Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad nisam osecao ni gram one navijačke mržnje prema Liverpulu. Navijam 15 godina za Junajted i nikad nisu bili dovoljno relevantni da bi mi dali razlog da ih mrzim(bez uvrede). Više hejtujem Siti, odvratni su oduvek, i nisam mislio da ikako mogu postati odvratniji, kad ono dodje Peponja. Arsenal ne podnosim jer imam dosta drugara koji za isti navijaju, pa se tako i stvorio rivalitet. A veštački da forsiram neki rivalitet koji ne osećam, to nisam nikad voleo da radim. Naravno, obožavam ja te derbi utakmice, al eto meni nikad nije bilo neke razlike izmedju npr. Pula i Čelzija. Čak sam se u poslednje vreme više radovao mečevima protiv Čelzija zbog te nenormalne tenzije koja je vladala izmedju Murinja i Kontea.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Smatram ih za najvecim rivalom Mancestera, nikad mi nisu bili gotivni ali sam ih uvijek postovao, sto se za Siti ne moze reci. Ali ja sam postovao uvijek i Celsi i realno gotivni su mi uvijek bili, mozda zato sto kad sam poceo da pratim fudbal bili su bas dobri, imali neke super zanimljive igrace, dok je Siti bio sprdnja uvijek i onda je kao dosao neko i ulio milijarde para i oni su postali dobri. Po meni sa Celsijem ni blizu nije bila ta prica jer ja pamtim Celsi i prije Romana, nisu bili na tom nivou prije njega ali su bili pri vrhu, Siti je bas bio odron prije arapskih novaca, potpuno najnebitnija ekipa u PL, ako ne bi bili u Cempionsipu.

      Iako su mnogi navijaci Mancestera mrzjeli Drogbu ja sam ga obozavao, smatram ga jednim od najboljih napadaca koje sam ikad vidio, ali strasne igrace je imao Celsi prije Romana, pa i na ISSu su bili skroz dobri za igranje, jednostavno nikad Celsi nisam dozivljavao kao plastiku, dok Siti jesam. Ali je meni Siti nebitan potpuno, njih ne smatram ni rivalom, animozitet nesto veci prema njima je postojao onomad zbog Teveza i Balotelija kad su nesto oni kao sprdali starog i sad kad je tu Pep, kojeg ja ne volim nikako, nisam ga volio ni kao igraca, a i tada je bio dopingovan, nisam ga volio i dok je bio u Barsi, niti dok je bio u Bajernu, niti sad kad je i Sitiju, niti cu ikad. Niti ga volim niti ga postujem previse, Klopa smatram jako licemjernom osobom ali je za razliku od Pepa mnogo veci mudonja, ne ide uvijek linijom manjeg otpora, spreman je za izaov, Gvardiola do sad nije bio spreman ni na kakav veci izazov po meni, a smatram i da nece.

      Arsenal mi je uvijek, ali uvijek bio gotivan, imali su i igrace koje obozavam, i imali su trenera kojeg je tesko mrzjeti realno. Trener sa svim svojim manama i problemima ali uvijek dosljedan sebi, e sad ako postoje neke navijacke razmirice i carke na forumu to je zbog same atmosfere, zbog nekih forumasa ali generalno bilo je tesko ne postovati Anrija, Vijeiru, Piresa, ne voljeti Bergkampa, od kad pratim PL za mene je Tijeri najbolji igrac koji je igrao u istoj. Koliko je samo bio leprsav, drugaciji, nije se trudio da da obicni gol, ni sam nekad nije razumio cini mi se kako nije vise voljen, a toliko dugo je bio na najvecem nivou, toliko dugo leprsavajiji, ljepsi za oko od ostalih.

      Generalno vise je natezanja na forumu zbog samih forumasa, udaranje kontre i sl, nego zbog pravog nekog rivaliteta, mrznje i sl.

      Ali Liverpul, Liverpul smatram najvecim rivalom, jako tesko da mogu da navijam za njih u bilo kojoj utakmici iako ih je bilo naravno i bice, naravno ne zelim nista da osvoje, zelim da im post neosvajanja lige traje jos barem 100 godina iako znam da to nije realno, no i pored svega postujem ih kao klub, njihovu istoriju, koliko imaju navijaca kroz mracna vremena, Liverpul i Mancester su dva najveca kluba u Engleskoj i proci ce jos dosta vremena dok se to ne promijeni. Iako su od kad pratim fudbal mnogo godina bili nebitni i nekonkurentni Mancesteru uvijek je bio taj naboj u derbijima, one sezone kad su otisli neck to neck i kad su realno trebali da uzmu titulu navijao sam za Siti svim srcem, za Pelegrinija kojeg inace smatram jednim od vecih pizdi koje postoje. Jer Siti ne dozivljavam kao rivala jednosatvno dok Liverpula dozivljavam. Ne dozivljavam ni Celsi, ni Arsenal, ni Totenhem, samo Liverpul, od ostalih je tu Lids. Ali Lids je sad vec predugo nebitan, mada od kad pratim fudbal zestoko ih je Mancester dominirao, a oni dozivljavali pravi mali meltdown svaki put kad bi izgubili, a gubili su zestoko. Tako da za Liverpul imam postovanje, za Siti nemam ni to, ali cu u svako doba dana i noci navijati da Siti uzme titulu prije Liverpula.
      sigpic

      Comment


      • Siti ima 5 titula u PL,Junajted 20.Znaci treba nam jos 16 titula da prestignemo crvenu posast.Mislim da cemo uspjeti.
        Koliko sam mrzio MU u eri Fergusona,tesko cu ikada vise mrzjeti neki klub tako.To nije bio slucaj ni sa Realom dok je tamo igrao Kristijano.
        Ne znam o cemu se radi.
        Dan danas kad vidim Skolsa,Gigsa,Solskjera,Bekama prevrne mi se zeludac.Ne postoji racionalan razlog za tu mrznju ali eto.
        Last edited by E1_PG; 12-11-18, 14:53.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Siti ima 5 titula u PL,Junajted 20.Znaci treba nam jos 16 titula da prestignemo crvenu posast.Mislim da cemo uspjeti.
          Koliko sam mrzio MU u eri Fergusona,tesko cu ikada vise mrzjeti neki klub tako.To nije bio slucaj ni sa Realom dok je tamo igrao Kristijano.
          Ne znam o cemu se radi.
          Dan danas kad vidim Skolsa,Gigsa,Solskjera,Bekama prevrne mi se zeludac.Ne postoji racionalan razlog za tu mrznju ali eto.
          Izgleda imamo isti ukus, i meni se prevrce zeludac od gore pomenutih. Ali SAF se mora postovati, koliko god mi bio antipatican. Ipak je on Shenklijev ucenik, ali i Shenkli mi je izgledao kao neki namcor. Ocigledno da za dobrice nema mesta u fudbalu, kao i u zivotu.

          Sto se tice rivalstva, ono je samo na lokalnom nivou sto je i razumljivo i iz nefudbalskih razloga. Nikada se Junajted i Liverpul nisu borili za trofeje. Zato i kazem, da kroz istoriju pad jednih znacio je uspon drugih, i sada mi se cini kao da se istorija ponavlja.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Siti ima 5 titula u PL,Junajted 20.Znaci treba nam jos 16 titula da prestignemo crvenu posast.Mislim da cemo uspjeti.
            Koliko sam mrzio MU u eri Fergusona,tesko cu ikada vise mrzjeti neki klub tako.To nije bio slucaj ni sa Realom dok je tamo igrao Kristijano.
            Ne znam o cemu se radi.
            Dan danas kad vidim Skolsa,Gigsa,Solskjera,Bekama prevrne mi se zeludac.Ne postoji racionalan razlog za tu mrznju ali eto.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Izgleda imamo isti ukus, i meni se prevrce zeludac od gore pomenutih. Ali SAF se mora postovati, koliko god mi bio antipatican. Ipak je on Shenklijev ucenik, ali i Shenkli mi je izgledao kao neki namcor. Ocigledno da za dobrice nema mesta u fudbalu, kao i u zivotu.

              Sto se tice rivalstva, ono je samo na lokalnom nivou sto je i razumljivo i iz nefudbalskih razloga. Nikada se Junajted i Liverpul nisu borili za trofeje. Zato i kazem, da kroz istoriju pad jednih znacio je uspon drugih, i sada mi se cini kao da se istorija ponavlja.
              Postujem SAF ali ga ne volim kao pojavu,vazda mi je bio nekako hladan,ne volim takve ljude.Murinjo eno kakav je miliji mi je 100 puta,ne znam vise volim taj juznjacki mentalitet.
              I citao sam ovdje dosta puta kako je SAF najbolji trener u istoriji,sa tim se takodje ne slazem,stvarno je pretjerano reci tako nesto.
              I da Liverpul je najveci engleski klub,bez ikakve dileme.Dvije titule vise u LS svakako vise vrijede od 2 PL to je jasno.
              Last edited by E1_PG; 12-11-18, 15:12.

              Comment


              • Ne slazem se oko SAFa, za mene su on i Shankly dve najbitnije fudbalske licnosti.
                Ne postoje ljudi koji su toliko ulozili u jedan fudbalski klub kao njih dvojica, da nije bilo njih dvojice danas ne bi bilo ni Liverpula ni Junajteda, bar ne ovakvih kakve ih mi znamo.
                Zbog trofeja verovatno bi mi SAF bio broj jedan.

                Takodje ovo ciji je veci, je diskutabilno i svaka strana ima neki svoj adut. Na kraju se dodje do toga, da i jedni i drugi imaju isto najbitnijih trofeja. Sveukupno gledano Junajted je trofejniji, i trenutno je jaci brend i popularniji na globalnom nivou.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Kad smo kod SAFa, ni ja ga nisam gotivio na klupi MU. Pa sam bio ravnodusan kad se penzionisao da bi na kraju poceo da ga gotivim. Drugovi mi kupili njegovu knjigu za rodj i poceo da citam oko Bekama jer mi je fudbalska licnost broj 1 da bi na kraju skontao koliko je SAF bio mocan. Koliko bi PL bila siromasnija da nije bilo njegove ere
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ko SAF-a nije voleo ne treba živeti [emoji6]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Ušli ste Mags u seriju.
                        Sada vam samo nebo granica.
                        [emoji6][emoji4]

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Da, da.

                          Dve pobede i odmah optimizam do neba.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                MOUCHESTER United.... Kraljevi. Kako samo jednom recju opisu situaciju do tancnina.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X