Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doveli su ono sto im je falilo. Bas dibro izgledaju i zato sam rekao da su ove godine u zestokoj borbi za titulu
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • U pravom trenutku, bravo.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Doveli su ono sto im je falilo. Bas dibro izgledaju i zato sam rekao da su ove godine u zestokoj borbi za titulu
        Osvajaju izi, 105 bodova minimum.
        sigpic

        Comment


        • Kako je ovo odradjeno amaterski u odbrani, neverica...

          Ovo je bilo po principu, ma neće stići loptu...

          Bravo momci. Ovo je pravi rezultat za poluvreme, i totalno zaslužen.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ali kada vidim Klopa kako se raduje ne mogu a da se od srca ne nasmejem. Koliko mi je taj covek harizmatican i simpatican.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Demoliranje. Zbog ovoga se gleda fudbal. Ne vidim kako WH nece popiti jos 2 komada u nastavku.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Vladan na aparatima.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Mnogo je čudno kad si navikao na sredini da gledaš prosek, ili eventualno malo bolje od toga, i onda vidiš nekoga sposobnog da napravi razliku. Kao da ne gledam Liverpul.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ono kad te Barnli stisne na svom terenu ,trebalo je biti 0-2,al iscupa gosa,Soton
                    LFC sve ocekivano cak i vise ,prilicno sigurno pozadi bez ikakve panike

                    Comment


                    • Neverovatno kakvu odbranu ima WH...
                      Ako ovako budu igrali na ofsajde naprimaće se golova.

                      Comment


                      • Mene najvise razocarao El Komandante, ocekujem mnogo od njega ove sezone, ali bas slabo kapira bilo sta trenutno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odličan Liverpool, sigurno najbolji trenutno. Imaju najbolju startnu poziciju i prva 2 mjeseca bi trebali iskoristiti dok se ne upali City, a možda i Chelsea.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Isti je slucaj i sa jos slabijim Hadersfildom, pa se pomamise i mnogi simpatizeri Celsija.
                            Nije WHU je mnogo kvaliteniji od Hadersfilda

                            HTFC,je vrv najtanja igracki ekipa posle Kardifa ,ali imaju za mene odlicnog trenera

                            WHU ima ozbiljnu ekipu za gornji deo tabele,po meni ima fali jedan pravi spic,tesko ce ici ovo sa Arnautom kao laznom 9-kom

                            Vidim sad da si napisao jos slabijim HTFC,al opet mislim da je razlika izmedju Haderasfilda i WHU bar 10 pozicija
                            Last edited by 61563; 12-08-18, 14:33.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ono kad te Barnli stisne na svom terenu ,trebalo je biti 0-2,al iscupa gosa,Soton
                              LFC sve ocekivano cak i vise ,prilicno sigurno pozadi bez ikakve panike
                              Bolji gosti?

                              A ja na Soton 1x&I0-1
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Kapiram da ce trebati vremena Vest Hemu da se uigraju malo, ali imaju na papiru odlicnu ekipu. Danas su rastimanovani, odbrana im je katastrofalna, ne prate loptu, ne prate igrace, gore ne moze vjerovatno ce se muciti u prvih nekoliko kola ali nakon toga ih ocekujem u gornjem dijelu. Liverpul ih je prosle godine unistio oba puta, dao im osam golova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X