Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naruzili su ih bas dobro.
    sigpic

    Comment


    • Nevjera da je ovo 3:0 i dalje. Ajde bre

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Konte je ovakve tekme resavao u svoju korist.
        LOOL
        sigpic

        Comment


        • Conte je takodjer parkirao bus na sred bridza protiv sitija, i sad se sjecam one sramote. Bolje za sve sto je otisao.

          Comment


          • Sad će Žiru het trik
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Uhhh ovo je bilo nezgodno

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Opaa Olivije

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Daj još jedan brz, da se iskomplikuje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Konte uzeo titulu i FA cup. Jebes ti ofanzivan fudbal i kako vi pricate "najlepsi", kad ne donosi trofeje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • A što se ti onda žališ na Alegrija kad redovno donosi kup i ligu nelepim a delotvornim fudbalom?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        A što se ti onda žališ na Alegrija kad redovno donosi kup i ligu nelepim a delotvornim fudbalom?
                        Zato sto je to Talijanska liga tu nema konkurencije, znas kad bi Konte uzeo titulu pored danasnjeg Sitija...
                        Konte je iskoristio momenat, imao vec sampionski tim koji mu je Murinjo ostavio i on se samo vratio starim principima. Dok su Pep/Mou i Klopp tu sezonu koristili za neke druge stvari.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ja se zalim na Maxa jer sisa brani 1-0 protiv Spala kuci, ali Max retko koji derbi gubi. Izadje oprezno i tu sam ja zadovoljan i sa 0-1.
                          Cuj Konte dobio sampionski tim, ljudi bili sa Murinjom 11. sezonu pre njega, i covek sa istom ekipom, uz 2 nova beka uzeo ligu lagano. Peponji trebalo pola milijarde da bi uzeo titulu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Murinjo je te sezone izgubio svlačionicu koliko se sećam. Bilo je tu dosta problema. Prvenstveno sa Azarom ako se sećam. Ekipa je htela novog trenera, i sledeće sezone su pokazali da mogu mnogo mnogo bolje.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Gdje se moze MOTD pogledati? Propustio sam danasnje kolo.

                              Comment


                              • Musa Sisoko ubija za Totenhem ovih zadnjih šest utakmica. Obavlja ovaj ružni dio posla. Totalno je ispod radara, što bi se reklo. Jede sve kao malu djecu u duelima, još sa onim njegovim trkom kad zagalopira, ja mislim da se i zemlja trese.

                                Ako Totenhem ispadne iz LŠ, moglo bi se ovo pretvoriti i u trku za tri tima. Nisam očekivao da će neko moći da prati Liverpul i Siti, ali je Totenhemu ovaj teški period u PL bezbolno prošao, pa bi mogli da ih ugroze. Ima tu materijala za titulu sigurno. Ova današnja utakmica je dobar znak da upadaju u dobru formu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X