Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto se ona predikcija PL 20, tj ko će biti prvi i ovo glasanje ovde u anketi iznad.. nekima baš i ne slažu #kažemsamo
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

      Originally posted by miloolja View Post
      Nešto vam se ona predikcija PL 20, tj ko će biti prvi i ovo glasanje ovde u anketi iznad.. ne slažu
      Ne bi trebalo to da vazi za mene?

      Jel ima neki Liverpulovac da se kladimo ko ce biti bolje plasiran, Utd ili Liverpul?
      Last edited by Miki28; 12-08-18, 19:15.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • E nisam videla tebe, znači i ti
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          E nisam videla tebe, znači i ti
          Ono moje tamo je realno kako mislim,ovde pisem sta bih voleo,a sto se Sitija tice,poklapa se da nece uzeti nista

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            E nisam videla tebe, znači i ti
            Kako to mislis? Ja tipujem Utd
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Kako to mislis? Ja tipujem Utd
              Ništa ne razzumem... zašto si se javio na moj post?

              Fiksni, ovde piše ko će biti šampion, a ne koga želiš, tamo isto tamo valjda...hmmm
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne i ovde sam isto u anketi tipovao ,a na PL temi pisem sta zelim,iako je nerealno,ovo oko MU uglavnom

                Sve ostalo je isto,jedino zelja mi je da Mou uzme i ode,al to je nerealno
                Last edited by 61563; 12-08-18, 19:24.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ne i ovde sam isto u anketi tipovao ,a na PL temi pisem sta zelim,iako je nerealno,ovo oko MU uglavnom

                  Sve ostalo je isto,jedino zelja mi je da Mou uzme i ode,al to je nerealno
                  Nerealno? Po cemu? Igri? Ne osvaja lijep fudbal titulu
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Osvaja Siti, prilicno lagano.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Nerealno? Po cemu? Igri? Ne osvaja lijep fudbal titulu
                      Zbog cele situacije u klubu,ne moze to na dobro da izadje pa odnos oko igraca i trenera,a i mislim iskreno da fali tu jos 4 igraca najmanje gledajuci LFC i Siti,samo neka Mou magija po meni,jos kad krene LS bice pakao dobijati u nizu,a LFC i Siti ce moci jer Siti ima svugde po 2 igraca,a i LFC sem odbrane,isto duplo popunjen

                      Comment


                      • Pogba nas je ujebao sada... zbog toliko bitne atmosfere, jer nemamo igrače. Realno.

                        A on nam ni ne treba u ekipi. Kad je doneo neku promenu.

                        Magija neka tačno. Mada mislim da smo jači nego Lester one sezone

                        Comment


                        • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                          Originally posted by 61563 View Post
                          Zbog cele situacije u klubu,ne moze to na dobro da izadje pa odnos oko igraca i trenera,a i mislim iskreno da fali tu jos 4 igraca najmanje gledajuci LFC i Siti,samo neka Mou magija po meni,jos kad krene LS bice pakao dobijati u nizu,a LFC i Siti ce moci jer Siti ima svugde po 2 igraca,a i LFC sem odbrane,isto duplo popunjen
                          Samo nek se Portugalac ponasa i djeluje kao u 1 mecu i nema zime, nikakva magija.

                          Znaci Pogba je proslogodisnji Marsijal/So ove sezone. Ok, da se pripremimo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Samo ide da sedi sa Marsijalom, njih dvojca.

                            Pa... možda i još neko, nema druge.

                            Comment


                            • Originally posted by Ventspils View Post
                              E ajde uvedite poseban topic za opklade tipa Everton konacno ulazi u LS ili Fulham ide u TOP 8.

                              Znam da je prognoziranje da City osvaja nezanimljivo i da nije privlacno (a ni kvota nije uopste velika), ali je to realnost. Jedino je pitanje hoce li se konacno fokusirati i na LS.
                              A i ti bi mogao da prestaneš da teraš ljude da pišu i rade kako tebi odgovara, ne smaraj više jbt

                              Comment


                              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Samo ide da sedi sa Marsijalom, njih dvojca.

                                Pa... možda i još neko, nema druge.
                                Pa vec sjede zajedno
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X