Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Jel moguće da defanziva Šona Dajša ovako kiksa.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    To ne postoji kod Šona Dajša ove sezone.

    Ovo bi i slijep čoek pogodio.
    sigpic

    Comment


    • Moglo je biti 1-4, ali ovako je slađe, kad ti pokidaju sve živce.

      Oh Newcastle We Love You!
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Evo gledam MOTD i svaka cast sudiji Chris Kavanaghu sto je pokazao drugi zuti karton Madisonu za simuliranje.

        Comment


        • Junajted je blizi 20 mesta nego 1. Tuzno.

          Pep je neverovatan, ovo nisu realne brojke. 40 datih, 5 primljenih, 13 utakmica. Vec su igrali protiv Arsenala, Liverpula, Totenhema i Junajteda.

          Comment


          • Remarkable Sarri press conference. Accused players of lacking ‘motivation and determination’. Had them in for ‘one-on-one’ meetings on Monday. Says Kante will remain in that peculiar midfield role and criticised his performance v Spurs.
            Auuu kritikuje igrače, kakav govnar. Šalim se, to je Sari, sarriball, mora da prodrma igrače. Inače lik koristio 14 igrača od početka sezone, frapantan podatak zaista.

            Comment


            • Kakva ludnica u Birmingemu. Ebeš ligu šampiona..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Sad bas htedoh da napisem... EFL Championship > UCL

                Comment


                • 37-i minut 3:3
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Da kojim slucajem Barca - Real igraju 3:3 nakon pola sata to bi vec bilo proglaseno za mec veka

                    Comment


                    • Pogledaš trenutne rezultate LŠ i samo ovaj jedan iz čempionšipa, i nema šta da razmišljaš šta gledati.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Da kojim slucajem Barca - Real igraju 3:3 nakon pola sata to bi vec bilo proglaseno za mec veka
                        Logicno za RM Barsa, to je derbi na visem nivou, veci ulog, vise navijaca.. ovo je ipak druga liga i mec 6.i 8. pa nemaju sta izgubiti
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Iiiii 3-4
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Skidam vam kapu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Po rezultatu Liverpula, bolje i ti da gledaš čempionšip.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Logicno za RM Barsa, to je derbi na visem nivou, veci ulog, vise navijaca.. ovo je ipak druga liga i mec 6.i 8. pa nemaju sta izgubiti
                                Bio sam malo sarkastican, ali ta druga liga je ubedljivo najzahtevnija liga na Svetu. Kako nemaju sta izgubiti? Igraju za mesto u EPL, tek smo poceli drugu trecinu sezone. Pogotovu Villa moze da bude u problemu na kraju sezone posto nema vise para od Premier Lige.

                                Iskreno ocekivao sam da ce stati posto takvi mecevi znaju da se zakucaju u 2. poluvremenu.

                                Evo u Ipsvicu se otvorilo, 4 gola od 55. do 65.

                                Comment

                                Working...
                                X