Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne valja ovo nista, jako lose stojimo na terenu. Prevelika rupa izmedju napada i sredine, sredina gotovo da i ne vrsi presing kad Siti ima loptu.

    Comment


    • Cini mi se da City iz pozicionog napada nije bas nesto dobar. Ne krece se ofanzivni deo tima, pa bilo kakav presing Liverpoola ce da ih drzi dalje od gola. Ok je posed lopte, ali ako nista ne uradis, onda to nema svrhe.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Veliki je ovo napredak za Siti protiv nas. Igraju pametnije, ne forsiraju posed nonstop. Igraju balansirano i čekaju svoju šansu.

        Vide i oni da naša sredina ne može ništa. Ne mogu uopšte da predaju loptu trojci napred.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Još da igra KDB bilo bi već 2-0

          Comment


          • Zašto bi bilo 2-0?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja prevare od Salaha, znao sam života mi. Neće taj dati više od 10 golova. One-season wonder kao Vedo Ibišević samo na većem nivou.

              Comment


              • Šahovska partija dva stručnjaka.
                Biće ovo do kraja što bi se reklo na jednu loptu.

                Comment


                • Daj Urose ne budalesi, sta ti je ovde Salah kriv? Covjek uopste ne moze da dodje do lopte jer sredina terena ne moze da doda loptu napadacima.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Još Henderson i Lovren da se povrede ne daj Bože i pobedi Liverpul.

                    Čelzi ne može da prismrdi njima? Ne bih rekao. Daleko od toga
                    Ne moze jos koji dan.

                    Mahrez je spreman za izmjenu.

                    Tempo je odlican bio, ali fale sanse. Bice drugacije u 2. pol.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uzas od utakmice

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Cuj ovog Ibisevic one season wonder hahah svasta

                        Mislim da su svi navijaci ocekivali nesto slicno s obzirom na sredinu. Ovde ce neka greska da presudi.

                        Comment


                        • Niko ne igra svoju očekivanu igru.

                          Niti Siti drži posed po svaku cenu, niti mi vršimo presing po svaku cenu. Taktičko nadmudrivanje. Odbrane u prvom planu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ono je bio penal za Siti, cini mi se...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Čist penal. Ideš na titulu a igraju Henderson, Milner i Lovren. Gde to ima? Hajde Klope čoveče, nema veze što si mi najneomiljeniji trener u istoriji sporta, uradi nešto.

                              Comment


                              • Najneomiljeniji

                                Sta ti decko radis?
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X