Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal novi kiks i opet mnogo srece, Emeri prevara. Idu oni kad desetom mjestu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Pa nije Zoze toliko izlapeo. Zna da bi ga svako kantanje od 4-5 golova razlike ekspresno kostalo otkaza.

      Ovako je jos ziv, pobedice ove mucenike, izgubice derbije, pricace o moralu, svojim uspesima i prezivece.
      A ovo nije bilo kantanje?

      Ako su samo golovi merilo, onda i nije. Ako gledamo sve ukupno, ovo je 2 puta gore kantanje nego da je primio 5 golova, ali bar pokazao neku igru.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ni protiv Juvea niste. Dali su sami sebi drugi
        Jbg....
        Ne znam za tebe, ali ja bih Matica na klupu poslao na malo duzi period.
        Matic je taj koji je ubedljivo najslabiji igrac ove sezone, a nije dobio klupu. Ne Pogba, Matic.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Hoćeš reći da je Utd prošle godine osvojio ili da je biti ispred Utd, Arsenala, Chelsea ravno tituli, ili oboje?
          Htedoh reci da je Siti van konkurencije. Tako da, ako uzimamo u obzir samo timove koji su u konkurenciji, tabela se racuna od 2. mesta.

          Comment


          • Dakle Junajted je prosle sezone uzeo prvo mjesto? Top, za ovu cemo vidjeti, bice klanja oko druge pozicije i ove sezone samim tim i dolaska do prvog mjesta, mislim da su u igri Junajted, Celsi i Totenhem.
            sigpic

            Comment


            • S kakvom lakocom nas ljudi dobise, nevjerovatno.. Imam osjecaj da su htijeli dati 7, dali bi... Zadnjih 10 minuta dokaz nemoci Uniteda, ljudi uzmu loptu 3 minute i zabiju rutinski na kraju..

              Comment


              • Htio je Zoze da izbjegne nakantavanje po svaku cijenu kako bi izbjegao bruku i sramotu i otkaz, a sacuvao obraz i dostojanstvo jer mu je samo to i ostalo... ka' u prkno.

                Comment


                • Ne znam kako je mogao iko da navija za Siti večeras ko nije navijač Sitija, a klub mu se bori za nešto u PL-u. Ako Siti dobija ove derbije sa ovakvom lakoćom, ko će da im stane na put u sezoni? Otpišimo odmah sve van top6, jer je razlika u kvalitetu između top6 i ostatka nikad veća.

                  Ako top6 timovi ne mogu da pruže otpor, daj odmah da ugasimo ligu, jer ostatak sigurno neće zaustaviti Siti.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Matic je taj koji je ubedljivo najslabiji igrac ove sezone, a nije dobio klupu. Ne Pogba, Matic.
                    Sto se tice duel igre tu je dobar, sta vise odlican. Neke mrtve lopte, nezgodne situacije moze ds resi. I kontam da ga zato Drsi Zoze. Medjutim ne oslobadja se lopte nikako, suvise je davi, kreativnost mu nikada nije bila jaca strana. Distribucija mu je ocaj... Mora malo Nemanja da odmori.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Dakle Junajted je prosle sezone uzeo prvo mjesto? Top, za ovu cemo vidjeti, bice klanja oko druge pozicije i ove sezone samim tim i dolaska do prvog mjesta, mislim da su u igri Junajted, Celsi i Totenhem.
                      Uzeli sa 20 bodova zaostatka.

                      Ti se i dalje sprdas, treba biti realan u vezi Junajteda jer ste bas u teskoj situaciji. Kad biste izborili 5. mesto to bi bilo top topova i iznad svakih ocekivanja.

                      Mislim da ce utakmica sa Liverpulom biti presudan momenat za Murinja i navijace, jer ce nadam se prestati sprdnja i krenuce se sa realnim ocekivanjima od naredne sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ne znam kako je mogao iko da navija za Siti večeras ko nije navijač Sitija, a klub mu se bori za nešto u PL-u. Ako Siti dobija ove derbije sa ovakvom lakoćom, ko će da im stane na put u sezoni? Otpišimo odmah sve van top6, jer je razlika u kvalitetu između top6 i ostatka nikad veća.

                        Ako top6 timovi ne mogu da pruže otpor, daj odmah da ugasimo ligu, jer ostatak sigurno neće zaustaviti Siti.
                        Pa ima i takvih mucenika koji, izgleda, vole da gledaju ligu dje ce jedan isti tim godinama da j*be sve ostale.
                        Last edited by powerslave; 11-11-18, 18:46.

                        Comment


                        • Ja volim dobar fudbal.

                          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Siti lagano pregazio Jedinstvo, ovo je postao gradski "derbi" kao izmedju Barse i Espanyola.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ne znam kako je mogao iko da navija za Siti večeras ko nije navijač Sitija, a klub mu se bori za nešto u PL-u. Ako Siti dobija ove derbije sa ovakvom lakoćom, ko će da im stane na put u sezoni? Otpišimo odmah sve van top6, jer je razlika u kvalitetu između top6 i ostatka nikad veća.

                              Ako top6 timovi ne mogu da pruže otpor, daj odmah da ugasimo ligu, jer ostatak sigurno neće zaustaviti Siti.
                              Iskreno, ovo mi je bilo isto kao da igraju protiv Watforda ili West Hama. Nisam mogao da navijam, jer nisam bio glup da se icemu nadam. A poraz Junajteda je uvek uzitak. UTD nije pretnja ni za koga, niti je mogao bilo sta da napravi ovde.

                              Comment


                              • Sto se lozite, kad bi nas ovakav Junajted kakav je sutra dobio.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X