Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

    Originally posted by Uroš View Post
    Jasno se nazire klanje izmedju Lfc, Chelsea i City. Salah vs Azar vs De Brujne. Klop vs Sari vs Gvardiolito.
    Ocemo ja i ti opkladicu?

    Zapravo dvije?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Tabela posle prvog kola PL.

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Ocemo ja i ti opkladicu?

        Zapravo dvije?
        Može drug moj, reci šta bi ti, ili ovde ili u pp, meni svejedno.

        Comment


        • Uzimao Siti titule i sa Pelgrinijem,i sa Mancinijem,znase zasto je Pep doveden

          A LS nece videti suplje je ovo pozadi bar 5 ekipa su veci favoriti po meni, a nece ni PL odbraniti,steta je sto ce imati samo vrv LFC koji ce moci da vezuje u nizu sigurne pobede

          Jbg steta sto Mou nije dobio bar jos 2-3 pojacanja,pa da se i on umesa(mada bi voleo u inata svima i sa najvecim do sad vidjenim bunkerom uzme PL i ode),CFC ima dobar tim al odmaci ce ovi i ne verujem da moze Sari odmah da udje u seriju iako bih voleo

          Inace Arsenal danas bas ocajan,a i takav je mogao da im metne,Siti imao posed ,kao i uvek,al neku ozbiljnu sansu do Aguerove nisu stvorili,posle majstorski gol Bernarda,mada AFC bez bekova DL a Belarin je OUT skroz,plus eksperimenti sa cupavcem i to je to,bice AFC vrv tu i gde i pripada 6

          Comment


          • Može Sari što ne može. Ova je liga taktički manje zahtevna i od italijanske a pogotovo od španske. Prećiće je Sari, bombardovaće na krilima individualnog kvaliteta

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Može drug moj, reci šta bi ti, ili ovde ili u pp, meni svejedno.
              Prva je da Siti ne uzeti titulu a druga da Celzi nece biti ispred Utd?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ona k. Pogba... rekao sam na temi.

                Neka Mou igra sa redarima. Hoću da uzme titulu, hoće i on. Više je to od fudbala.

                Comment


                • Ja znam da Siti neće uzeti titulu, a za drugu se važi. Kažem boriće se Siti ali 3. mesto im predvidjam. Ako Čelsi bude ispred Junajteda avatar 20 dana. Nosićeš Murinja tih 20ak dana, šta da ti kažem

                  Comment


                  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Prognoziram da će Čelzi u oba meča da tuče Siti.
                      Misliš ko nedavno u Komjuniti Šildu [emoji6]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Realno MU samo nekom magijom Murinja da uzme ,sto je sa ovim timom ne moguce,al eto ko zna,kad je mogao Lester cele sezone na bunker i kontre sa 2 igraca ko zna(samo u inat svima bih voleo),a ako ne bude prvi po meni nece ni u TOP 4 uci

                        Siti jok,voleo bi i ja CFC pre LFC al tesko,uigrani kupili sto im treba,al videcemo
                        Last edited by 61563; 12-08-18, 18:56.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Misliš ko nedavno u Komjuniti Šildu [emoji6]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Uuuu.... pa tek će zbog toga da ih oduče ne samo od fudbala, već i od hodanja.

                          Comment


                          • E ajde uvedite poseban topic za opklade tipa Everton konacno ulazi u LS ili Fulham ide u TOP 8.

                            Znam da je prognoziranje da City osvaja nezanimljivo i da nije privlacno (a ni kvota nije uopste velika), ali je to realnost. Jedino je pitanje hoce li se konacno fokusirati i na LS.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Znalac vec postoji ,imas igricu slobodno istipuju poredak,cele PL

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Realno MU samo nekom magijom Murinja da uzme ,sto je sa ovim timom ne moguce,al eto ko zna,kad je mogao Lester cele sezone na bunker i kontre sa 2 igraca ko zna(samo u inat svima bih voleo),a ako ne bude prvi po meni nece ni u TOP 4 uci

                                Siti jok,voleo bi i ja CFC pre LFC al tesko,uigrani kupili sto im treba,al videcemo
                                Pa i uzima Utd[emoji106]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X