Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keita Robertson kao Serž Milinka i Seno Lulić

    Comment


    • Znaci Liverpul 1[emoji16]
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Drugo poluvreme odlično. Kako samo onaj izbaci sa gol linije
        Plus nedosuđen čist penal nad Ingsom, umalo nogu čovek da mu polomi.. Na kraju, bod. Šta je tu je, ali ostaje žal, mogla su sva tri.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Кеита игра као да је са екипом годинама

          Comment


          • Još Fabinjo kada proigra... Baš brutalno.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ankee otisla sigurno od TV-a da ruca i eto
              Nisam, majke mi Dok sam ja gledala, dali su dva gola, ova druga dva su na dusu Telleru.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Znaci Liverpul 1[emoji16]
                Ofsajd... lucky index... promenjen tok utakmice...

                WH - LIV 2:1

                5. WH

                17.LIV

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Šteta, što će se opet gledati u leđa Unitedu kao i prethodnih 28 godina.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Štae ovo, sve neki vidovnjaci po forumu.


                  Očekivan rezultat LFC, WH je jednostavno ovako trenutno sklopljen pod Pellegrinijem laka meta, previše neuigrani, a rizikuju sa high line-om.

                  Naby trči sprint u 85. minutu, ludilo.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Keita je motor koji je nedostajao ovoj ekipi...Statement partija na pocetku sezone. Studge car
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • U Sotonu ,totalno drugacije 2 poluvreme,pogotovo od ulasak El Ajnausija,covek je promenio tok meca ,i igracki i sa prekidima ,Hart skinuo par zicera

                      Barnli mrtav u drugom ,realan rezultat

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Barnli mrtav u drugom ,realan rezultat
                        Bio bi realan, da je sudio penal.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ima li Arsenal neke šanse?

                          Comment


                          • Šon Dajš ima i ove sezone da mnogim favoritima lomi zube. Čvrst bedem ispred Harta odoleo i naletima Sotona.
                            Simpatična družina sa Taf Mura uveseljava široke narodne mase i nama kladioničarima čupa kosu sa glave [emoji23]
                            Konačno se i Tom Hiton vratio u protokol posle odsustva od skoro godinu dana.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Esam reko da je Keita sad glavni
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Kakav god da bude rezultat Arsenal - Siti, nikakav to pokazatelj nece biti sto se tice ove sezone. Arsenal je godinama unazad tako nekonstanta ekpa, da je to strasno. Dobice nekog iz TOP4, a gubice se protiv ekipa iz srednjeg, cak i donjeg dela tabele. Najvise vole da posustanu u poslednjem delu sezone.
                                Siti moze samo da bude kao LFC danas. Da pokazu kakvu igru ce igrati i koliko ce golova moci da postizu.
                                Arsenal ume da iznenadi, ali mislim da je Siti bas puno iznad njih.

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X