Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je sta da se vidi veceras. Obamejang mora u prvih 11, dobro jutro Ozile, dobrodosao nazad
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Emeri odličan posao radi. Aubu nije išlo u nekoliko prvih kola i morao je sa klupe da traži formu. Ozil isto neprimjetan na startu i on na klupi bio dok se nije sredio. Gleda Emeri formu i isplaćuje mu se sve.
      sigpic

      Comment




      • Zanimljivo.

        Osim koliko toliko Junajteda, ovi "veći" klubovi retko ispuštaju bodove protiv manjih. Ako se nastavi ovaj trend, može biti zanimljivija borba za titulu.

        Ali mislim da ovo najbolje pokazuje kolika je razliku u kvalitetu između prvih 6 i ostatka lige.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ovo me samo rastuži. Pitam se kad smo zadnji put dobili neku ekipu iz vrha.. Verovatno negde kad je Kuman bio menadžer..
          Ustvari, šta pobedili, kad smo nerešeno odigrali..
          Last edited by DžonDon; 25-10-18, 17:18.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment




          • Kakav je smeker Luka, jes da mu srpski nije bas najbolji, ali dobro bar je moralna gromada. Ja ne znam kako bi iko mogao da navija za fudbalsku reprezentaciju Srbije posle ovoga.
            Last edited by Brian McShtull; 25-10-18, 20:48.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Kakav je smeker Luka, jes da mu srpski nije bas najbolji, ali dobro bar je moralna gromada. Ja ne znam kako bi iko mogao da navija za fudbalsku reprezentaciju Srbije posle ovoga.
              Dzaba to sve dok se ćuti. Gde su ostali igrači? Je li neko izašao i rekao nešto?..Nije. Sve se zna, a opet nam je glava duboko u zemlji. Luki za ovo svaka čast, ali nije ni prvi ni poslednji igrač ili trener koji je ovo prošao sa repkom. Samo što dečko nije hteo da ćuti.

              Surova realnost je da imaš ljude u senci koji upravljaju svime, a ostali su lutke.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dobija li Jokan otkaz ako izgubi?
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Po navodima engleskih "obaveštajaca" Jokan ima sledeće dve tekme da pokaže dal može izvući klub iz sivila.
                  Čitajući intervju bogatog vlasnika Fulama ne dovodi se u pitanje Jokanov opstanak u Londonu.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Dobija li Jokan otkaz ako izgubi?
                    Bice jebeno sa Bornmutom. Neki x u najavi

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Bravo MO legendice! Nanjušio je.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kakva kretnja Salaha, svaka čast.

                        Inače, ovo je sad bezveze. Bolje da prenose Sautempton-Njukasl. Jer Kardif sada neće preći polovinu terena, i biće totalno dosadan meč..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Čuj ovog prvi napad Votforda..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Odbrana Fulama nije izdržala ni četvrt časa.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • 85:15 posed lopte..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Mrtva utakmica. Sviđa mi se što ne jurimo po svaku cenu, ali bi valjalo da na vreme damo drugi gol.

                                Lallana može i na poluvremenu napolje što se mene tiče. Daj Šaćirija, koristiće nam njegova energija.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X