Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nerealno kako ekipe skidaju gace protiv Sitija, Bornmut izgubljen totalno kao da su se juce skupili ispred prodavnice.
    Pep je napravio takvu masinu, da osvajaju titulu pre pocetka sezone, utakmice dobijaju pre pocetka istih, strasno sta je napravio od PLa.
    Last edited by Brian McShtull; 01-12-18, 15:20.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Kakve lopte deli Zinchenko jeboteee....

      Comment


      • Hvala Bogu Pellegrini se sjetio Chicharita
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Razbija Medison, world class igrac

          Comment


          • Idemooo
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Bravo Trešnjice. Čim stane Siti sa presingom i pusti protivnika da malo diše, i dozvoli im prostor na njihovoj polovini, stvaraju se pukotine u odbrani.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Bravo Trešnjice. Čim stane Siti sa presingom i pusti protivnika da malo diše, i dozvoli im prostor na njihovoj polovini, stvaraju se pukotine u odbrani.
                Ma nije nego su usli kao sisice u mec, ima Bornmut napred igrace koji mogu da naude Sitiju, samo moraju da odigraju hrabrije.
                Mislim ovo nista ne mora da znaci, Siti moze za 10min 5komada da im da, ali bar da neko pokaze nesto protiv njih.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ma nije nego su usli kao sisice u mec, ima Bornmut napred igrace koji mogu da naude Sitiju, samo moraju da odigraju hrabrije.
                  Mislim ovo nista ne mora da znaci, Siti moze za 10min 5komada da im da, ali bar da neko pokaze nesto protiv njih.
                  Pa to je to, stao Siti. Igraju 50%. Dali gol i zezaju se. Samo što su Trešnjice opasne ako im daš malo prostora. Očekujem da će Siti da pojača za 20% i da će dati tri u drugom.

                  Ovaj duel po strani Sane vs Fransis/Cook nije uopšte realan. Obojica spori, a prostora iza njih koliko hoćeš. Da je David u igri, već bi imao dve asistencije za Sanea.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Čim su malo ozbiljnije krenuli odmah par šansi i gol. A i mogli su da ga ne prime da se onaj nije isklizao inače bi blokirao Bernarda..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Potcenio ih Siti. Sad ćeš da vidiš blickrig kad ih Pep izdribla u svlačionici.

                      Inače, Wilson zreo za ozbiljniji klub. Mislim da bi samo tako legao Evertonu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Dabogda ispao sugavi Watford, sta sve promasise ne verujem. Sakses najgluplji napadac PL definitivno

                        Comment


                        • Sterling ove sezone 8 golova i 6 asistencija. Da se čovek zapita koliko bi ustvari dao da nije mašio one prazne golove sa metar-dva.

                          Ajde Trešnjice, pokažite malo zube. Ništa u ovom drugom pol.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Joao pocepao mrezu, ali za sada nedovoljno.

                            Comment


                            • Lepa akcija, nema šta..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • To je to. Ušao David maestro, i odmah ona lepotica za Sanea u peterac.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X