Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedna petarda... Dosadan fudbal nema sta...
    Verovatno je dosadno to sto se demoliraju protivnici.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Boga mi,Jokan sa Fulamom u opasnom problemu. Dozvolili su 4 komada od raspalog Kardifa,direktnog konkurenta za opstanak. Do zime sta im Bog da,posle da se jure neki stoperi.

      Navikao nedeljom po dve-tri utakmice. Danas skromno,Everton sa Palasom..
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Siti 23
        Liverpul 23
        Celsi 21
        Totenhem 21
        Arsenal 18 i mec manje.

        Nije bas da se samo trio neporazenih odvojio na tabeli.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Jarmolenko nažalost skoro pola godine van terena.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Siti 23
            Liverpul 23
            Celsi 21
            Totenhem 21
            Arsenal 18 i mec manje.

            Nije bas da se samo trio neporazenih odvojio na tabeli.
            Konačno da PL bude zanimljiva što se tiče borbe za titulu, iako je još uvek rano. Valjalo bi do januara da ostane ovoliko konkurenata.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nije uopšte zanimljivo jer Uniteda ni na vidiku [emoji4]

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Konor Vikam, nisam čuo za njega 100 godina. Voleo bih da uđe bar 10 min pred kraj.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Siti 23
                  Liverpul 23
                  Celsi 21
                  Totenhem 21
                  Arsenal 18 i mec manje.

                  Nije bas da se samo trio neporazenih odvojio na tabeli.
                  Brzo ce to da se iskristalise, generalno neki su imali laksi raspored a neki tezi.
                  A u narednih nekoliko kola bice puno derbija, Utd-Everton i Spurs-City sledece kolo. Onda ono tamo Arsenal-Liverpul, Chelsea-Everton pa City-Utd, Spursi-Chelsea...za 3/4 kola ce biti mnogo jasnija situacija. Ali po svemu sudeci, tesko da ce iko moci da prati Siti, oni bas lagano dobijaju van top6 ekipe sa pola snage.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Blic-krig Kalverta-Luina i Čenka Tosuna presudile Palasu.
                    Ustvari presudio im njihov igrač Milivojević i promašeni jedanaesterac.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Brzo ce to da se iskristalise, generalno neki su imali laksi raspored a neki tezi.
                      A u narednih nekoliko kola bice puno derbija, Utd-Everton i Spurs-City sledece kolo. Onda ono tamo Arsenal-Liverpul, Chelsea-Everton pa City-Utd, Spursi-Chelsea...za 3/4 kola ce biti mnogo jasnija situacija. Ali po svemu sudeci, tesko da ce iko moci da prati Siti, oni bas lagano dobijaju van top6 ekipe sa pola snage.
                      Zanimljiv je Liverpul koji mi je dominantniji bio prosle sezone. Sad igraju na rezultat i to moze biti bitna prednost ove sezone. A i sada je znacajno sira klupa.
                      Siti bas dominira, jedva cekam neke duele sa domacinskim ekipama kao sto su Bormut Palas Everton pa i Lester. Ipak su se mucili protiv Hofehajma i Vulvsa.
                      Celsi samo da izdrzi do zime, tu vec ocekujem golgetera i sav fokus na PL.
                      Arsenal je bas popravio igru, defanzivno mora jos da se radi da bi dosli do top 4.
                      Totenhem mi je mini iznenadjenje. Nema neke igre igraju bez nekoliko kljucnih igraca skoro svaku utakmicu, Kejn van svake forme. Samo da se kompletiraju za 7 dana pa da bude pravi derbi u ponedeljak uvece
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Nema nista od zanimljivosti, Pep ce se prosetati i ove sezone. Niko od ove 4 ekipe i Junajted nisu u stanju da dobijaju ostalih 14ekipa tako lagano kao Siti, koji te ostale dobija sa pola snage. A i ove top6 ekipe lagano resavaju, jedino Liverpul moze da se nadigrava sa njima, ali Liverpul ce se uvek muciti protiv nekog Lestera/Palasa/Huddersfielda...

                        Ako nista bice zanimljiva borba za top4, tu se nista ne zna.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Totenhem mi je mini iznenadjenje. Nema neke igre igraju bez nekoliko kljucnih igraca skoro svaku utakmicu, Kejn van svake forme. Samo da se kompletiraju za 7 dana pa da bude pravi derbi u ponedeljak uvece
                          Harry Winks, Moussa Sissoko, Erik Lamela i Lucas Moura super odigrali u subotu. Christian Eriksen, Dele i Son se vraćaju u pravom trenutku, Jan Vertonghen povređen, neće igrati do decembra.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ja mislim da je vreme da Lamela uskoči i bude redovan u 11. Igra bas dobro u poslednje vreme,krenulo ga.

                            Inace,miror pise,Jokan mora dobiti jednu od naredne dve utakmice kako bi ostao na klupi Fulama.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment




                            • Zajednički intervju posle tekme. Ne znam jel pre bilo ovo. Klopp stao u odbranu Wagnera.

                              Lepo je videti ovakve stvari posle onog bednog ćelavca koji se raduje ispred protivnika...

                              p.s. Od 4. minuta tek kreće zanimljivije dešavanje.
                              Last edited by z0La; 22-10-18, 13:17.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Trebao je Murinjo da nabode onog ... jebes kazne i sve i onako ih kaznjavaju za sve sto stignu - pa da imaju razlog da ga kazne. Mislim da bi ga cak i udario da ga je dohvatio.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X