Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi se sprdaju u šesnestercu našem. Dodaju se kao na malom fudbalu. Nadam se da će ovo biti tačka na ovaj Hjuzov teror.

    Long i dribling nebo i zemlja.
    Last edited by DžonDon; 04-11-18, 15:45.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Dok se ja nerviram oko Pariza u Mancesteru vec 4 komada dats... Ne znam sta mi je trebalo .
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Evo i petarde... Krivo mi samo sto primise gol.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Morata opet gol. Šta se dešavaaaa?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Koliko je puta ove godine dao 5+ ?
            Poigravaju se,nece njima ni ove godine niko nista moci.

            Comment


            • Kako onda u LP ne mogu meda

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Kako onda u LP ne mogu meda
                Meni se cini da mnogi timovi u EPL vec unaprijed upisu poraz protiv njih. U LP su izgubili od Lyona, Hoffenheim jedva dobili u zadnjim minutama.

                Comment


                • Pa da, izadju sa skinutim gacama svi skoro.
                  Sautempton i razumem jer kad Shane Long igra u napadu sta drugo i ocekivati. Volvsi su npr. Izasli hrabro i uzeli bod.

                  Comment


                  • Sest komada, sest komada to je Sotonova nada!
                    Nije losa gol razlika gradjana.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ne predaje se CP. Lepa akcija koja pokazuje slabosti Čelzija u odbrani.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        Pa da, izadju sa skinutim gacama svi skoro.
                        Sautempton i razumem jer kad Shane Long igra u napadu sta drugo i ocekivati. Volvsi su npr. Izasli hrabro i uzeli bod.
                        Uz veliku pomoc sudije. Cist penal nije sviran Gradjanima i neregularsn gol priznat Vukovima... Ali dobro slazem se dw su izasli hrabro i da im je stav na terenu bio pravi.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Нестварна гол разлика Ситија. Нестварна.

                          Comment


                          • Siti je mnogo bolji ove sezone, nego prosle. Prosle su se mucili dosta, dobijali neke meceve ni sami ne znaju kako golovima u 99.min. Ove sezone se setaju ligom, jedini tesan mec je bio sa Liverpulom a i tu nije bilo mnogo opasnosti po njihov gol a mogli su doci vrlo lako do 3boda.
                            Evo i ovaj Celsi tesko da moze da im otkine bod i na SBu.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ma idemo Alvarooo!

                              Comment


                              • Jel ovo moguce

                                Comment

                                Working...
                                X