Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce bas aktivna tema, Junajtedovci od ocaja do sjaja, Murinjo licno da ljubi Marsijala i Soa, a moze i Rasforda. To je onaj deo tima koji je kritikovao kad izgubi a da im sansu. Derbi dobar, steta za lose sudjenje. Mislim da je potreban Liverpulu onaj njihov atomski presing, VVD i Alison su sada iza. I dalje mislim da fali taj ofanzivni vezni, neka 10ka. Zanimljivo je ovako citati jutro posle
    Slazem se sa Z0Lom, prerano si Adame digao ruke od Liverpula i titule. Iako Pep ima sistem verujem da mu je LS prvi cilj. Iako su dobili Totenhem, moglo je biti drugacije. Lamela. Evo ide im derbi Mancestera pa duel sa Celsijem. Nisu tako ubitacni u gostima. Zanimljivo mi je kako niko ne pominje Celsi u toj borbi za trofej. Mozda i bolje tako.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Čelsi ne može izdržati trku u dvoje sa postojećim kadrom. Mnogo zavise od inspiracije Azara, nemaju dubinu klupe da mogu citavu sezonu izdržati u jakom ritmu utakmica.
      Sada. Ide zima. Prelazni rok pa možda Roman spremi neko iznenađenje. Sigurno da Sari tako nešto očekuje.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Čelzi ako dovede špica, može mnogo toga.

        I jedini su od top klubova koji nemaju Evropu, tj. imaju ali LE. Mislim da bi bez nekih gadnih povreda mogli mnogo toga. U suštini, ako izbegnu neke veće povrede Azar, Žoržinjo i Kante, biće sasvim ok.

        Čak im je i odbrana, koja je bila slabiji deo tima, napredovala.

        Ekipa koja je promenila igru i trenera za 360 stepeni ostaje u samom vrhu nakon prvih 10 kola. Mogu da budu samo bolji i bolji kako sezona bude odmicala.

        Ja ih očekujem kao konkurente do kraja.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Giroud, Pedro, Barkley, Loftus Cheek, Cahill, Christensen, Fabregas, Emerson, Cabalero, daleko od tog da nemamo klupu
          Ali zato nemamo napadaca, trece ili cetvrto mjesto na kraju sezone je neki realan rezultat

          Comment


          • Moguć sastav- Alex McCarthy- Ryan Bertrand, Wesley Hoedt, Jack Stephens, Cedric Soares- Mohamed Elyounoussi, Mario Lemina, Emile Hojbjerg, Emile Hojbjerg- Charlie Austin, Danny Ings.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Jel Eden spreman?

              Comment


              • Igrat ce, samo se ne zna jel u prvih 11 ili sa klupe

                Comment


                • Long igra od starta

                  Inače sastav je: McCarthy- Bertrand, Hoedt, Stephens, Soares- Ward Prowse, Redmond, Hojbjerg, Lemina - Long, Ings.
                  Last edited by DžonDon; 04-11-18, 14:18.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • E Hjuze jebo te onaj ko te doveo i tebe i tvog Longa. Teraj se nulo od trenera
                    Last edited by z0La; 04-11-18, 15:20.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Siti ce ovo dobiti sedamnajs nula

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Samo neka dizu gol razliku, moze i ona da odluci
                        sigpic

                        Comment


                        • Lako im je nad ovima da se izivljavaju, sledece nedelje su najebali

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Sveci skinuli gaće i pre nego što su došli na Etihad.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Sveci skinuli gaće i pre nego što su došli na Etihad.
                              Skinuo im Hjuz gaće kad je potpisao.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Eden na klupi, da bog da ne uso

                                Comment

                                Working...
                                X