Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkinuce bodove sitiju neko kao sto su sudije veceras nama.

    Comment


    • Barem ste prvi na luck index table
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Itekako je vazna ta izmena, njom govoris da si zadovoljan iksom.
        Mada generalno mi nikada nije bilo jasno zasto ubacuje treceg stopera, nikada to nije donelo rezultat.

        Pa ja ne mislim da neko moze da otkine bod Sitiju do januara. Osim ako im sudije ne odmognu kao protiv Wolvesa.
        A mi cemo se muciti sigurno, ja sam siguran da mi Junajted necemo dobiti, Klopp nijednom nije dobio Junajted u ligi koliko znam.
        Do kraja januara, Siti ide na 10+ sigurno.
        Meni nije toliko bitna, jer nema vremena da organizujemo nijedan napad. Sudija svira kraj minut posle toga. Da ga je ubacio u 85om minutu, pa da razumem.

        Što se tiče otkidanja bodova Sitiju, to ćemo tek da vidimo. Duga je sezona. Prvo da vidimo šta će u derbiju sledeći vikend da urade.

        Samo, nije baš tako crna situacija.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Igrali smo u gostima protiv Totenhema,Celzija i Arsenala i nismo izgubili,bice drugacije na Enfildu.
          Ranije gosine su pokazale da se titule dobijaju protiv malih ekipa a be protiv ekipa iz top 6. Godinama iza nas smo bolji u medjusobnim duelima sa top 6 ekipa i sta nam je to donelo?
          Ove godine je drugacije,dobijamo male i to je najbitnije.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Meni nije toliko bitna, jer nema vremena da organizujemo nijedan napad. Sudija svira kraj minut posle toga. Da ga je ubacio u 85om minutu, pa da razumem.

            Što se tiče otkidanja bodova Sitiju, to ćemo tek da vidimo. Duga je sezona. Prvo da vidimo šta će u derbiju sledeći vikend da urade.

            Samo, nije baš tako crna situacija.
            Pa sve je crno ako se ne osvoji nesto ove sezone, prosto tako je. A realno je da ne osvojimo nista.
            A kad kazem da osvojimo mislim na LS ili PL, sve ostalo ne racunam.

            Stvar je u tome sto ce Siti dobijati sve top6 ekipe lagano, a ove van top6 sa po 4/5:0.
            Last edited by Brian McShtull; 03-11-18, 20:09.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Alukard View Post
              Igrali smo u gostima protiv Totenhema,Celzija i Arsenala i nismo izgubili,bice drugacije na Enfildu.
              Ranije gosine su pokazale da se titule dobijaju protiv malih ekipa a be protiv ekipa iz top 6. Godinama iza nas smo bolji u medjusobnim duelima sa top 6 ekipa i sta nam je to donelo?
              Ove godine je drugacije,dobijamo male i to je najbitnije.
              Mislim da se ovaj trend menja, jer je nikad veći jaz između kvaliteta top6 i ostatka lige. Tako da će utakmice između top6 timova dosta toga odlučiti. Jednostavno ekipe imaju previše kvaliteta protiv manjih ekipa, tako da nijanse u međusobnim duelima odlučuju.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Pa sve je crno ako se ne osvoji nesto ove sezone, prosto tako je. A realno je da ne osvojimo nista.
                A kad kazem da osvojimo mislim na LS ili PL, sve ostalo ne racunam.

                Stvar je u tome sto ce Siti dobijati sve top6 ekipe lagano, a ove van top6 sa po 4/5:0.
                Pixi, imamo osam pobeda i tri nerešene. Blizu smo Sitija. Slušajući tebe, imam utisak da smo osmi i imamo već 10 bodova zaostatka. Daj mu malo po motivaciji.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Pixi, imamo osam pobeda i tri nerešene. Blizu smo Sitija. Slušajući tebe, imam utisak da smo osmi i imamo već 10 bodova zaostatka. Daj mu malo po motivaciji.
                  Ma sve je to okej, ali dzaba i da imamo 36pobeda i 2iksa ako ne osvojis nesto. Prosto to je tako, niko nece ni pomenitu da je Liverpul bio dobar ako se ne osvoji nesto.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ma sve je to okej, ali dzaba i da imamo 36pobeda i 2iksa ako ne osvojis nesto. Prosto to je tako, niko nece ni pomenitu da je Liverpul bio dobar ako se ne osvoji nesto.
                    Šta ćeš kad je Siti ovakav. Ne možeš na silu. Ostaješ blizu i čekaš da kiksaju.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Šta ćeš kad je Siti ovakav. Ne možeš na silu. Ostaješ blizu i čekaš da kiksaju.
                      Da, ja sam skroz zadovoljan ovakvim Liverpulom. Ali ne mogu da shvatim ubacivanje Matipa, to mi ne ide nikako u glavu. Tacno i da vodis 1:0 glupo je ubacivati treceg stopera(nebitno koji minut), koliko puta je tako izgubio bodove.
                      Last edited by Brian McShtull; 03-11-18, 20:18.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Bravo sudija

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Da, ja sam skroz zadovoljan ovakvim Liverpulom. Ali ne mogu da shvatim ubacivanje Matipa, to mi ne ide nikako u glavu. Tacno i da vodis 1:0 glupo je ubacivati treceg stopera(nebitno koji minut), koliko puta je tako izgubio bodove.
                          Iskreno, ni ja, ali očigledno je on nešto video što mi nismo. Ali mi je svakako nebitno.

                          Sudije nastavljaju da briljiraju. Opet se sudi ofsajd koji nema veze sa ofsajdom i poništava se Vulvsima čist gol.

                          Ali neće oni VAR. Ne treba im. Strašno tvrdoglava nacija.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jbt, kao da Siti bezi 20 bodova Liveru. Takvi su komentari.
                            Pogledajte tabelu ljudi.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Zamraci ga brat totalno.

                              Comment


                              • Originally posted by Alukard View Post
                                Otkinuce bodove sitiju neko kao sto su sudije veceras nama.
                                Sitiju su sudije vec otkinule bodove ove sezone... Ali ne sumnjam da ce se slicne stvari i dalje dogadjati.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X