Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajmo Hammersi po preokret!!!
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Odigrao da Kejn daje 2 ili više golova. 500 din na 6 kvotu.

      Deluje da je pronašao formu. Mada sam očekivao i Eriksena na terenu, da bi mi par lakše došao...

      Mislim da bi mogao da da jedan normalan, i da dobije neki penal.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nosi. Sad sam video.
        Verovatno ce sutra i Mitrovic.
        Vidim Poketino obukao jaknu. 100% ne nosi ni on.

        Comment


        • Dzordan Aju, kakva komedija hahaha. Najgora defanzivna reakcija igrača koju sam video u poslednje vreme.

          Brat stoji i gleda loptu koja je pored njega na metar od gola.

          Fojt se iskupljuje za prošlo kolo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Dzordan Aju, kakva komedija hahaha. Najgora defanzivna reakcija igrača koju sam video u poslednje vreme.

            Brat stoji i gleda loptu koja je pored njega na metar od gola.

            Fojt se iskupljuje za prošlo kolo.
            A Milivojević gleda u njega i konta wtf šta stojiš Baš glup način da izgubiš utakmicu

            Comment


            • Dobro ga razvalio po glavi..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Nije Slavisa zasluzio da ovako ode, jbg greska sa selekcijom, prvi napadac ti je Mitrovic ali ima jos vremena da okrene stvari. Na kraju Benitez ipak bio u pravu, ali Slavisa ce danas da postavi utakmicu kako treba, danas ce igraci da poginu za svog menadzera, danas Fulam okrece sezonu.

                Sem ako ga ne prime u prvih 15-20 minuta, onda ce im puci petarda
                sigpic

                Comment


                • Iako previse kritikujem Mitrovica koji je ipak jedan od najboljih napadaca lige statisticki, danas treba i igracki da diplomira. Danas ce Mitar da maltretira najboljeg stopera kojeg je PL ikad vidjena, Virdzila Van Dajka. Imao je najboljeg ucitelja-Pavkova.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene je sramota sto nasi igraci, osim Matica nose onaj poppy.

                    Cini mi se da Jokanovic ne nosi.

                    Comment


                    • Da, uzas stvarno. Juce me zestoko iznervirao Milivojevic, jedva sam zaspao, pa ako vam Matke pokaze da ne nosite popi i vi opet nosite, sta dalje da pricamo? To su igraci bez postovanja, bez karaktera, bez svoje ja. Nosi i Jokanovic izgleda, po nekim izvorima igraci su rekli da ce dati poslednju kap znoja za njega danas ako bude stavio popi, a ako ne jbg nece da se cimaju oko njega vise.

                      Fulam izgleda odlicno u prva tri minuta, jeste da je Liverpul imao stopostotnu ali ne moze se sve ni odbraniti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sve sam ovo video i u BG-u na zagrevanju. Iste šanse, isti promašaji...nestvarne stvari šta su u stanju da promaše.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • E moj Sesenjon

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ni golmana da pogodi..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Van Dajk tuga od igrača. Milan Pavkov i Aleksandar Mitrović se igraju sa ovim nesrećnikom.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ali kakav je ovo sah mat u 2 poteza mogao da bude

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X