Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasna odbrana

    Comment


    • DDG, Shaw , Martial i 8 krša

      Comment


      • Napustice nas papucica
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Howe je ubedljivo najbolji trener sa ostrva, kakvi Pjulisi kakvi Dajsi kakvi bakraci...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Howe je ubedljivo najbolji trener sa ostrva, kakvi Pjulisi kakvi Dajsi kakvi bakraci...
            Pjulis i Dajs su bili prozivani kao geniji, a Hau kao debil jer pokusava da igra lijep fudbal...

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Na sta lici ovaj Cileanac majko mila.

              Koliko je propo

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Na sta lici ovaj Cileanac majko mila.

                Koliko je propo

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Doveli smo Ailtona i to zadovoljstvo placamo debelo, u svakom smislu

                Comment


                • Ala je ovo bilo blizu, a brzina lopta sporija od puža..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Mancester treba samo jedan transfer da odradi,zameni Murinja za Haua,nemoguce je da ovako lose igra sredina terena Mancestera iz utakmice u utakmice,to je do trenera,Murinja da stavis u Bornmut ispali bi iz lige,zaboravili bi fudbal da igraju i samo bi kontre jurili.

                    Comment


                    • Čudo Englezi u 20:45..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Je l su ovi rozi imali neki trening ove nedelje??
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sta drzi Murinja na klupi vise,pa sad da pobede 5:1 ja bih ga otpustio,ovo je sramotno kako igraju.

                          Comment


                          • Nije ovo samo do trenera, tj Murinja.

                            Mata, Matic, Alexis to nisu igraci za United. Young nije za United, Lindelof nije za United.
                            Matic nije dovoljno dobar, ova dvojica su prespori i skapani.
                            Totalno impotentni igrači.
                            Doživeo sam da gledam spore i precenjene babetine u Manchesteru, da mi je neko pričao ne bih mu nikad verovao. Pogotovo u modernom fudbalu, gde se brzna podrazumeva.


                            Mourinho će da gleda da ne povredi ovde tanana osećanja Alexisa, a garantujem da bi ga i sam izbacio sad u 30. minutu
                            Last edited by Busby Babe; 03-11-18, 12:56.

                            Comment


                            • Klasično prvo poluvreme od Junajteda. Očekujem da počnu da igraju tek u drugom poluvremenu.

                              Neverovatno da se iste stvari ponavljaju iz sedmice u sedmicu.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bravo Murinjo, razbijas, sa sve Smolingom.na celu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X