Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Bio sam malo sarkastican, ali ta druga liga je ubedljivo najzahtevnija liga na Svetu. Kako nemaju sta izgubiti? Igraju za mesto u EPL, tek smo poceli drugu trecinu sezone. Pogotovu Villa moze da bude u problemu na kraju sezone posto nema vise para od Premier Lige.

    Iskreno ocekivao sam da ce stati posto takvi mecevi znaju da se zakucaju u 2. poluvremenu.

    Evo u Ipsvicu se otvorilo, 4 gola od 55. do 65.
    Zvezda me jede pa ne primetih. Oprosti
    Znam, ali ima tu jos da se igra, obicno se posle Ng moze nazirati ko ce direktno. Fulam prosle godine u ovo vreme bio u donjem domu a na kraju za gol im pobeze direktan plasman. O plasmanu u plej of odlucuje dobra serija poslednjih mesec, dva dana.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • 5-4 za Villu!!!

      Comment


      • Ali šteta zbog crvenog. Sad verovatno Notingem nema šta više da traži na meču..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Zvezda me jede pa ne primetih. Oprosti
          Znam, ali ima tu jos da se igra, obicno se posle Ng moze nazirati ko ce direktno. Fulam prosle godine u ovo vreme bio u donjem domu a na kraju za gol im pobeze direktan plasman. O plasmanu u plej of odlucuje dobra serija poslednjih mesec, dva dana.
          I da ne zaboravimo da su ova dva kluba osvojila Kup Sampiona 3 puta

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
            Ali šteta zbog crvenog. Sad verovatno Notingem nema šta više da traži na meču..
            Mislis?

            Edit:
            Sudija ne sviraj kraj molim te!!

            Comment


            • Stvarno bi bila steta da je bilo ko izgubio ovaj mec

              Comment


              • Sjajno kolo za moj Šefild Junajted. 5ti smo za razliku od nekih. Svaki Englez zna, svaka soooova zna, da je Šefild Junajted bolji od Vendzdeja, na na, na na na na na nananananna, nananan. Zadovoljan sam, sve ide po planu sada. Još malo plasman u viši rang.

                Comment


                • Jel znas ko je najvec "Choker" u Engleskoj? Kad tacno odgovirs na to pitanje raspitaj se i koji klub je jedan od najomrzenijih u Engleskoj... cak ih ni navijaci Cekicara ne podnose.

                  Comment


                  • https://www.google.com/amp/s/footbal...wednesday/amp/

                    Nesam znal al sam ovo našal na intranetu. Je l' piše ovde numem da čitam? Prevedi mi ovo pa mi pošalji na mejl

                    šefildutdjeboljiodsova@mrtvivendzdej.com

                    Comment


                    • Ono kad Uros neuspesno pokusava da leci frustracije nakon poraza zvezde.

                      Comment


                      • Ja sam stari navijač Šefild Junajteda. Nego nisam hteo da se eksponiram ovde da upadam u oči i ne lečim frustracije. Igram i master ligu sa njima, doveo sam Sergeja Milinkovića Savića dao je dva gola Vendzdeju u pobedi od 6-2. I jedan asist za Abubakara. Laganeze.

                        Comment


                        • https://www.goalsarena.org/de/video/...mpionship.html

                          Koga zanima moze da pogleda golove sa Villa - Forest, dok se ne pojavi normalan snimak na youtube. Ako je Jos gledao ovo verovatno mu se vrti u glavi

                          Za Malo da bude kao Reading - Arsenal 5-7 ili Portsmouth - Reading 7-4

                          Comment


                          • Neil Warnock sutra puni 70 godina, da vidimo hoce li mu Nuno pokvariti slavlje, prosle sezone su se ova dvojica gadno pokacili

                            Mada ne postoji trener koji se sa Warnockom nije pokacio

                            Comment


                            • Koliko gadna ova ekipa Kardifa. Samo igraju duge lopte ka napadačima. Ja razumem taktiku, ali daj neki dupli pas, neku akciju..valja ponekad.

                              Kako prime loptu, samo dzokaju.

                              Traore samo da ima malo više mozga, zver od igrača.
                              Last edited by z0La; 30-11-18, 20:33.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kad si video da Warnockova ekipa igra drugacije?

                                Comment

                                Working...
                                X