa koji ga prate kakav je ovaj lik

        Predobro za PL
        Ne kazem da nije tako, ali ne znam na osnovu cega imas tako visoko misljenje o covjeku.

        Comment


        • Sautempton uopšte ne izgleda ove sezone kao tim za ispadanje. Čudno mi je kad pogledam tabelu i vidim ih u zoni ispadanja. Po igrama definitivno zaslužuju da su na sredini tabele. To je tim koji je promašio možda i najviše 100%-tnih šansi ove sezone. Sigurno će im doći dobro promjena.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Ne kazem da nije tako, ali ne znam na osnovu cega imas tako visoko misljenje o covjeku.
            Zato sto sam ga dosta pratio, jos u Ingolstadtu. Covek je odveo Ingolstadt u Bundesligi po prvi put u njihovoj istoriji, i opstao naredne sezone u Bundesu, igrao dopadljiv fudbal. Nakon toga preuzeo je Leipziga koji je tad usao u Bundes, i zavrsio drugi ispod Bajerna. U toj prvoj njegovoj sezoni ispao iz Lige Evrope u 1/4 finalu, i ispao iz kupa od Bajerna na penale.

            On je poznat po njegovom high pressing stilu igre, igra veoma atraktivan i zanimljiv fudbal, i pritom belezi dobre rezultate, i ubacuje dosta mlade igrace u njegovom sistemu, koji konstantno napreduju. Meni je on vrhunski trener, to ce i pokazati nadam se u Sautemptonu, ali trebace mu vremena.

            On je veoma cenjen u Nemackoj, bio je povezivan za posao u Bajerna ali oni se odlucili za Kovaca. On je dobar prijatelj Kloppa, zajedno su uzimali trenerske sertifikate, i on je pratio dosta trening metode Kloppa kad je bio u Dortmundu.
            Last edited by Ser Gagi; 05-12-18, 13:42.

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Zato sto sam ga dosta pratio, jos u Ingolstadtu. Covek je odveo Ingolstadt u Bundesligi po prvi put u njihovoj istoriji, i opstao naredne sezone u Bundesu, igrao dopadljiv fudbal. Nakon toga preuzeo je Leipziga koji je tad usao u Bundes, i zavrsio drugi ispod Bajerna. U toj prvoj njegovoj sezoni ispao iz Lige Evrope u 1/4 finalu, i ispao iz kupa od Bajerna na penale.

                  On je poznat po njegovom high pressing stilu igre, igra veoma atraktivan i zanimljiv fudbal, i pritom belezi dobre rezultate, i ubacuje dosta mlade igrace u njegovom sistemu, koji konstantno napreduju. Meni je on vrhunski trener, to ce i pokazati nadam se u Sautemptonu, ali trebace mu vremena.

                  On je veoma cenjen u Nemackoj, bio je povezivan za posao u Bajerna ali oni se odlucili za Kovaca. On je dobar prijatelj Kloppa, zajedno su uzimali trenerske sertifikate, i on je pratio dosta trening metode Kloppa kad je bio u Dortmundu.
                  Leipzig je za Bundesligaske standarde top ekipa. Ocekuje se da igraju LP svake godine. Evo i sada su treci. Prosle sezone su podbacili pa su zato doveli Nagelsmanna za buducnost.
                  Tako da mi se i nije nesto posebno istakao tu. Kako god, morao bi da bude bolji od Hughesa.

                  Comment


                  • Jeste top, ali za prvu sezonu sam ocekivao da se bore za TOP4 ne odmah da budu iza Bajerna. Svakako nije podbacio, stavise prati ga dobro mislenje kod vecina javnosti

                    Gori od Hjuza ne moze biti, to stoji. Na duze staze sigurno bolji i od britanske trenere tipa Pardju, Hodzson, Alardajs itd.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Pa Hjuz na 22 meča 3 pobede. Da je došao Lalatović, mislim da ne bi gori nikako bio.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        Ubili Kneleta.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Zato sto sam ga dosta pratio, jos u Ingolstadtu. Covek je odveo Ingolstadt u Bundesligi po prvi put u njihovoj istoriji, i opstao naredne sezone u Bundesu, igrao dopadljiv fudbal. Nakon toga preuzeo je Leipziga koji je tad usao u Bundes, i zavrsio drugi ispod Bajerna. U toj prvoj njegovoj sezoni ispao iz Lige Evrope u 1/4 finalu, i ispao iz kupa od Bajerna na penale.

                          On je poznat po njegovom high pressing stilu igre, igra veoma atraktivan i zanimljiv fudbal, i pritom belezi dobre rezultate, i ubacuje dosta mlade igrace u njegovom sistemu, koji konstantno napreduju. Meni je on vrhunski trener, to ce i pokazati nadam se u Sautemptonu, ali trebace mu vremena.

                          On je veoma cenjen u Nemackoj, bio je povezivan za posao u Bajerna ali oni se odlucili za Kovaca. On je dobar prijatelj Kloppa, zajedno su uzimali trenerske sertifikate, i on je pratio dosta trening metode Kloppa kad je bio u Dortmundu.
                          Iskreno nisam pratio karijeru doticnog, verujem u ovo sto si na pisao, ali i 2011. je Jos Luhukay je po prvi put u istoriji uveo Augsburg u Bundesligu, ali se u Engleskoj na zalost raspada.

                          Naravno ne treba ocekivati rezultate odmah, niko nema carobni stapic, samo taj uspeh iz Nemacke uzimam sa malom rezervom. Licno bi voleo da si upravu i da ce on doneti nesto zanimljivo u EPL! U svakom slucaju hvala za prvi feedback

                          Comment


                          • Topdzije, gotovi ste

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Evo za koga se odlučio Kelvin Dejvis.

                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X