Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klop brani bod, pusi
    sigpic

    Comment


    • Bravo Kloppe, sta je nama cilj top4?
      Cestitke Sitiju, Pep izdominirao ligom.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Hahahha ajoooooj je l nas ovo Klop zeza? Majko moja sta je ovo

        Comment


        • Nema sta, bolji Arsenal bio, Liverpul definitivno nema sta da trazi pored Sitija. Top4 je maksimum.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne mrači Pixi, nije sve tako crno. Klopp uveo Matipa u 93em minitu, nije kao da mu je dao 10 minuta šansu.

            Svaka čast Arsenalu, dobra tekma.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Junajted ako uzme 3 boda na Etihadu sledeci vikend, priblizava se dobro...

              Comment


              • Dobra tekma. Morali smo ovde sacuvati prednost iako nismo zasluzli 3 boda.
                Siti sutra puni one tarabe i onda se nastavlja kako je i ocekivano.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Junajted ako uzme 3 boda na Etihadu sledeci vikend, priblizava se dobro...
                  Lako napisati

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Junajted ako uzme 3 boda na Etihadu sledeci vikend, priblizava se dobro...
                    A to iz ovog ugla djeluje baš realno kao i moj prethodni post u ovoj temi.

                    Comment


                    • Ma dobro, nisam ja ni ocekivao da uzmemo titulu ove sezone. Realno je da Siti bude ispred nas minimum 10bodova na kraju. Oni su ovaj Arsenal resili s pola snage. A Klopp ubacuje Matipa cuva X, a ima 2 napadaca na klupi, ne znam kada ces ako ne sada.

                      Supalj je ovaj Arsenal, ali mi ih nismo posteno ni testirali, zato sto su nas pregazili u vezi. Mi smo dva puta presli pola u drugom poluvremenu. A navodno smo mi u nekoj borbi za titulu sa Sitijem, smesno.
                      Last edited by Brian McShtull; 03-11-18, 19:35.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Junajted ako uzme 3 boda na Etihadu sledeci vikend, priblizava se dobro...
                        Hahahahahaahahahahahaahahahahahahaah dobar vic
                        Samo petardu da ne primimo sa onako kriminalnom odbranom i spavanjem od 30 do 45 minuta.

                        A i realno ne trebamo mi Sitiju nista ne oduzimamo ove sezone, oni treba da osvoje titulu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ma dobro, nisam ja ni ocekivao da uzmemo titulu ove sezone. Realno je da Siti bude ispred nas minimum 10bodova na kraju. Oni su ovaj Arsenal resili s pola snage. A Klopp ubacuje Matipa cuva X, a ima 2 napadaca na klupi, ne znam kada ces ako ne sada.
                          To što pričaš je nerealno, i ti to sam znaš. Arsenal protiv koga su oni igrali nije bio ni pola ovog sad Arsenala. Ovo je bar dva puta uigranija ekipa nego na početku. Deluje da su kliknuli, ne potpuno ali vidi se razlika.

                          Pominjanje Matipa je nebitno jer se desilo u 93em minutu, u utakmici koja traje 95.

                          Borba za titulu je još aktivna. Nije da nam beži Siti 10 bodova. Sad tek ide deo sezone koji će dosta stvari reći. Ja mislim da je ovo odličan početak sezone za nas. Imamo 10 bodova više nego prošle sezone u ovom delu, i konkurentni smo u borbi.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Hahaha ma sprdam se, laganih 2-0 na poluvremenu, ali tad smo najopasni

                            Comment


                            • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                              Zasluzeno po bod.
                              Arsenal je trenutno tim sa najvecim napretkom u ligi, imaju preciznu i brzu distribuciju lopte, odlicno kretanje igraca bez lopte, lako dolaze do zavrsnice.
                              Nama fali dobar link up sa sredine, previse defanzivno orijentisan i pazljiv je vezni red. Jesmo delom zbog toga primili malo golova u ligi ali u ovakvoj utakmici mislim da bismo postigli gol vise zbog ne previse jake odbrane Arsenala.

                              Domacini su imali jaku podrsku, imali visak motivacije, odlucnije ulazili u duele, Emeri je podigao euforiju na maximum, ali na Enfildu ce biti druga prica.
                              Last edited by limun; 03-11-18, 19:39.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                To što pričaš je nerealno, i ti to sam znaš. Arsenal protiv koga su oni igrali nije bio ni pola ovog sad Arsenala. Ovo je bar dva puta uigranija ekipa nego na početku. Deluje da su kliknuli, ne potpuno ali vidi se razlika.

                                Pominjanje Matipa je nebitno jer se desilo u 93em minutu, u utakmici koja traje 95.

                                Borba za titulu je još aktivna. Nije da nam beži Siti 10 bodova. Sad tek ide deo sezone koji će dosta stvari reći. Ja mislim da je ovo odličan početak sezone za nas. Imamo 10 bodova više nego prošle sezone u ovom delu, i konkurentni smo u borbi.
                                Itekako je vazna ta izmena, njom govoris da si zadovoljan iksom.
                                Mada generalno mi nikada nije bilo jasno zasto ubacuje treceg stopera, nikada to nije donelo rezultat.

                                Pa ja ne mislim da neko moze da otkine bod Sitiju do januara. Osim ako im sudije ne odmognu kao protiv Wolvesa.
                                A mi cemo se muciti sigurno, ja sam siguran da mi Junajted necemo dobiti, Klopp nijednom nije dobio Junajted u ligi koliko znam.
                                Do kraja januara, Siti ide na 10+ sigurno.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X