Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo će biti 6 u nizu u PL, 9 u svim takmičenjima, jeste da nisu bili preterano teški protivnici...
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Koliko se znalo da će Fulam biti ovakav... Ovo je toliko racionalno da su oni ovakvi, 0 od tima, trener nedorasrao.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Uzasan start sezone a eto ih na 3 mjestu.


          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sviraj kraj sudija inače će ovi da prođu ko heroji sa Parka prinčeva...

            Comment


            • 2:1 u Zemunu e moj bounty.

              Arsenal ima najbolji napad u ligi, u smislu pozicije napadača, meni su Lakazet/Aubamejang bolji od Aguero/Žezus, ostali su van konkurencije.

              Kako se ide pozadi pozicije u Arsenalu sve gore od goreg, izuzev golmana. Džaka je retard po meni.

              Comment


              • Po meni je Džaka najveći problem Arsenala, videće se to u mečevima protiv jačih protivnika.
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Ne znam što Arsenal ne pokupi Wanyamu ili Nzonzija još bolje. Bili bi bolji od Džake koji je realno loš.

                  Comment


                  • Polećemo!
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Malo se prica o Arsenalu,svi mediji,tj. vecina medija na ostrvu je preusmerena ka Sitiju,Liverpulu,Junajtedu i to su iskoristili iz Arsenala,tiho i neprimetno bez pritiska. Svakako za pohvalu su ove pobede i mislim da su sve zasluzene u svakoj su nadigrali rivala.

                      Nesto sam se pribojavao da ce biti tvrda utakmica Soton i Celsi ali nadam se da ce se promeniti u nastavku..
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Joooj Deni, bem ti noge.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • E moj imenjače, šta promaši...

                          Comment


                          • Au, da li promaši ovo...

                            Sveci se zabunkerisali, stavili 10 igrača u svojih šesnaest. Čim su i malo napali, odmah su mogli do gola. Ne mogu se oni odbraniti 90 minuta sa ovim bunkerom. Mora malo da se napadne.

                            Ovo je već bolje.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sta radi Azar

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ono što Pogba ne radi, čini svoj tim boljim.

                                Comment

                                Working...
                                X