Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno Miki dovoljno se mucimo i patimo sa ovima, nema potrebe da toliko konstantno dizes tenziju. Oni ovo ne citaju -.-
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Naveo si sam, kapiram da ga mrzis i ja ga ne volim ali nema potrebe sa ovakvim prozivkama

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Kakve prozivke izvini, necu vise kad ode Portugalski sarlatan.

      0:2gubis, nekako ti igraci vrate do 2:2 na pol i sta ti uradis? Jebeno nista

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Gledaj mu dribling koji pravi kontru.

        Stvarno ne verujem šta gledam. Jeste i pre bio nonšalantan, ali ovo je vež zaebancija. Ja ne znam kako ga trpe saigrači. Ne igraju ni oni bolje, ali se bar trude. Ovaj sve pogubi što je mogao. Kontra za kontrom.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Gledaj mu dribling koji pravi kontru.

          Stvarno ne verujem šta gledam. Jeste i pre bio nonšalantan, ali ovo je vež zaebancija. Ja ne znam kako ga trpe saigrači. Ne igraju ni oni bolje, ali se bar trude. Ovaj sve pogubi što je mogao. Kontra za kontrom.
          Ma bre sut karta odmah sutra

          Ovo je sramota kamo se postavlja, sta radi.

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Last edited by Miki28; 01-12-18, 19:15.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • e moj ti, kad te i legenda Hjuz dominira vecinu utakmice..

            Comment


            • Ajmo Felaa

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ocajno drugo poluvrijeme, ne mogu da vjerujem da nismo nista uradili..

                Comment


                • Sta reci???

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Sta kaze kaze veliki Jose.. Do nove godine u top 4

                    Comment


                    • Janga, Pogbu i Murinja zajedno u top i lansirati ih sto dalje

                      Comment


                      • Sterling je najbolji igrac PL zasada, i statisticki i igracki, bas neverovatno kako ovo zvuci, ali tako je

                        Comment


                        • Igracki sigurno nije, ima srece sto igra u Sitiju, a svakako je Sane duplo bolji igrac i za ovo malo vremena sto je proveo na terenu mnogo vise pokazao. Pa evo danas je bio igrac meca, statistika nista ne pokazuje.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Svaka cast Sterlingu koliko je napredovao, da je ostao u Liverpulu nikad ne bi postao ovakav igrac. Najbolji igrac lige.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Igracki sigurno nije, ima srece sto igra u Sitiju, a svakako je Sane duplo bolji igrac i za ovo malo vremena sto je proveo na terenu mnogo vise pokazao. Pa evo danas je bio igrac meca, statistika nista ne pokazuje.
                              Da je Sane duplo bolji igrac i vazniji za Pepa ne bi ga svako malo rotirao, samo Sterling je zacementiran u prvih 11. Danas je imao prodor ala Mesi, pogodio stativu, Sane bio igrac meca upravo zbog te statistike.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ne mogu da verujem kakvo sam drugo poluvreme odgledao.
                                Protivnik vodi 2-0, das dva gola, vratis se. I onda kada u drugom poluvremenu treba da ih stisnes i okrenes ti im das loptu u noge, povuces se i ne napravis bukvalno nista za celo poluvreme.
                                Jos je Soton bio taj koji je nesto pokusavao.... Pih... Bas mi je ovo nerealno lose.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X