Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al je Matic vec neko vreme van ritma,pogotovo se to danas pokazuje..
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Celsi bas igra visoko presing, ne znam koliko su oni fizicki spremni za tako nesto na duzi period. Ocekujem veliki pad Celsija tamo od januara. I protiv nas su igrali bolestan presing.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nema sansi uopste, ali ce morat Junajted brzo da se otvori.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          U Hrvatskoj sam
          I imam paket sk 1 i sk 3
          A ovo moram preko streamova gledat


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          E jbg. Ne razumem provajdera koji ti daje sk1 i sk3, a preskače sk2. Ja bi to promenio što pre.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Celsi bas igra visoko presing, ne znam koliko su oni fizicki spremni za tako nesto na duzi period. Ocekujem veliki pad Celsija tamo od januara. I protiv nas su igrali bolestan presing.
            Visok presing, ali kad uzmu loptu, uspore napad. Ne troše oni mnogo energije.

            Fora je što Čelzi svaki napad odigra po 3-4 dupla pasa, a Junajted mislim nije odigrao nijedan do sad. A da ne pričamo o kretnji igrača, koja ne postoji u napadu za Junajted. Bekovi su povučeni, Jang i Shaw ne pružaku često podršku u napadu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Junajtrd dupli pas nije odigrao nijednom od kad je Murinjo tu.

              Young, Lindelof, Matic... sta sve igra u Unitedu...

              Comment


              • Celsi Evropu i kupove igra lagano, tako da verujem da ce izdrzati dugo u visokom ritmu, pogotovo ako ih pozicija na tabeli bude vukla da izvlace maksimum.

                Prvo poluvreme ocekivano, Azar mi deluje malo iznervirano, poceli su svi da ga sibaju.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Fora je što Čelzi svaki napad odigra po 3-4 dupla pasa, a Junajted mislim nije odigrao nijedan do sad.
                  Gnusna laz. Odigrali smo jedan dupli pas od pocetka sezone i to protiv Njukasla.

                  Ps. ko te jebe Zoze, pored zivih Pereire i Freda tebi Pogba igra. Sam si kriv. Sprdaju se sa nama na prekide. Mislim da smo prosle sezone primili bar jedno 40% golova na prekide.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Pa valjda kod prekida najbolji stoper lige sve cisti?
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Evo i statistike, 20 primljenih golova iz prekida otkad je Murinjo tu. Sa druge strane Celzi nije dao gol iz prekida jos od boxing day-a.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Gnusna laz. Odigrali smo jedan dupli pas od pocetka sezone i to protiv Njukasla.
                        Bukvalisto.

                        Što je najgore, Čelzi je nesiguran pozadi. Da ih malo Junajted napadne sa više igrača, mislim da bi ga lagano primili. Rašford i Marsijal često izolovani, gde moraju da driblaju dva igrača da bi nešto uradili. Malo podrške od strane Janga i Shawa i već će mnogo opasnije da deluje.

                        Ovakav tempo i igra odgovara Čelziju.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Pa valjda kod prekida najbolji stoper lige sve cisti?
                          ne blamiraj se.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Bukvalisto.

                            Što je najgore, Čelzi je nesiguran pozadi. Da ih malo Junajted napadne sa više igrača, mislim da bi ga lagano primili. Rašford i Marsijal često izolovani, gde moraju da driblaju dva igrača da bi nešto uradili. Malo podrške od strane Janga i Shawa i već će mnogo opasnije da deluje.

                            Ovakav tempo i igra odgovara Čelziju.

                            Zoze je u proslosti ovakve resavao sa pola snage. Pustis ih da te stiskaju i samo kecas sa kontre. Za sad ih samo pustamo da nas stiskaju.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ode Matić na ringišpil.

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                ne blamiraj se.
                                Vegan nije najbolji stoper lige?
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X