Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodavanja 107:19[emoji23]

    Comment


    • Ajmo Fela

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ovako je bilo i prosli put, moglo je 5:0 biti na poluvremenu a zavrsilo se 2:3 na kraju.
        Meni je bitno da ne gledam bunker.... Sve ostalo, sts bude, bude.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Hoće Junajted da dokaže da ne može samo Soton da primi 6 komada od Sitija.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Mi Junajtedovci smo ok s porazom, svakako zelimo da Siti uzme titulu, bilo ko samo da se nastavi Liverpulov post
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
              Hoće Junajted da dokaže da ne može samo Soton da primi 6 komada od Sitija. [emoji3]
              [emoji23][emoji23][emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mi Junajtedovci smo ok s porazom, svakako zelimo da Siti uzme titulu, bilo ko samo da se nastavi Liverpulov post
                Dobro, nek uzmu titulu sutra, sto bas danas -.- a mi bi trebalo da budemo drugi, po mojoj prognozi
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Je li rano da pocnemo sa izmenama?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mi Junajtedovci smo ok s porazom, svakako zelimo da Siti uzme titulu, bilo ko samo da se nastavi Liverpulov post
                    Navijas za junajted a zelis da Siti uzme titulu? Nesto si se zbunio..

                    Comment


                    • E moj SAFe
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo nznm šta piskara Žoze.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nit sam ok sa porazom, nit me zanima da l ce Liverpul ili Siti da uzmu titulu.
                          Nesto vise bih voleo da to bude Siti zbog Pepa, jer je najbolji trener

                          Comment


                          • Ta vasa zelja moze da se pretvori u post od 30god. A s obzirom u kom pravcu ide Junajted ne bi me cudilo. Nekako kroz istoriju uspon jednih je znacio pad drugih.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dje ces na ove brate moj, jedino protiv Liverpula nije bilo toliko jednostrano. U odnosu na ostale su liga iznad.
                              sigpic

                              Comment


                              • Murinjo sastavlja tiket za poluvreme, da skokne da odigra 5+
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X